Еней — Невідомі Карпати
Еней

Невідомі Карпати

Невідомі Карпати

Івано-Франківськ – Пістинь – Шешори – Косів – Яворів – Івано-Франківськ

 
Невідомі Карпати

0800 год виїзд з Івано-Франківська.

Пістинь – місто позитивної енергетики.

Найдавніша гуцульська церква Успіння Пресвятої Богородиці (1600 р.), старовинний цвинтар, мальовничі краєвиди.

Маєток святого Миколая.

Переїжджаємо в с. Шешори. Далі нас чекає водоспад Шешори. Висота падіння води 4-5 м, кількість каскадів – 3.

Річка Пістинька тягнеться на 56 км. Упродовж 9 км вона протікає через село Шешори. В межах села Пістинька перетинає потужну скельну товщу, утворюючи каскад водоспадів. Серед Шешорських водоспадів найгучнішими є Великий Гук та Малий Гук. Нижче Гуків на річці утворилося плесо, яке місцеві мешканці називають «Синіплясо».

Пістинька вище водоспадів мілководна та з численними перекатами, тому влітку в жарку погоду вода в ній добре прогрівається. Нижче кожного уступу річка утворює доволі глибокі й великі заглибини, свого роду «басейни», в яких можна пірнати і плавати. Завдяки цьому береги Сріблястих водоспадів стають людним місце відпочинку.

Місто Косів. Відвідування сувенірного ринку.

Далі по програмі «Екскурсія до майстерні ліжникарів» в с. Яворів. Тут ви зможете побачите процес виробництва ліжників та будете мати можливість придбати теплі капчурі, ліжник чи вовняну подушку. Також пропонуємо Вам дегустацію страв гуцульської кухні (грибна юшка, гуцульські голубці, гуслянка, банош та лісовий чай – 70 грн. Окремо джинджура).

Орієнтовний час повернення до м. Івано-Франківськ о 2000 год.
 

У вартість входить:

• проїзд комфортабельним автобусом по маршруту;
• супровід гіда-екскурсовода;
• екскурсійне обслуговування;
• страхування на час подорожі.

У вартість не входить:

• вхідні квитки на екскурсійні об’єкти:
• маєток Св. Миколая - 10 грн./ дор., - 5 грн./ дит.;
• айстер-клас по ліжниках - 45 грн./ дор., - 35 грн./ дит.;
• егустація гуцульських страв - 70 грн./ дор., - 35 грн./ дит.;
• додаткове харчування та особисті витрати.

 

Оцініть матеріал!
(105 голосів)
  • Друк
  • Email

Коментарі  

 
#3 Кристина 14.07.2017, 19:45
Чи можу я дізнатися ціну цього туру?
Виїзд кожен день?
Дякую)
Цитата
 
 
#2 Ярослава 04.06.2015, 18:57
Надзвичайно потішена даною екскурсією. Тим паче, що до цього не була на Івано-Франківщи ні. Вразив мальовничий пейзаж. Це дійсно енергетичні місця. Запам'яталися емоції доньки у маєтку святого Миколая. І, нарешті, я спробувала справжній гуцульський банош! Додому повернулися зі щасливими емоціями й ексклюзивними сувенірами. Дуже задоволені поїздкою!
Цитата
 
 
#1 Валерия 29.05.2015, 10:34
Екскурсія починаеться з села Пістинь,розташо ваного на Гуцульщині.Дуже гарна природа,свіже повітря,мальовн ичі краї.Багата природа лісів заворожує та переймає подих.Збережені традиції віків,що дійшли до нашого часу заворожують та сприяють до роздумів над нашим минулим.Далі в селі Шешори знаходится водоспад.Багато видоспадів,щр тягнуться по всій території цих сіл привели нас до надзвичайних ємоцій,це вражаюче явище,яке потрібно побачити хоча б раз у житті.При цьому коли навкруги ще надзвичайна, "дика" природа та чисте,гірське повітря- як омолоджуючий бальзам для людини.В деяких заглибинах влітку можна скупатися в цій живильній водній прохолоді.Далі після цієї віддалини від реального життя повертаємося до справжньості.Ба зар тобто Смоднянський ринок,на якому як і на іншому єкскурсіонному базарі є все,що душі заманеться.Все в найкращих українських,тоб ото гуцульських традиціях.Від дерева до металу,від кераміки сорочок.Думаю,щ о всі члени сімї залишаться задоволені,яким и б не були їх сувенірні побажання.Не забувайте торгуватись.І на кінець екскурсія до майстерні,де можна побачити процес створення килимів(для підлоги,стіни чи килиму).Ціни на них різноманітні,на будь-який смак.А далі після активного дня-дегустація гуцульскої їжі.Дуже смачно.Беріть не пошкодуєте.Якщо ви хочете неповторний наповнений ємоціями день,то ця єкскурсія для вас.
Цитата
 
Увійти

Зареєструватися


JoomShaper