Еней — Дивовижне Прикарпаття або Прикарпатське кільце
Еней

Дивовижне Прикарпаття або Прикарпатське кільце

прикарпаття

ДИВОВИЖНЕ ПРИКАРПАТТЯ АБО ПРИКАРПАТСЬКЕ КІЛЬЦЕ

Програма туру: виїзд з Івано-Франківська (06:30) - Косів – Криворівня - Верховина – Яремче - Івано-Франківськ

  Центр гуцульського мистецтва Косів дає можливість познайомитись з чудовими пам’ятками історії, архітектури, культури, з мистецтвом народних умільців.

  Криворівня славиться будинком-музеєм видатного письменника, культурного діяча, творця Івана Яковича Франка. Саме в цих місцях Сергій Параджанов знімав один з кращих художніх фільмів ХХ століття на містичну повість «Тіні забутих предків».

  Верховина. Колишнє Жаб’є, на річці Чорний Черемош, центр одного з найцікавіших районів України, гостинно запрошує на концерт-екскурсію в приватний гуцульський музей побуту та музичних інструментів до музиканта-віртуоза Романа Кумлика, що грає на 18 музичних інструментах, а також хату-музей кінофільму “Тіні забутих предків”. 

    Яремче. Відомий кліматичний курорт, що розташований між живописними горами в мальовничій долині річки Прут. Тисячі людей заворожують щороку каскадний водоспад Яремчанський Гук та дерев’яний ресторан “Гуцульщина”. Відвідування найбільшого ринку сувенірів на річці Прут у Яремчі.

У вартість входить: проїзд автобусом по маршруту, супровід гіда-екскурсовода, екскурсійне обслуговування в музеях, страхування на час подорожі.

Додатково оплачуються: вхідні квитки в музеях, харчування.

Вартість вхідних квитків:
- музей “Тіні забутих предків” (загальний – 15 грн., студенти і діти – 7 грн.);
- екскурсія-концерт в музеї гуцульського побуту та музичних інструментів Романа Кумлика (загальний і студентський – 15 грн., діти – 10 грн.);
- музей “Гуцульська ґражда” (загальний і пенсіонери – 10 грн., студентський і учні – 5 грн.);
- Національний музей народного мистецтва Гуцульщини та Покуття ім. Йосафата Кобринського (загальний і пенсійний - 20 грн., студентський - 15 грн., діти – 10 грн.).

Оцініть матеріал!
(74 голосів)
  • Друк
  • Email
Увійти

Зареєструватися


JoomShaper