0342 713 518 eney.tf@gmail.com

Увійти

Реєстрація

Після створення облікового запису у Вас появиться доступ до особистого кабінету, у якому буде можливість легко замовити тур, а також оцінити тури після завершення туру.*Ім'я користувача - це унікальний нікнейм, який використовує система(вкажіть довільне ім'я на латиниці)
Ім'я користувача *
Пароль*
Повторіть пароль*
Ім'я*
Прізвище*
Е-адреса*
Телефон*
Країна*
* Створюючи обліковий запис у системі ви погоджуєтесь із Умовами сервісу та Поілтикою конфіденційності.

Ви вже зареєстровані?

Увійти
0342 713 518 eney.tf@gmail.com

Увійти

Реєстрація

Після створення облікового запису у Вас появиться доступ до особистого кабінету, у якому буде можливість легко замовити тур, а також оцінити тури після завершення туру.*Ім'я користувача - це унікальний нікнейм, який використовує система(вкажіть довільне ім'я на латиниці)
Ім'я користувача *
Пароль*
Повторіть пароль*
Ім'я*
Прізвище*
Е-адреса*
Телефон*
Країна*
* Створюючи обліковий запис у системі ви погоджуєтесь із Умовами сервісу та Поілтикою конфіденційності.

Ви вже зареєстровані?

Увійти

Греція

Греція є країною-членом Європейського Союзу та стороною Шенгенської угоди. Ці два фактори визначають вимоги до віз для іноземних громадян, що бажають відвідати Грецію.

Шенгенська віза необхідна для перебування у країнах Шенгенської зони (Австрія, Бельгія, Чеська Республіка, Данія, Естонія, Фінляндія, Франція, Німеччина, Греція, Угорщина, Ісландія, Італія, Латвія, Литва, Ліхтенштейн, Люксембург, Мальта, Нідерланди, Норвегія, Польща, Португалія, Словаччина, Словенія, Іспанія, Швеція та Швейцарія). Загальний період перебування у Шенгенській зоні не має перевищувати 90 днів у півріччя, починаючи з дати першого візиту.

Українським громадянам НЕОБХІДНА віза для відвідування Греції, за виключенням власників дипломатичних, службових та спеціальних (зелених) паспортів.

Ви маєте подавати документи на отримання Шенгенської візи до Візових сервіс центрів Греції якщо:

країна призначення подорожі (країна-учасник Шенгенської угоди, у якій ви перебуватимете найдовше) – Греція;
ви плануєте провести однакову кількість днів у декількох країнах-учасницях Шенгенської угоди, проте Греція – перша країна прибуття до Шенгенської зони.
Заяви на отримання візи можуть бути подані до Візових Центрів у Києві, Львові, Харкові, Івано-Франківську, Дніпропетровську та Луцьку, які підпадають під юрисдикцію Посольства Греції в Києві. Візовий Центр в Одесі підпадає під юрисдикцію Генерального Консульства Греції в Одесі.

Прийом та видача документів проходять без попереднього запису.

Графік роботи Візових Центрів Посольства Греції: 08:30 – 15:30 ( з понеділка по п’ятницю, крім вихідних та святкових днів).

Зверніть, будь ласка, Вашу увагу, що Візові Центри у Києві, Харкові, Івано-Франківську, Львові, Дніпропетровську та Луцьку приймають документи на отримання візи лише від громадян України. Громадяни інших країн, які зареєстровані в регіонах, що підпадають під юрисдикцію Посольства Греції у Києві, повинні подавати документи безпосередньо в Посольстві Греції у Києві.

Інформація для майбутніх заявників

Ми радимо Вам ретельно ознайомитися з інформацією на сайті, оскільки це допоможе підготувати документи якнайкраще та, у свою чергу, знизить можливість того, що Ваша візова заява буде неповною або буде оброблятися довше звичайного.

Будь-ласка, зверніть увагу:

Під час подачі документів у Візовому Центрі, заявник може замовити кур’єрську доставку паспорту. Якщо Ви бажаєте замовити кур’єрську доставку паспорту після подачі документів, Вам необхідно буде надіслати письмовий запит на інформаційну пошту Візового Центру: info@greecevisa-ukraine.com та вказати свої ПІБ, реєстраційний номер та адресу, на яку потрібно доставити паспорт. Також необхідно вказати контактний номер телефону, за яким працівники Візового Центру можуть зв’язатися з Вами для уточнення інформації.

