Еней — Екскурсія "Закарпатська казка"
Еней

Екскурсія "Закарпатська казка"

мукачево
2 дн. / 1 н.

Івано-Франківськ - водоспад Шипіт - Колочава - Синевірська Поляна (ночівля) - Чинадієво - Мукачево - Берегово - Івано-Франківськ

1 День. 0600 год. виїзд з Івано-Франківська. Першим нас чекає водоспад Шипіт. Водоспад Шипіт - одне з семи природних чудес України - найкрасивіший водоспад Закарпаття, розташований на північних схилах гірського масиву Боржавських полонин біля підніжжя гори Гимба що у селі Пилипець Міжгірського району.

     Водоспад причаровує всіх своєю незвичайною природною красою. З підземного джерела на горі Великий Верх (1598м) починає свій шлях униз мальовничою ущелиною невеликий потічок Плошанка. Його води несуть свіжість і прохолоду. Падаючи численними мальовничими каскадами з 14-ти метрової висоти кришталево чиста вода розбивається об каміння утворюючи міріади діамантових краплинок, що переливаються дивовижними барвами у променях карпатського сонця.

Далі пропонуємо покататися на крісельному підйомнику та оглянути панораму Карпат.

Після катання переїжджаємо у село музеїв Колочаву. Тут пропонуємо Вам екскурсії «Лінія Арпада» та «Старе село».

Інтерактивна подорож у минуле у музейному комплексі “Старе село”.

Вас чекає зустріч з останнім опришком Карпат Николою Шугаєм, жарти та частування в єврейській корчмі «У Вольфа».

 «Лінія Арпада»

В історико - військовому музеї «Лінія Арпада в Колочаві» ви побачите унікальне зібрання військового начиння часів Другої світової війни та побуваєте у справжніх бункерах.

Протяжність Лінії Арпада по Закарпаттю – майже шістсот кілометрів. Боїв тут так і не було. Червона Армія дізналася про оборонну систему й атакувала в іншому місці. Тікаючи, угорці підривали бункери.

На сьогодні у Колочавівідтворили один до одного три бункери. Їх не треба було будувати заново, адже фундаменти, стіни і перекриття збереглися. Оновлено лише начинку далеких воєнних часів. Усередині все, як було колись. Кулемет, автомати і рушниці, патронташі та гранати, каски та пристрій дальнього бачення, вогнемет і вогнегасник, силовий кабель і десятки інших пристосувань для війни. Все це— оригінальні зразки.

За кількадесятків метрів звідси — бункер-шпиталь у таких самих бетонних оковах. Ліжка у три яруси, комплекти мед-обладнання, запахи ліків і препаратів, брому та йоду.

А також ви побачите відреставровану оборонну протитанкову лінію з бетонних пірамід. Вона має довжину понад сто метрів і є найдовшою в Європі.

Далі екскурсія на озеро Синевір.

Синевір — найбільше озеро Українських Карпат, розташоване на висоті 989 метрів над рівнем моря. Входить у склад Національного природного парку «Синевир». Знаходиться у Міжгірському районі Закарпатської області України.

Вільний час для пікніка.

Повернення до м. Івано-Франківська. Орієнтовний час приїзду до м. Івано-Франківська о 23:00 год.

2 День. 0800 год. Сніданок. Виселення з готелю. Виїзд на екскурсію Першим нас чекає елегантний мисливський замок-палац графів Шенборнів знаходиться в урочищі Берегвар на околиці Чинадієво, що в 10 км від Мукачево. Австрійський архієпископ Л.Ф.Шенборн у 1728р. отримав в подарунок від імператора Карла VI землю а районі Мукачево. Нові власники обрали мальовниче урочище Берегвар для проведення полювань та побудували дерев’яний мисливський замок. У 1890 р. Е.Ф.Шенборн збудував на його місті чудовий кам’яний замок-палац. Романтичний вид французьких замків епохи Людовіка XIV надає будівлі еклектична архітектура з домінуванням елементів неоготики та ренесансу. За основу проекту взятий астрономічний рік: 365 вікон відповідають кількості днів у році, 52 кімнати – кількості тижнів, а 12 входів – кількості місяців. Будівлю прикрашають численні башти, флюгери, яскрава черепиця, кольорові вітражі, геральдична ліпнина. А на часовій башті можна бачити родинний герб Шенборнів зі львом і короною.

