Еней — Принади Поділля: Меджибіж + Вінницькі фонтани
Еней

Принади Поділля: Меджибіж + Вінницькі фонтани

фонтани

ПРИНАДИ ПОДІЛЛЯ:

МЕДЖИБІЖ + ВІННИЦЬКІ ФОНТАНИ

Програма туру: виїзд з Івано-Франківська (06:00) - Меджибіж (фортеця + музей жертв голодомору) - Вінниця (огляд світомузичного фонтану) - Івано-Франківськ.

Меджибіж. Місто на злитті річок Південний Буг і Бужок відоме по свій Україні завдяки своїй фантастичній фортеці (XVI-XIX ст.), мальовничі вежі та оборонні стіни якої видно зі всіх усюд. Вражають і розміри замку, його площа становить 4 га, а довжини стін від 85 до130 метрів. В середині фортеці збереглися руїни палацу Сенявських та костелу (1586р.). Місто є великим паломницьким центром хасидів, адже саме тут жив і помер засновник хасидизму Баал Шем Тов (БеШТ). 

Музей жертв голодомору (Меджибіж). Музейна експозиція, присвячена пам'яті жертв Голодомору 1932-1933 рр. в Україні, була відкрита Президентом України Віктором Ющенко 4 жовтня 2008р. Прості образи сільського буття створюють виразну картину трагічних тридцятих років ХХ століття. Це широкий пласт мистецького бачення України тих часів. В експозиції представлені 1600 експонатів, понад 500 одиниць документального матеріалу, сотні фотодокументів. Загалом на побудову експозиції використано 650 тисяч гривень бюджетних коштів та 311 тисяч гривень коштів благодійників Концепція музею – це боротьба старого і нового та результати цієї жахливої боротьби. Автор концепції – народний художник України Микола Мазур. Цілісна художньо-просторова композиція умовно поділена на шість образів сільського життя – зі своїм умовним визначенням: «Колективізація», «Депортація», «Чорні дошки», «Закон про п'ять колосків», «Голодомор», «Молитва за Україну». За цей час експозицію побачило більше 110 тисяч відвідувачів з різних країн світу. Свої враження вони залишили у «Книзі відгуків». Музей став осередком дослідження трагедії Голодомору в регіоні. Щорічно, спільно з Хмельницьким інститутом МАУП, в листопаді місяці проводиться Всеукраїнська науково-теоретична конференція «Голодомор 1932-1933 років в Україні: причини, соціально-психологічні наслідки, правова оцінка».

  Вінниця. Гарне місто на березі Південного Бугу, окрасою якого є Свято-Преображенський собор (ХVIII ст.), дерев’яна Свято-Миколаївська церква (1746р.), палац Грохольського (1770-ті) з парком та мальовнича водонапірна вежа. Справжньою Меккою є Національний музей-садиба видатного вченого, геніального хірурга, анатома, педагога і громадського діяча Миколи Івановича Пирогова. До музею належать будинок в якому жив Пирогов, музей-аптека, меморіальний парк та церква-некрополь, де покоїться набальзамоване тіло великого вченого. Майже сім мільйонів людей з 169 країн світу відвідали музей Пирогова. Тепер він чекає на Вас!

  Також ми відвідаємо найбільший в Європі плавучий світломузичний фонтан, що встановлений на річці Південний Буг. Його висота 60 м, а ширина — 140 м. Фонтан, який входить в десятку найбільш видовищних фонтанів світу чекає Вас у Вінниці. 

У вартість входить: проїзд комфортабельним автобусом, супровід гіда-екскурсовода, екскурсійне обслуговування в музеях, страхування на час подорожі.

Додатково оплачуються: харчування і вхідні квитки в музеях.

Вартість вхідних квитків:

 • Національний музей-садиба М.І. Пирогова у Вінниці (дорослі – 50 грн. на 3 музеї: 25 грн. гол. корпус, 10 грн. – музей-аптека, 15 грн. церква-успальня; діти і студенти – 25 грн. на 3 музеї: 13 грн. гол. корпус, 5 грн. – музей-аптека, 7 грн. церква-усипальня; дошкільнята – б/к),
 • вартість вхідного квитка на територію Державного історико-культурного заповідника «Межибіж»*
  для дорослих – 20 грн.
  для дітей, учнів і студентів (при наявності студентського квитка) – 7 грн.
  для дітей дошкільного віку в супроводі дорослих – вхід безкоштовний
  * вхідний квиток надає право відвідувачам оглянути територію замку, його споруди, в т.ч. Лицарську вежу, музейні зали та етнографічну експозицію з фондів Вінницького краєзнавчого музею «Скарби Подільського краю» та «Музей пам'яті жертв Голодомору 1932-1933 років на Хмельниччині»
  *** послуги з фото- відео зйомки надаються за окрему плату.

Оцініть матеріал!
(63 голосів)
 • Друк
 • Email
Увійти

Зареєструватися


JoomShaper