Еней — В гості до святого Миколая
Еней

В гості до святого Миколая

В ГОСТІ ДО СВЯТОГО МИКОЛАЯ

Івано-Франківськ – Пістинь – Івано-Франківськ

17.12.2017 р.

 
5

 
У мальовничому куточку Покутсько-буковинських гір, який є чи не найдивовижнішим регіоном України, з ласки Божої на окраїні села Пістинь Косівського району на території Національного природного парку «Гуцульщина» з 2004 року активно діє «Маєток Святого Миколая».

Виїзд з Івано-Франківська. Переїзд на комфортабельному автобусі до маєтку Святого Миколая. В дорозі анімаційна програма з конкурсами та призами.

Приїзд до маєтку Святого Миколая: екскурсія по маєтку; майстер-клас по виготовленню ялинкової прикраси; катання на бричці або санах; гощення біля ватри; розважальна програма та подарунки від Миколая.
 
Додатково оплачується: подарунок від 60 грн.
 


 

Вартість – 250 грн. / ос.

 

       ЗАМОВИТИ ЦЕЙ ТУР ОНЛАЙН       

 

ПІБ (*)
Як Вас звати?
Контактний телефон (*)

Наприклад: 0666504333

Тур (*)
Кількість дорослих осіб (*)
Вкажіть кількість чоловік
До оплати (грн.)
Введіть символи на зображенні (*) Введіть символи на зображенні
Спробуйте ще раз
Оцініть матеріал!
(81 голосів)
  • Друк
  • Email

Коментарі  

 
#4 Юля Воронка 06.10.2015, 18:13
Моя семирічна племінниця дуже хотіла поїхати до Маєтку Святого Миколая. Вирішила зробити дівчинці подарунок в честь її приїзду до Івано-Франківсь ка і заказала такий тур. Мене, звичайно, таким вже не вразити. Але дитині дуже сподобалося. Жаль, що ми не потрапили в інші будиночки казкових героїв. Нам повідомили, що хтось вкрав з експонатів весь одяг. Загалом, я відпочила і дитина була задоволена.
Цитата
 
 
#3 Оксана 25.06.2015, 12:34
Відвідали Святого Миколая у 2014 році, перед Новим Роком. Соночок сприйняв це як зустріч із Дідом Морозом, маленький ще. ми його не дуже то й відмовляли - головне, що дитина була щасливою Враження від подорожі, чесно кажучи, і в нас із чоловіком було прекрасне. Особливо сподобовалося катання на бричці. Дякуємо.
Цитата
 
 
#2 Ніка 03.06.2015, 16:23
Всією сім"єю їздили до Святого Миколая в гості, в грудні 2014 року. Це було найкраще свято за останні роки. Все було організовано на високому рівні. На той рік плануємо ще поїхати, а ж доки діти не виростуть. Було де відпочити як малим так і дорослим. :D
Цитата
 
 
#1 Марк 27.05.2015, 15:42
Їздили в гості до святого Миколая в грудні 2014 з дружиною і донькою. Так доньці й сказали: поїдемо до святого Миколая. Вийшло справжнісіньке свято - веселощі, подарунки, ялинкові іграшки! Додому повернулися втомлені і задоволені.
Цитата
 
Увійти

Зареєструватися


JoomShaper