Еней — 2-денний сплав по Дністру
Еней
Подробнее на сайте: http://investment-money.ru http://samodelnaya.ru http://sdelaisebe.ru http://pro-nedvijimosti.ruhttp://samodelkami.ru http://build-dwelling.ru http://samodelkinov.ruhttp://hold-house.ruhttp://mending-house.ru
http://stroi-rukami.ruhttp://grand-construction.ru http://lavandamd.ruhttp://poleznii.ruhttp://grand-builder.ru http://samodelnii.ru

2-денний сплав по Дністру

Сплав по Дністру з Івано-Франківська

 

c. Незвисько – с. Хмелева

 

1 День. Зустріч на залізничному вокзалі м. Івано-Франківськ. Переїзд до с. Незвисько.

Починається сплав із села Незвисько після розміщення в таборі та інструктажу фахівця. Сплав до с. Раковець – екскурсія на Раковецький замок. Передбачена зупинка на обід. Продовження сплаву до с. Копачинці. Зупинка на вечерю та нічліг. Вечеря готується на відкритому вогнищі. Ночуємо в палатках. Можна брати гітару з собою і влаштувати вечірній концерт.

2 День. Сніданок. Складаєм табір та продовжуємо наш маршрут. Сплав до злиття ріки Дністер з річкою Стрипа. Сходження на вершину Дністровського каньйону (чудовий панорамний вид). Зупинка на обід. Продовження сплаву до с. Хмелева. Можливість організації екскурсії на Джуринський водоспад та Червоногородський замок (додаткова оплата 60 грн./ос. мін. 600 грн.).

Закінчується наш сплав у с. Хмелева, звідки нас забирає автобус, і ми, втомлені, але задоволені з повними рюкзаками вражень їдемо додому. Переїзд до Івано-Франківська.

*Обов’язково з собою мати дощовики, змінний одяг (бажано мати сорочку з довгим рукавом, штани, головний убір з широкими полями) та резинове взуття, а також сонцезахисні креми, рушник, карімат, харчування.

Вартість:  1250 грн./оc.

**Мінімальна група 7 осіб

 

Сплав по Дністру 2015

У вартість включено:

      робота інструкторів; прокат водного спорядження; харчування згідно з програмою (польова кухня: каша з м'ясом; нарізка: ковбаса, сир, овочі; чай.); транспорт згідно з програмою; страховий поліс (за умови надання паспортних даних не пізніше, як за три робочі дні до початку туру).  

      Додатково оплачується надання спального мішка, килимка, палатки, прокат спального комплекту – 50 грн./день.

  • Друк
  • Email
Увійти

Зареєструватися


JoomShaper