Еней — Майстер-класи на Гуцульщині
Еней

Майстер-класи на Гуцульщині

Майстер-класи на Гуцульщині

Івано-Франківськ – Коломия – Шешори – Яворів – Івано-Франківськ


Невідомі Карпати

0800 год виїзд з Івано-Франківська.

Коломия. Майстер-клас по гончарству. Тут Ви зможете не тільки зробити свій виріб, а ще й придбати у газдині готові вироби з глини (глечики, макітри, тощо).

Далі переїжджаємо в с. Шешори. Тут нас чекає водоспад Шешори. Висота падіння води 4-5 м, кількість каскадів – 3.

Річка Пістинька тягнеться на 56 км. Упродовж 9 км вона протікає через село Шешори. В межах села Пістинька перетинає потужну скельну товщу, утворюючи каскад водоспадів. Серед Шешорських водоспадів найгучнішими є Великий Гук та Малий Гук. Нижче Гуків на річці утворилося плесо, яке місцеві мешканці називають «Синіплясо».

Пістинька вище водоспадів мілководна та з численними перекатами, тому влітку в жарку погоду вода в ній добре прогрівається. Нижче кожного уступу річка утворює доволі глибокі й великі заглибини, свого роду «басейни», в яких можна пірнати і плавати. Завдяки цьому береги Сріблястих водоспадів стають людним місце відпочинку.

Далі по програмі «Екскурсія до майстерні ліжникарів» в с. Яворів. Тут ви зможете побачите процес виробництва ліжників та будете мати можливість придбати теплі капчурі, ліжник чи вовняну подушку. Також пропонуємо Вам дегустацію страв гуцульської кухні (грибна юшка, гуцульські голубці, гуслянка, банош та лісовий чай – 70 грн. Окремо джинджера).

Орієнтовний час повернення до м.Івано-Франківськ о 2000 год.

Вхідні квитки:

-майстер-клас по гончарству – 20 грн./особа;

-Майстер-клас по ліжниках - 45 грн./дорослий, 35 грн,/дитина;

-Дегустація гуцульських страв – 70 грн./дорослий, 30 грн./дитина.

 

Оцініть матеріал!
(0 голосів)
  • Друк
  • Email
Увійти

Зареєструватися


JoomShaper