Еней — Богиня Лада та водоспад Шешори
Еней

Богиня Лада та водоспад Шешори

БОГИНЯ ЛАДА ТА ВОДОСПАД ШЕШОРИ

Програма туру: Івано-Франківськ – Косів – Шешори – Івано-Франківськ

 
БОГИНЯ ЛАДА

Відвідайте нову, захоплюючу екскурсію до Терношорської Лади – рукотворної кам'яної статуї Богині, вік якої налічує понад 40 000 років.

   В Карпатах кожна гора, скеля, водоспад, урочище, каньйон, потік, потічок, річка, полонина мають назву, свою історію та овіяні легендами.

   Ще з давніх часів люди поклонялись різним статуям і язичеським обрядам, про що відомо нам не тільки з книг, але й з розповідей наших прапращурів. Деякі з дохристиянських обрядів залишили нам в спадок наші батьки. Ми віримо в магічну силу окремих обрядів з живою ватрою, з живою водою, віримо в силу енергетичних позитивних чи навіть негативних енергетичних потоків на окремі місця.

   Сьогодні, як ніколи, люди ідуть в гори за зціленням, з вірою в подолання недуг чи за здійсненням найпотаємніших бажань, одне з яких - стати мамою.     Багато хто побував в урочищі Терношори і відвідав цікаві химерні скелі, які утворені з величезних кам’яних брил. Але не всім відомо, яку енергетичну та магічну силу мають ці скелі, яка древня їх історія.

   Місцеве населення називають ці скелі "Голова Довбуша", і багато хто ходив, а дехто і тепер іде до цих скель подивитися саме на Довбушеву голову.

   Але насправді ця кам’яна брила, яка відома у вузькому колі істориків як Терношорська Лада, є стародавнім зображенням вагітної жінки, що повністю вкладається в канонічний праобраз Великої Матері, без чіткого обличчя, але з обрисом тулуба і правої руки, що прикриває живіт.

   Туристичний об’єкт Терношори став таким популярним завдяки туристам, особливо іноземцям, які все частіше приїжджають в Карпати і бажають відвідати Богиню Ладу. Відомо, що в науковому світі є відомості про кілька спільних канонічних праобразів, які поєднані між собою. Ця скеля, відома під назвою "Терношорська Лада", не є витвором примхливої природи, а витвір рук людських - рукотворна кам’яна статуя Богині-Матері. Знайдені характерні спільні ознаки Терношорської Лади з керамічною "Вестоницькою Венерою", знайденою в Моравії (Східна Чехія), з "Венерою з Віллендорфа", знайденої в Австрії але виготовленої з вапняку, якого немає в цих краях, "Моравською Венерою" зі Словаччини, виготовленої з кістки мамонта. Ці всі знахідки, датовані 25-15 тисяч років до нашої ери. Епоха, про яку йде мова, 25 тисяч років до нашої ери, має свою назву – Борея, що означає сонячна, сильна, яра. Незважаючи на тисячі років і кілометрів, що розділяє їх народження, всі фігури мають спільні ознаки: невиразна голова з нечітким обличчям, масивні груди, масивний живіт. Висота всіх їх від 10 до 11 метрів. Між ними діє енергетичний зв’язок.

   У наш час вже багато людей переконались, що Богиня Лада володіє незвичайною силою. До Терношорської Лади приїжджають подружні пари, які багато років не могли мати дітей. Спробувавши практично всі методи, вони вирішили попросити допомоги у Великої Матері і, вона їх почула. Віра людини - то велика сила.

   До неї їдуть за здійсненням надій, за позитивом. Помандруйте горами, зарядіться здоровою енергією та отримайте масу задоволення і радості. Ви ще здалеку побачите голову, висічену з каменя і розміщену на брилі висіченій зі скелі. Щоб надійно трималася фігура, вона підперта трьома витесаними підпірками-ніжками. Древні скульптори так ускладнили конструкцію статуї для того, щоб досягнути канонічного розміру 10,4 метри, що в переводі на борейські одиниці довжини складало 21 лікоть. Число 21 рахувалося магічним: 7 – це гармонія, лад, а її потроєння несе повноту гармонії, досконалість і завершеність.

   Відчуйте і ви цю досконалість і повірте в силу магії.

0700 год. – виїзд з Івано-Франківська.

0900 – 1300 год. – екскурсія до Богині Лади.

Далі нас чекає водоспад Шешори. Висота падіння води 4—5 м, кількість каскадів — 3.

Річка Пістинька тягнеться на 56 км. Упродовж 9 км вона протікає через село Шешори. В межах села Пістинька перетинає потужну скельну товщу, утворюючи каскад водоспадів. Серед Шешорських водоспадів найгучнішими є Великий Гук та Малий Гук. Нижче Гуків на річці утворилося плесо, яке місцеві мешканці називають «Синіплясо».

Пістинька вище водоспадів мілководна та з численними перекатами, тому влітку в жарку погоду вода в ній добре прогрівається. Нижче кожного уступу річка утворює доволі глибокі й великі заглибини, свого роду «басейни», в яких можна пірнати і плавати. Завдяки цьому береги Сріблястих водоспадів стають людним місце відпочинку.

Орієнтовний час повернення до м. Івано-Франківськ о 1800 год.

Вхідні квитки:

• екскурсія «Богиня Лада» - 20 грн/особа.

ВОДОСПАД ШЕШОРИ Водоспад в Карпатах

 

Оцініть матеріал!
(90 голосів)
  • Друк
  • Email

Коментарі  

 
#4 Тетяна Мелісова 17.07.2015, 09:38
Місце з найсильнішою енергетикою в світі, дивне відчуття виникає коли підходиш до водоспаду Шешори тобі в душі нібито страшно, а очі зачаровані красою!
Не дивлячись на те, що я з півдня крани і вартість проїзду «влітає» у велику копійку, але ця екскурсія того варта! Рекомендую!
Цитата
 
 
#3 Роман Степанченко 04.07.2015, 18:31
Ми з дружиною уже давно мріяли вибратись в якесь цікаве місце. Своїй дружині я дав волю і вона вибрала саме цю єкскурсію - до Богині Лади. Думаю, що це не зпроста :lol: Каже, що відчула щось незвичайне біля статуї... Я нічого не відчув, але всеодно було цікаво. Дуже сподобались водоспади. Получився гарній день, дякуемо! ;-)
Цитата
 
 
#2 Лілія 27.05.2015, 12:52
Спеціально з'їздила подивитися на статую Богині Лади. Вірю, що легенда правдива, і невдовзі я стану мамою. Бо біля підніжжя Богині відчула всю міць і силу архетипу Великої Матері і ніби наяву почула голос наших незабутніх предків. Це була не просто екскурсія, це реальне оновлення своїх внутрішніх резервів. Неймовірні відчуття!
Цитата
 
 
#1 Дмитро 26.05.2015, 10:09
Це наче власноруч доторкнутися до історії. Коли стоїш перед цією Богинею, з'являється якесь магічне відчуття позачасовості. Але все одно, головне не забути про хороший фотоаппарат, буде що знімати, дуже мальовнича природа.
Цитата
 
Увійти

Зареєструватися


JoomShaper