Еней — Віза в Єгипет
Еней

Віза в Єгипет

Єгипет візи

Для громадян України Єгипет - країна безвізова. У закордонний паспорт після прибуття в країну наклеюється марка вартістю 15 USD. Для дітей, вписаних у паспорт батьків, в`їзд безкоштовний. Діти, що мають власний закордонний паспорт, оплачують всі ті ж 15 USD. Оформляти візу в посольстві треба лише в тому випадку, якщо їдете на строк більше 30 днів - вартість буде удвічі вищою - $30

Віза до Єгипту - процедура оформлення.  Якщо ви прилітаєте на чартерному рейсі в Шарм-Ель-Шейх або Хургаду, то процедура одержання візи така:

1. Заповнюєте в літаку міграційні картки, які вам видадуть стюардеси (вносите ім'я, прізвище, номер паспорта, назву й адресу готелю латинськими літерами).

2. Після прильоту в аеропорту стаєте в чергу до віконечка VISA. Усіх аборигенів-доброзичливців, які пропонують допомогу в заповненні міграційної картки або пхають вам ваучер від готелю, - чемно відсилаєте до фараонів.

3. Коли підійшла черга, даєте паспорт (діяти повинен ще щонайменше 2 місяці), $15 (приготуйте одразу, решти не дочекаєтеся) і міграційну картку - одержуєте дві наклейки (марки) на вільну сторінку. Віза готоваДіятиме 30 днів. Прострочите - будуть проблеми.

  • Друк
  • Email
Увійти

Зареєструватися


JoomShaper