Еней — Волинська Казка --- 2 дні / 1 ніч
Еней

Волинська Казка --- 2 дні / 1 ніч

zamok lyubarta

ВОЛИНСЬКА КАЗКА

Івано-Франківськ – Тараканів – Дубно – Луцьк – Клевань – Івано-Франківськ

2 дні / 1 ніч

 

1 день 08:00 год – виїзд з Івано-Франківська.
Тараканів. У 1885-1890 р.р. в Тараканові російською царською армією був збудований величезний оборонний форт, який пережив дві світові війни, але і досі вражає своїми розмірами та цікавими легендами. Три поверхи споруди є над землею, а три під землею, збереглися залишки казарм, переходів, тунелів, які викликають захоплення в багатьох поколінь туристів. (З собою потрібно мати ліхтарики).
Дубно. Дубенський історико-культурний заповідник включає в себе 29 визначних пам'яток міста. Найвизначнішою пам'яткою є нездоланий Дубненський замок (1492 р.), який складається з оборонних валів і бастіонів, палаців Острозьких (XVI ст.) та Любомирських (XVIІІ ст.). В місті можна оглянути колишній костел монастиря бернардинів (1627 р.), Луцьку браму (XVI ст.), монастир кармеліток (XVIІ ст.), Спаську церкву (1643 р.) та синагогу (ХІХ ст.).
Приїзд в Луцьк. Поселення в готель. Вільний час.
2 день Сніданок. Виселення з готелю. Екскурсія.
Луцьк. Сучасна столиця Волині, яку іноді за велику кількість храмів називають "Волинським Римом", є одним з найцікавіших міст України. Окрасою міста є Верхній замок (1340-1384 р.р.) з трьома збереженими вежами В'їздною (Любарта), Стировою (Свидригайла) і Владичою, а також залишками фундаментів церкви Івана Богослова (ХІІІ ст.). В місті також можна оглянути церкву св. Покрови (XV ст.), кафедральний костел св. Петра і Павла (1610 р.), лютеранську кірху (1907 р.), Хтестовоздвиженську церкву (XVІІ ст.), колишню синагогу (1626 р.) та церкву св. Трійці (1752 р.) А на десерт Вас чекає "луцький будинок з химерами" художника Миколи Голованя, який прикрашений химерними скульптурами, візерунками і викликає щире захоплення в усіх гостей міста.
Далі нас чекає Тунель кохання. Розташований романтичний Тунель кохання в селищі міського типу Клевань, за 24 кілометри від Рівного. Селище розташувалося на річці Стубла. Воно дуже старе та згадується в літописах іще 1113 року. Тим, хто захоплюється українським краєзнавством, буде цікаво побачити руїни Клеванського замку 1475 року та костел Благовіщення із дзвіницею 1630 року. Також варто завітати в церкву Різдва Христового 1777 року.
Орієнтовний час повернення до м. Івано-Франківськ о 20:00 год.
 

ВАРТІСТЬ ТУРУ ПІД ЗАПИТ

*мінмальна група 15 осіб

У вартість входить:

• проїзд комфортабельним автобусом;
• супровід гіда-екскурсовода;
• ночівля в готелі;
• сніданок;
• страхування на час подорожі.

Додатково оплачуються: вхідні квитки в туристичних об’єктах та харчування.

Вартість вхідних квитків:

• Дубненський замок - (загальний, пенсійний – 20 грн./особа, студентський, учнівський – 6 грн./особа);
• Луцький замок - (загальний, пенсійний – 20 грн./особа, студентський, учнівський – 5 грн./особа);
• Тараканівський форт - загальний, пенсійний – 20 грн./особа, студентський, учнівський – 6 грн./особа).

 

дубно клевань 

Оцініть матеріал!
(139 голосів)
  • Друк
  • Email

Коментарі  

 
#3 Мая 14.07.2015, 10:12
Тараканів Форт заворожує численними тунелями, переходами, сховищами, казармами , аж подих перехоплює. Краса тунелю зачаровує - місце і правда незвичайне, природа сама зробила таку пам'ятку, фантастичний зелений шлях довкруги кілометрового відрізка залізної дороги.Чудова подорож,вражень необерешься, було надзвичайно цікаво, гарно все організовано, дуже сподобалось! Особливо сподобалось найменшому туристу, який в школі зараз всім розповідає про свої пригоди.
Цитата
 
 
#2 Наталка 11.07.2015, 08:15
Я вважаю,що варто їхати заради одного "тунелю кохання". До речі, якщо повезе, можна зустріти потяг. В Тараканові будьте дуже обережними!!! Не відходьте від маршруту. Форт рясніє ямами та проваллями.
Цитата
 
 
#1 Поліна 16.06.2015, 12:21
Я надзвичайно рада, що чоловік умовив мене на цю екскурсію. Не очікувала таких захоплюючих вражень. Тунель кохання - це щось неперевершене! Відчувається позитивна енергетика щирості й кохання не однієї щасливої пари, що тут відпочивали. Також не втомлювалася дивуватися величним храмам і костелам, стародавнім замкам. Та найбільше я чекала подивитися луцький будинок з химерами. І він не розчарував. Вражень вистачило вповні!
Цитата
 
JoomShaper