Еней — Родзинки Закарпаття: замки, термали та вино
Еней

Родзинки Закарпаття: замки, термали та вино

РОДЗИНКИ ЗАКАРПАТТЯ

Івано-Франківськ (06:00) – Чинадієво – Мукачеве – Берегово – Івано-Франківськ

 
замок паланок

Роздтнки ЗакарпаттяДревній замок Паланок видно, з якого б ви боку не наближалися до Мукачева. Овіяний легендами і бойовою славою, він увінчує своїми могутніми фортечними спорудами одиноку гостроверху сопку на довколишній рівнині. Мукачівський замок - визначний воєнно-архітектурний пам'ятник середньовіччя - був збудований для охорони і
контролю торгових і воєнних шляхів, що схрещувалися тут. Один із цих шляхів проходив через Верецький перевал і в сиву давнину називався Великими руськими воротами. Біля м.Мукачева він виходив у Середньо-дунайську низовину, з'єднуючи її з Східною Европою. Це був один з тих історичних шляхів, яким переселялися народи. Тут проходили, витісняючи один одного, гунни, обри, готи і багато інших народів і племен.

Роздтнки ЗакарпаттяЕлегантний мисливський замок-палац графів Шенборнів знаходиться в урочищі Берегвар на околиці Чинадієво в селі Карпати, що в 10км від Мукачево. Австрійський архієпископ Л.Ф.Шенборн у 1728р. отримав в подарунок від імператора Карла VI землю а районі Мукачево. Нові власники обрали мальовниче урочище Берегвар для проведення полювань та побудували дерев’яний мисливський замок. У 1890 р. Е.Ф.Шенборн збудував на його місті чудовий кам’яний замок-палац. Романтичний вид французьких замків епохи Людовіка XIV надає будівлі еклектична архітектура з домінуванням елементів неоготики та ренесансу. За основу проекту взятий астрономічний рік: 365 вікон відповідають кількості днів у році, 52 кімнати – кількості тижнів, а 12 входів – кількості місяців. Будівлю прикрашають численні башти, флюгери, яскрава черепиця, кольорові вітражі, геральдична ліпнина. А на часовій башті можна бачити родинний герб Шенборнов зі львом і короною.


 Чим корисний берегівський басейн?

Роздтнки ЗакарпаттяТермальні купелі міста є широко розповсюдженими природними кремнистими термальними водами і за окремими характеристиками можуть бути віднесені до так званих кремнистих терм – азотно-вуглекислих, азотно-метанових та вуглекислих на основі хлоридно-натрієвого складу різної мінералізації і т.д. Термальні води цього регіону утворились внаслідок оточуючих гір вулканічного походження. Зі збільшенням температури води збільшується і мінералізація – внаслідок цього росте концентрація натрія, кремнєвої кислоти, фтора, сульфата-іона, хлор-іона, і других корисних елементів. Лікування термальною водою рекомендовано при різних захворюваннях і не тільки вищезгаданих: ревматичні пороки серця дорослих і дітей, 1 стадія активності процесу недостачі кровообігу, 1 початкова і 2 стадії гіпертонічної хвороби, варикозне розширення вен, тромбофлебіт, захворювання опорно-рухового апарату, поліартрити нетуберкульозного характеру, захворювання хребта, остеохондроз, травматичні порушення кісток, м'язів, суглобів, захворювання центральної і периферичної нервової системи. Цікаво, що басейн зводили в 60-х роках минулого століття як частину бази для радянських спортсменів, але пізніше геологи виявили, що вода має цілющі властивості, і тепер басейн можуть відвідувати й звичайні громадяни.

Роздтнки Закарпаття А також дегустація найкращих вин Закарпаття у стародавніх винних підвалах та дегустація вин приватних господарів Берегівського району.
 

У вартість входить:

• проїзд комфортабельним автобусом по маршруту;
• супровід гіда-екскурсовода;
• екскурсійне обслуговування;
• страхування на час подорожі.

У вартість не входить:

• вхідні квитки на екскурсійні об’єкти:
• замок Шенборна - 15 грн./ дор., - 10 грн./ дит.;
• замок Паланок - 40 грн./ дор., - 30 грн./ студ., - 20 грн./ дит.;
• термальні басейни в Берегово (2 год.) - 160 грн./ дор., - 80 грн./ дит. (ростом до 1,5 м.);
• дегустація вин - 80 грн./ дор., - 40 грн./ дит. (без споживання);
• харчування та особисті витрати.

Оцініть матеріал!
(86 голосів)
  • Друк
  • Email

Коментарі  

 
#4 ОленКа 16.07.2015, 12:41
Була навесні у цьому турі. Фотографувати хотілося все, чудові мальовничі виднокраї, а повітряяя! Після відвідин замків з задоволенням поплавали у термальному басейні, ну, а після дегустації ВИН градус задоволення зріс до краю. Спасибі гіду за цікаві екскурсіїї, а менеджеру за доброзичливість і оперативність.
Цитата
 
 
#3 Антон 24.05.2015, 09:22
Дуже сподобався тур, екскурсія та особливо дегустація вин. :) Жартую, дегустація - то не головне, але все одно, дуже приємно. Мальовничий маршрут, привітний гід та дуже цікава екскурсія. Раджу обов'язково їхати з фотоапаратом - воно того варте!
Цитата
 
 
#2 Super User 19.05.2015, 12:42
Цитую Лена:
Яка вартість туру?

Вітаємо Лена, ціна туру 340 грн. 13.06.2015р. ДЕТАЛЬНІШЕ ТУТ http://eneytour.com/index.php/tury/tury-po-ukraini/grafik-ekskursij
Цитата
 
 
#1 Лена 17.05.2015, 16:14
Яка вартість туру?
Цитата
 
Увійти

Зареєструватися


JoomShaper