Еней — Озеро Синевір, водоспад Шипіт та Колочава
Еней

Озеро Синевір, водоспад Шипіт та Колочава

ОЗЕРО СИНЕВІР ТА ВОДОСПАД ШИПІТ + КОЛОЧАВА

Івано-Франківськ – водоспад Шипіт – Колочава – Синевир – Івано-Франківськ


ozerosunevir5

0600 год. виїзд з Івано-Франківська. Першим нас чекає водоспад Шипіт. Водоспад Шипіт - одне з семи природних чудес України - найкрасивіший водоспад Закарпаття, розташований на північних схилах гірського масиву Боржавських полонин біля підніжжя гори Гимба що у селі Пилипець Міжгірського району.

Водоспад причаровує всіх своєю незвичайною природною красою. З підземного джерела на горі Великий Верх (1598 м) починає свій шлях униз мальовничою ущелиною невеликий потічок Плошанка. Його води несуть свіжість і прохолоду. Падаючи численними мальовничими каскадами з 14-ти метрової висоти кришталево чиста вода розбивається об каміння утворюючи міріади діамантових краплинок, що переливаються дивовижними барвами у променях карпатського сонця.

Далі пропонуємо покататися на крісельному підйомнику та оглянути панораму Карпат.

Після катання переїжджаємо у село музеїв Колочаву. Тут пропонуємо Вам екскурсії «Лінія Арпада» та «Старе село».

Інтерактивна подорож у минуле у музейному комплексі “Старе село”.

Вас чекає зустріч з останнім опришком Карпат Николою Шугаєм, жарти та частування вєврейській корчмі «У Вольфа».

екскурсія в Колочаву

«Лінія Арпада»

В історико - військовому музеї «Лінія Арпада в Колочаві» ви побачите унікальне зібрання військового начиння часів Другої світової війни та побуваєте у справжніх бункерах.

Протяжність Лінії Арпада по Закарпаттю – майже шістсот кілометрів. Боїв тут так і не було. Червона Армія дізналася про оборонну систему й атакувала в іншому місці. Тікаючи, угорці підривали бункери.

На сьогодні у Колочавівідтворили один до одного три бункери. Їх не треба було будувати заново, адже фундаменти, стіни і перекриття збереглися. Оновлено лише начинку далеких воєнних часів. Усередині все, як було колись. Кулемет, автомати і рушниці, патронташі та гранати, каски та пристрій дальнього бачення, вогнемет і вогнегасник, силовий кабель і десятки інших пристосувань для війни. Все це— оригінальні зразки.

За кількадесятків метрів звідси — бункер-шпиталь у таких самих бетонних оковах. Ліжка у три яруси, комплекти мед-обладнання, запахи ліків і препаратів, брому та йоду.

А також ви побачите відреставровану оборонну протитанкову лінію з бетонних пірамід. Вона має довжину понад сто метрів і є найдовшою в Європі.

Далі екскурсія на озеро Синевир.

Синевир – найбільше озеро Українських Карпат, розташоване на висоті 989 метрів над рівнем моря. Входить у склад Національного природного парку «Синевир». Знаходиться у Міжгірському районі Закарпатської області України.

Вільний час для пікніка.

Орієнтовний час повернення до м. Івано-Франківська о 23:00 год.
 

Колочава екскурсія в Колочава

 

У вартість входить:

• проїзд комфортабельним автобусом по маршруту;
• супровід гіда-екскурсовода;
• екскурсійне обслуговування в музеях;
• страхування на час подорожі.

У вартість не входить:

• вхідні квитки на екскурсійні об’єкти:
• Бункер лінії Арпада - (дорослі – 15 грн., діти до – 5 грн., заг.екскурсія - 40 грн.);
• Етнографічний музей скансен «Старе село» і Музей історії залізниці “Колочавська вузькоколійка”, Філіал музею лісу і сплаву “Колочавський бокораш” (загальний, пенсіонери - 50 грн., школярі, студенти – 20 грн.); загальна екскурсія: до 20 осіб - 200 грн., до 25 осіб - 250 грн., до 30 осіб - 300 грн., більше 35 осіб - 350 грн.;
• частування і сценки з життя горян в колочавській корчмі “Старе село”, в меню входить: сало, часник, огірок, хліб, весела карпатська водичка (45 грн./дорослий; 20 грн/діти);
• Озеро Синевір - дорослі - 15 грн., діти та студенти (при наявності студентського квитка) - 3 грн.);
• Водоспад Шипіт - дорослі - 20 грн., діти та студенти (при наявності студентського квитка) - 10 грн.).

 

Оцініть матеріал!
(47 голосів)
  • Друк
  • Email

Коментарі  

 
#4 Ольга 26.09.2017, 12:35
Можна номeр тeл?
Цитата
 
 
#3 Ольга 26.09.2017, 12:33
Цитата
 
 
#2 Надія 21.06.2015, 11:27
Ми подорожували тут з одногрупниками і, чесно сказати, всі були просто в захваті. Хлопцям особливо сподобалась Лінія Арпада: тогочасна зброя нікого з них не залишила байдужим. А ще запам'ятався пікнік біля Синевіру, мальовничі краєвиди, та численні фото на пам'ять!
Цитата
 
 
#1 Сергій 12.06.2015, 18:37
Ми з дочкою були просто в захваті від поїздки. Дуже красиві і незвичайні місця. Не випадково водоспад Шипіт входить до списку чудес України. Цікавлюсь історією та воєнною тематико, тому й вибрав саме цей тур з метою побувати у військовому музеї. Скажу, що мої очікування були виправдані.
Цитата
 
Увійти

Зареєструватися


JoomShaper