Після уточнення інформації в телефонному режимі, Вам будуть надіслані реквізити для оплати послуги. Після отримання підтвердження оплати, паспорт буде надіслано на вказану адресу.

Термін доставки паспортів кур’єрською службою ТММ може складати від 1 до 5 днів, залежно від пункту доставки. Ви можете знайти детальну інформацію про умови доставки, а також відстежити свій паспорт на сайті кур’єрської служби ТММ: ukr.tmm-express.com/uk/home
Щоб подати документи, заявнику необхідно особисто відвідати Візовий Центр та надати свої біометричні дані (відбитки пальців та цифрову фотографію).
Якщо заявник звільняється від здачі біометричних даних , за нього документи можуть подати близькі родичі (батьки, діти, чоловік/дружина, бабуся/дідусь, онуки) (за наявності доручення та документів, що підтверджують родинний зв’язок) чи представники акредитованих туристичних агенцій. За заявників, що подають документи до Візового Центру в Одесі, документи також може подати третя особа за наявності нотаріального доручення. Інформацію щодо категорій, що звільняються від збору біометричних даних Ви можете знайти тут.
До Візового Центру можна подати заяву на отримання короткострокової шенгенської візи, що дозволяє транзит або перебування на території країн-членів Шенгенської угоди до 90 днів протягом півріччя, без попереднього запису.

Отримання довгострокової візи до Греції регулюється законодавством Греції. Заяви на отримання такого типу візи необхідно подавати напряму до Посольства Греції у Києві або Генерального Консульства Греції в Одесі.

Вимоги до документів по всіх категоріях віз

Зверніть увагу, що наступні пункти мають виконуватись усіма заявниками, що подають заяви на отримання віз.

Вимоги до паспортів:

Дійсний щонайменше 3 місяці після запланованої дати повернення в Україну.
Щонайменше 2 сторінки паспорту мають бути вільними для візи.
Термін дії паспорту не має перевищувати 10 років. Паспорт, виданий більше ніж 10 років тому, має бути замінений на новий.
Паспорти з продовженим строком дії не приймаються до розгляду. Такі паспорти мають бути замінені на нові.
Якщо Ваш паспорт не відповідає вимогам, Вам необхідно оформити новий закордонний паспорт до подачі документів.

Візові Центри приймають заяви на отримання віз від громадян особисто. Подача документів кур’єрською доставкою, факсом чи електронною поштою не можлива.

Перед відвіданням Візового Центру зверніть, будь ласка, увагу, що:

Неповнолітні особи (молодше 18 років) не можуть подати документи без батьків або законних опікунів. Щоб подати документи за неповнолітню особу, батькам (опікунам) необхідно надати оригінал свідоцтва про народження дитини чи документи, що підтверджують факт опікунства.

З метою вашої безпеки, тільки заявники можуть знаходитись у Візовому Центрі. Будь-ласка, попросіть ваших родичів та друзів, що супроводжують вас, почекати поза територією Візового Центру.

Термін опрацювання заяви на отримання візи складає до 4 робочих днів, проте може бути продовженим до 15 робочих днів, згідно регламенту країн-членів Шенгенської угоди, залежно від кількості поданих візових заявок та системи VIS.

Заяви на отримання візи можна подавати не раніше, ніж за три (3) місяці до запланованої дати поїздки.

Будь ласка, зауважте, що Вас можуть викликати на особисту співбесіду з візовим офіцером до Консульської установи Посольства Греції, перш ніж рішення по Вашій заяві буде прийнято.

Довгострокові візи – Заяви на отримання довгострокових та національних віз мають подаватися до Посольства та Генеральних Консульств Греції в Україні.

Короткострокові візи – Заяви на отримання короткострокових віз можуть подаватися до Візових Центрів БЕЗ попереднього запису.

Митниця:

Ввезення іноземної валюти не обмежене, для в’їзду в країну необхідно мати при собі валюту з розрахунку 50 EUR на людину на день. Готівку можуть перевірити на грецькій митниці. Дозволено безмитне ввезення до 10 кг продуктів харчування і напоїв, до 200 сигарет або 50 сигар, до літра міцних алкогольних напоїв або 2 л вина, а також подарунків на суму не більше 150 EUR. Заборонено ввезення наркотиків і нарковмісних препаратів, зброї і боєприпасів без спеціального дозволу, отруйних речовин і рослин в грунті. Заборонено вивіз із країни старожитностей, у тому числі каменів з археологічних розкопок, а також предметів, знайдених на дні моря.