Далі ми побачимо древній замок Паланок, який видно здалека. Овіяний легендами і бойовою славою, він увінчує своїми могутніми фортечними спорудами одиноку гостроверху сопку на довколишній рівнині. Мукачівський замок - визначний воєнно-архітектурний пам'ятник середньовіччя - був збудований для охорони іконтролю торгових і воєнних шляхів, що схрещувалися тут. Один із цих шляхів проходив через Верецький перевал і в сиву давнину називався Великими руськими воротами. Біля м.Мукачева він виходив у Середньо-дунайську низовину, з'єднуючи її з Східною Европою. Це був один з тих історичних шляхів, яким переселялися народи. Тут проходили, витісняючи один одного, гунни, обри, готи і багато інших народів і племен.

Після цікавих екскурсій по замках ми переїжджаємо до м. Берегово, яке славиться своїми термальними джерелами. Тут пропонуємо купання в критих і відкритих термальних басейнах (з собою мати речі для купання).

Після хорошого плавання всіх запрошуємо на справжній смачний закарпатський бограч, приготовлений на багатті, та цікаву екскурсію-дегустацію винними підвалами, де ми дізнаємось як робиться справжнє закарпатське вино і продегустуємо 12 видів вин.

Або пропонуємо відвідати кафе-кондитерську «Герміна Берегово»,розташована в центрі міста. Старовинна будівля,лаконічний інтер’єр у європейському стилі.Неповторний смак і чарівний вигляд наших смаколиків привабить кожний погляд і нікого не залишить байдужим.

Гостинність, ввічливе обслуговування, чарівна музика, майстерність наших кухарів та випічка висококваліфікованих кондитерів сподіваємось задовольнять всі примхи наших гостей

Повернення до м. Івано-Франківська. Орієнтовний час приїзду до м. Івано-Франківська о 21:00 год.

 

Вартість туру

під запит

У вартість входить:

-          проїзд комфортабельним автобусом по маршруту;

-          проживання 1 ніч + 1 сніданок;

-          супровід гіда-екскурсовода;

-          страхування на час подорожі.

У вартість не входить:

-          вхідні квитки на екскурсійні об’єкти:

-          територія замку Шенборна (загальний – 10 грн., учні – 7 грн.);

-          замок Паланок (загальний і студентський – 20 грн., учні – 10 грн.);.

-          додаткове харчування (обіди від 70грн., вечеря – від 70 грн., бограч – 45 грн.);

-          купання в термальних басейнах (2 год.) - дорослий - 140 грн,; дитина до 7 р. - 70 грн.

-          дегустація вин – 70 грн./особа; екскурсія без споживання вина 40 грн./особа.

-          Бункер лінії Арпада - (дорослі – 15 грн., діти до – 5 грн., заг.екскурсія - 40 грн.);

-          Етнографічний музей скансен «Старе село» і Музей історії залізниці “Колочавська вузькоколійка”, Філіал музею лісу і сплаву “Колочавський бокораш” (загальний, пенсіонери, студенти - 30 грн., школярі – 10 грн.); заг.екскурсія 20 осіб - 100 грн.

-          частування і сценки з життя горян в колочавській корчмі “Старе село”, в меню входить: сало, часник, огірок, хліб, весела карпатська водичка (45 грн./дорослий; 20 грн//діти).

-          Озеро Синевір - дорослі - 12 грн., діти та студенти (при наявності студентського квитка) - 3 грн.)

-          Водоспад Шипіт - дорослі - 10 грн., діти та студенти (при наявності студентського квитка) - 3 грн.)

  • Друк
  • Email

Буковинська Троя на 25 місць на 34 місця на 49 місць

Чернівці – Реваківці (09:00 год.-16:00 год.)

У програмі туру: екскурсія по місту Чернівці, Чернівецький національний університет, кінно-спортивний клуб «Буковинська Троя», звірята (поні, страуси, коні і ін.).

Вхідні квитки: – Чернівецький університет - 35 грн./ 15 грн. – Катання на конях - 20 грн./ коло.

5300 грн. 6400 грн. 7500 грн.

