Еней — 1-денний сплав по Дністру
Еней
Подробнее на сайте: https://primohouse.ru https://econedvijimosti.ru https://sdelaisvoidom.ruhttps://fullconstruct.ruhttps://buildbighouse.ru https://houseconstruct.ru https://zedconstruct.ruhttps://thehousebuilder.ru https://dohomebuild.ru
https://inedvijimosti.ru https://buildthehouse.ru https://daoconstruct.ru
http://repair-yourself.ru https://currenthouse.ru
https://samsdelairemont.ru

1-денний сплав по Дністру

Сплав по Дністру екскурсія

c. Незвисько – с. Копачинці


Зустріч на залізничному вокзалі м. Івано-Франківськ. Переїзд до с. Незвисько.

Починається сплав із села Незвисько після розміщення в таборі та інструктажу фахівця. Сплав до с. Раковець – екскурсія на Раковецький замок. Продовження сплаву до с. Копачинці. Передбачена зупинка на обід. Вільний час, відпочинок, купання і т.д. Можливість організації екскурсії на Джуринський водоспад та Червоногородський замок (додаткова оплата 60 грн./чол. мін. 600 грн.). Переїзд до Івано-Франківська.

Вартість: 550 грн./оc.

*Мінімальна група - 7 осіб

Сплав по Дністру Івано-Франківськ

У вартість включено:

      робота інструкторів; прокат водного спорядження; харчування згідно з програмою (польова кухня: каша з м'ясом; нарізка: ковбаса, сир, овочі; чай.); транспорт згідно з програмою; страховий поліс (за умови надання паспортних даних не пізніше, як за три робочі дні до початку туру).

 

 **Обов’язково з собою мати дощовики, змінний одяг(бажано мати сорочку з довгим рукавом, штани, головний убір з широкими полями) та резинове взуття, рушник, карімат, харчування.

  • Друк
  • Email
Увійти

Зареєструватися


JoomShaper