Еней — Сходження на гору Говерла
Еней
Подробнее на сайте: https://trueconstruction.ruhttps://worknhouse.ruhttps://homestrong.ruGo to top of pagehttps://svoiastroika.ru
https://houseconstructor.ruhttps://domconstructor.ru https://plusconstruct.ru https://domobuilding.ru https://sdelaietosam.ru https://domenter.ruhttps://constructme.ruhttps://do-construction.ruhttps://constructstroi.ru
https://endconstruction.ru
https://smartesthouse.ru

Сходження на гору Говерла

говерла

Якщо ви вже облазили всі місцеві пагорби та гори, й вам захотілося більших вершин, саме час підкорити найвищу точку України - Говерлу.

Виїзд з Івано-Франківська о 07:15 год.

Сходження на Говерлу - що варто знати про гору! Висота Говерли - 2 061 метр. Назва найвищої точки України походить із мадярської й у перекладі означає "сніжна гора". Саме тому не варто дивуватися, якщо влітку ви побачите сніг на вершині. На схилах гори - здебільшого трава та чагарникова рослинність, кам'яних осипів мало. Верхня межа лісу розташована на висоті близько 1 400 м. Біля підніжжя Говерли - водоспад. Говерла розташована в межах охоронної зони Карпатського заповідника. Тут діють особливі правила для всіх відвідувачів. Крім того, що не можна смітити, завдавати шкоди природі, розпалювати вогнища, на території заповідника заборонено ставити намети, ловити рибу, збирати квіти, ягоди, гриби тощо. Вершина Говерли - це невеликий плоский майданчик. Звідси відкривається ідеальна панорама на всі 360 градусів, тут можна побачити весь Чорногорський хребет.

Перший туристичний маршрут сходження на Говерлу відкрили 1880 року.

З північного боку - база "Заросляк". Сходження на Говерлу з північного боку є найпопулярнішим маршрутом.

Вихідний пункт - Завоєля, невеличке селище над Прутом, розташоване за 14 км від Ворохти, або ж спортивно-туристична база "Заросляк", розташована на 7 км вище.

говерла екскурсія

Довжина маршруту - 10,5 км, по вертикальній підйом - 1 150 метрів.

   Від автостоянки бази "Заросляк" одразу входимо в ліс, там побачимо гірський потічок, переходимо його і прямуєм дорогою, що стрімко піднімається на південний захід. Далі виходимо на полонину Заросляк, іменем якої й назвали базу, від якої ми стартували, й бачимо перед собою найвищу точку України. Ще трохи більше двох кілометрів підйому, доволі нелегкого - і ми на вершині, звідки відкриваються шалено красиві краєвиди.

  У вартість входить: проїзд автобусом, супровід гідом-екскурсоводом-інструктором, страхування на час подорожі.

Додатково оплачуються: вхідні квитки в заповідник і харчування.

  • Друк
  • Email

Коментарі  

 
#1 Ірина 14.10.2015, 12:11
Це було просто неймовірно! Ми з чоловіком вже давно мріяли побувати на Говерлі. Але ніяк немогли наважитись(все ж таки 2061м над рівнем моря).
Цей день настав. Було доволі лячно та професіоналізм інструкторів всиляв оптимізм і бажання дійти до кінця. Вражень було дуже багато!!! В один момент мені захотілось залишитись посеред гори, але гід сказав, що я повинна повірити у власні сили і дійти до кінця. Дуже вдячна йому за підтримку, адже коли я дісталась вершини, то емоції переповнювали мене. Я також відчула прилив сил і море радості!!! Від побаченого краєвиду, аж перехоплювало дух!!!
Тепер наша сім’я планує друге сходження на Говерлу, але цього разу взимку.
Цитата
 
Увійти

Зареєструватися


JoomShaper