Замок Любарта в Луцьку
на 25 місць на 34 місця на 49 місць

Тараканів – Берестечко – Луцьк (06:00 год. - 22:00 год.)

У програмі туру: Тараканівський оборонний форт, Луцький замок.

Вхідні квитки: – Тараканівський оборонний форт - 15 грн.; – Луцький замок - 15 грн./ 10 грн.

8300 грн. 10300 грн. 12900 грн.

 

Перлини Волині
на 25 місць на 34 місце  на 49 місця 

Тараканів – Дубно (07:00 год. - 21:00 год.)

У програмі туру: Тараканівський оборонний форт, Дубенський замок.

Вхідні квитки: – Тараканівський оборонний форт - 15 грн. – Дубенський замок - 10 грн./ 6 грн.

6500 грн. 8100 грн. 10100 грн.

Цікавий Галич на 25 місць на 34 місця на 49 місць

Галич (09:00 год.-16:00 год.)

У програмі туру: «Княжа криниця», «Музей архітектури і побуту Прикарпаття», Галицький національний природний парк, Старостинський замок.

Вхідні квитки: – музей архітектури і побуту Прикарпаття - 20 грн./ 10 грн. – Галицький національний природний парк - 25 грн./ 12 грн.

3600 грн. 4900 грн. 6100 грн.

Майстер-класи на Гуцульщині
на 25 місць на 34 місця на 49 місць

Косів – Шешори – Яворів (08:00 год. - 19:00 год.)

У програмі туру: майстер-клас по гончарству, пропонуємо пообідати смачною піцою, водоспад Шешори, майстер-клас «Як зробити ліжник».

Вхідні квитки: – майстер-клас по гончарству - 20 грн./ос.; – майстер-клас «Як зробити ліжник» - 45 грн./ос.

4500 грн. 5500 грн. 6900 грн.

Замки Закарпаття
на 25 місць на 34 місця на 49 місць

Чинадієво – Мукачево (06:00 год. - 23:00 год.)

У програмі туру: замок Паланок, замок Шенборнів.

Вхідні квитки: – замок Шенборнів - 15 грн./ 10 грн.; – замок Паланок - 40 грн./ 20 грн.

7000 грн. 8600 грн. 10800 грн.

 

Закарпатський Вернісаж
на 25 місць на 34 місця на 49 місць

Синевірська Поляна – Колочава (06:00 год. - 22:00 год.)

У програмі туру: озеро Синевір та село музеїв Колочава – «Лінія Арпада», «Старе Село».

Вхідні квитки: – озеро Синевір - 15 грн./ 3 грн.; – Старе Село - 50 грн./ 50 грн.; – Лінія Арпада - 20 грн./ 5 грн.; – Театралізоване дійство «У колибі у Вольфа» - 50 грн./ 20 грн.

7900 грн. 9800 грн. 12300 грн.

 

Таємниці закарпатських замків на 25 місць на 34 місця на 49 місць

Мукачево – Ужгород – Невицьке (06:00 год. - 23:00 год.)

У програмі туру: замок Паланок, Ужгородський замок, Невицький замок.

Вхідні квитки: – замок Паланок - 40 грн./ 20 грн.; – Ужгородський замок - 25 грн. дор., / 15 грн. студенти, / 10 грн. діти; – Невицький замок - 5 грн.

8000 грн. 10000 грн. 12500 грн.

 

Родзинки Закарпаття на 25 місць на 34 місця на 49 місць

Мукачево – Берегово (06:00 год. - 23:00 год.)

У програмі туру: замок Паланок, замок Шенборнів, термальні басейни, дегустація вин.

Вхідні квитки: – замок Шенборнів - 15 грн./ 10 грн.; – замок Паланок - 40 грн./ 20 грн.; – термальні басейни «Жайворонок» - 160 грн./ос./ 2 год.; – дегустація вин - 80 грн./ дор., - 40 грн./ діти (дегустація соку)
7600 грн. 9500 грн. 12100 грн.

Кораблик та Фортеці: Кам’янець-Подільський та Хотин
на 25 місць на 34 місця на 49 місць

Кам'янець-Подільський – Устя – Хотин (07:00 год. - 22:00 год.)

(катання на кораблику включено у вартість)

У програмі туру: катання на теплоході по Дністровському каньйону, Кам’янець-Подільська та Хотинська фортеці.

