Еней — Озеро Синевир та водоспад Шипіт
Еней

Озеро Синевир та водоспад Шипіт

ОЗЕРО СИНЕВИР ТА ВОДОСПАД ШИПІТ

Івано-Франківськ - водоспад  Шипіт - Синевирська Поляна - Івано-Франківськ


водоспад шипіт карпати0700 год. виїзд з Івано-Франківська. Першим нас чекає водоспад Шипіт. Водоспад Шипіт - одне з семи природних чудес України - найкрасивіший водоспад Закарпаття, розташований на північних схилах гірського масиву Боржавських полонин біля підніжжя гори Гимба що у селі ПилипецьМіжгірського району.

Водоспад причаровує всіх своєю незвичайною природною красою. З підземного джерела на горі Великий Верх (1598м) починає свій шлях униз мальовничою ущелиною невеликий потічок Плошанка. Його води несуть свіжість і прохолоду. Падаючи численними мальовничими каскадами з 14-ти метрової висоти кришталево чиста вода розбивається об каміння утворюючи міріади діамантових краплинок, що переливаються дивовижними барвами у променях карпатського сонця.

Далі пропонуємо покататися на крісельному підйомнику та оглянути панораму Карпат.

Переїзд на озеро Синевир.
Синевир — найбільше озеро Українських Карпат, розташоване на висоті 989 метрів над рівнем моря. Входить у склад Національного природного парку «Синевир». Знаходиться у Міжгірському районі Закарпатської області України.

Вільний час для пікніка.

Повернення до м. Івано-Франківська.

Орієнтовний час приїзду до м. Івано-Франківськ о 22:00 год.

У вартість входить:

• проїзд комфортабельним автобусом по маршруту;
• супровід гіда-екскурсовода;
• страхування на час подорожі.

У вартість не входить:

• підйомник - дорослі - 30 грн., діти - 20 грн.;
• озеро Синевир - дорослі - 15 грн., діти та студенти (при наявності студентського квитка) - 3 грн.);
• водоспад Шипіт - дорослі - 10 грн., діти та студенти (при наявності студентського квитка) - 3 грн.).

 

Оцініть матеріал!
(144 голосів)
  • Друк
  • Email

Коментарі  

 
#3 Катерина 20.06.2015, 13:02
Завдяки подрузі дізналася про ці тури і дуже вдячна їй за це. Водоспад Шипіт перший, який я побачила. Краса така, що досі я перебуваю під враженням. Така неймовірно захоплююча природа є тільки в Україні!
Цитата
 
 
#2 Віра 15.06.2015, 16:19
Вже тривалий час як я мріяла про екскурсію до водоспаду Шипіт. Чутки про цей водоспад ходять, напевно, по всій Україні. Знайшла одноденну екскурсію тут, бо більше часу,нажаль, не можу виділити на відпочинок. Сказати що я вражена, це нічого не сказати. Краса водоспаду виходить за межі уяви. Наступним моїм враженнім було озеро Синевір. Я навіть і не уявляла що така краса знаходиться поруч з нами! Хочу виказати окрему подяку нашому екскурсоводові! Така молодець! Вона дуже цікаво розповідала, повідала нам місцеві легенди т повір’я, відповіла на всі питання. Екскурсія дуже сподобалась і запам’яталась. Дуже раджу цю екскурсію, не пошкодуєте 100 відсотків. Обов’язково візьму іншу екскурсію. Дякую за все.
Цитата
 
 
#1 Аня 27.05.2015, 19:09
Надзвичайні емоції, загадкова природа Карпат, чисте повітря, найкрасивіший водоспад всі ці емоції я відчула на екскурсії водоспаду Шипіт та на озері Синевир.
Цитата
 
Увійти

Зареєструватися


JoomShaper