Вхідні квитки: – Кам’янець-Подільська фортеця - 30 грн./ 20 грн. – Хотинська фортеця - 40 грн./ 20 грн.

9200 грн. 10900 грн. 12900 грн.

 

Фортеці: Кам’янець-Подільський та Хотин
на 25 місць на 34 місця на 49 місць

Кам'янець-Подільський – Хотин (07:00 год. - 21:00 год.)

У програмі туру: Кам'янець-Подільська та Хотинська фортеці.

Вхідні квитки: - Кам’янець-Подільська фортеця – 30 грн./ 20 грн.; - Хотинська фортеця – 40 грн./ 20 грн.
6500 грн. 8000 грн. 10050 грн.

Манявський скит на 25 місць на 34 місця на 49 місць

Манява (09:00 год. - 16:00 год.)

У програмі туру: Манявський скит, Блаженний камінь, Манявський водоспад, відпочинковий еко-центр «Діброва».

Вхідні квитки: – відпочинковий еко-центр «Діброва» - 10 грн.

3900 грн. 4900 грн. 6100 грн.

 

Подорож на Карпатському трамвайчику-І на 25 місць на 34 місця на 49 місць

Гошів – Вигода (08:00 год.-17:30 год.)

У програмі туру: Гошівський монастир та екскурсія на Карпатському трамвайчику.

Вхідні квитки: – Гошівський монастир - б/к.; – Карпатський трамвайчик - 100 грн./ дор., 50 грн./ діти та учні.

4100 грн. 5100 грн. 6300 грн.

 

Подорож на Карпатському трамвайчику-ІІ на 25 місць на 34 місця на 49 місць

Бубнище - Вигода  (09:00 год.-19:30 год.)

У програмі туру: скелі Довбуша та екскурсія на Карпатському трамвайчику.

Вхідні квитки: – скелі Довбуша - 10 грн./ особа; – Карпатський трамвайчик - 100 грн./ дорослий, 50 грн./ діти та учні.

4400 грн. 5500 грн. 6400 грн.

 

Цікавинки Прикарпаття: Яремче + Буковель
на 25 місць на 34 місця на 49 місць

Яремче – Буковель (08:00 год.-19:00 год.)

У програмі туру: похід еко-стежкою на гору Маковиця (8 км = 4 год.), водоспади Гук та Пробій, курорт Буковель з катанням на підйомнику.

Вхідні квитки: – еко-стежка на г. Маковиця - 20 грн./ 10 грн.; – водоспад Гук - 20 грн./ 10 грн.; – катання на підйомнику - 80 грн.

4100 грн. 4900 грн. 6100 грн.

 

Озеро Синевір та водоспад Шипіт
на 25 місць на 34 місця на 49 місць

Пилипець – Синевірська Поляна (06:00 год. - 22:00 год.)

У програмі туру: озеро Синевір, водоспад  Шипіт, катання на підйомнику (огляд полонини Боржава на горі Гемба).

Вхідні квитки: – Підйомник - 40 грн./ 30 грн.; – озеро Синевір - 15 грн./ 3 грн.; – водоспад Шипіт - 10 грн./ 3 грн.

7600 грн. 9500 грн. 12200 грн.

 

В гості до трембітаря на 25 місць на 34 місця на 49 місць

Верховина (07:30 год. - 20:00 год.)

У програмі туру: садиба трембітаря, оглядова екскурсія по Верховині, музей Гуцульської Магії, музей "Тіні забутих предків".

Вхідні квитки: – Музей Гуцульської Магії - 20 грн./ ос.; – Музей "Тіні забутих предків" - 15 грн./ 7 грн.; – садиба трембітаря - 20 грн./ос.

5100 грн. 6300 грн. 7600 грн.

 

Пізнавальний тур Карпатами з пікніком на 25 місць на 34 місця на 49 місць

Яремче – Тисовий заповідник – Коломия (07:30 год. - 21:00 год.)

У програмі туру: стежка Довбуша, водоспад Пробій, міні-зоопарк в Яремчі, Тисовий заповідник (обід на природі), майстер-клас по гончарству, музей "Писанки".

Вхідні квитки: – Стежка Довбуша - 20 грн./ 10 грн.; – міні-зоопарк - 20 грн./ 10 грн.; – майстер-клас по гончарству - 20 грн./ ос.; – музей "Писанки" - 20 грн./ 10 грн.

4500 грн. 5500 грн. 6500 грн.

Старовинний Львів
на 25 місць на 34 місця на 49 місць

Львів (08:00 год. - 21:00 год.)

У програмі туру:Для школярів: Високий замок, «Музей-Арсенал», міська Ратуша, Стара аптека, Копальня кави, Дім легенд, Майстерня шоколаду. Протягом екскурсії екскурсовод проводить розвиваючі ігри зі школярами. За бажанням можна відвідати МакДональдз та покататися на чудо-поїзді.

Для дорослих груп: Високий замок, Личаківське кладовище, Собор Св. Юрія.

Вхідні квитки: – Личаківське кладовище - 15 грн./ 10 грн.; – Музей Арсенал - 20 грн./ 10 грн.; – Міська Ратуша - 20 грн./ 10 грн.; – Стара аптека - 7 грн./ дит., 10 грн./ студ., 15 грн./ дор.; – чудо-поїзд - 75 грн./ 40 грн.; – Макдональдз - 50 грн.

5500 грн. 6600 грн. 8000 грн.

 

Замки Львівщини
на 25 місць на 34 місця на 49 місць

Олесько – Підгрці – Золочів – Унів (08:00 год. - 20:00 год.)

У програмі туру: Олеський, Підгорецький, Золочівський замки та Унівська Лавра.

Вхідні квитки: – Олеський замок - 45 грн./ дор., 30 грн./ студ., 9 грн./ дит.; – Підгорецький замок - територія замку: 30 грн./ дор., 10 грн./ дит.; – підземелля: 10 грн./ дор., 5 грн./ дит.; – Золочівський замок - Великий Палац: 45 грн./ дор., 30 грн./ студ., 9 грн./ дит.; - Китайський Палац: 30 грн./ дор., 20 грн./ студ., 9 грн./ дит.

5700 грн. 6900 грн. 8300 грн.

 

Дельфінарій "Оскар" + зоопарк "Лімпопо"
на 25 місць на 34 місця на 49 місць

Трускавець – Меденичі (07:20 год. - 19:00 год.)

У програмі туру: у дельфінарії "Оскар" (м. Трускавець) шоу дельфінів тривалістю 1 год., зоопарк "Лімпопо"(с. Меденичі).

Вхідні квитки: – Дельфінарій "Оскар": будні - 150 грн./ос., вихідні - 180 грн./ос., пенсіонери, при наявності пенсійного посвідчення - 100 грн./ос.; – зоопарк "Лімпопо" - 50 грн./ дор., 30 грн./ діти 5-15 р., безкоштовно/ діти до 5 р.

5600 грн. 6700 грн. 8100 грн.

Казкова Тернопільщина
на 25 місць на 34 місця на 49 місць

Кривче – Нирків (08:00 год. - 20:00 год.)

У програмі туру: печера «Кришталева»,  Джуринський водоспад.

Вхідні квитки: – печера «Кришталева» - 25 грн./ 20 грн.

5700 грн. 6900 грн. 8300 грн.

 

Замки Тернопільщини + джерело Св. Анни
на 25 місць на 34 місця на 49 місць

Збараж – Вишневець – Онишківці – Кременець (07:00 год. - 22:00 год.)

У програмі туру: Вишневецький, Збаразький та Кременецький замки, джерело Св. Анни.

Вхідні квитки: – Вишневецький замок - 20 грн./ 10 грн.; – Збаразький замок - 20 грн./ 10 грн.; – Кременецький замок - 10 грн./ 5 грн.

6800 грн. 8400 грн. 10400 грн.

 

Історична Тернопільщина на 25 місць на 34 місця на 49 місць

Теребовля – Збараж – Вишневець (07:30 год. - 21:00 год.)

У програмі туру: Вишневецький замок, Збаразький замок.

Вхідні квитки: – Вишневецький замок - 20 грн./ 10 грн.; – Збаразький замок - 20 грн./ 10 грн.

6000 грн. 7300 грн. 9000 грн.

Увійти

Зареєструватися


JoomShaper