Еней — Перлини Волині
Еней

Перлини Волині

заиок любарта

Екскурсія в Луцьк, екскурсія по Луцькому Замку "Любарта" - ПЕРЛИНИ ВОЛИНІ

Програма туру: виїзд з Івано-Франківська (06:00) – Тараканів (огляд форту) – Дубно (екскурсія по замку, місту) – Луцьк (екскурсія по місту, замку)* – Івано-Франківськ.

Подорож до краю давніх храмів, фортець, лісів, озер, веселих і оригінальних людей!

  Тараканів.  У 1885-1890рр. в Тараканові російською царською армією був збудований величезний оборонний форт, який пережив дві світові війни але і досі вражає своїми розмірами. Три поверхи споруди є над землею, а три під землею, збереглися залишки казарм, переходів, тунелів, які викликають захоплення в багатьох поколінь туристів.

  Дубно. Дубенський історико-культурний заповідник включає в себе 29 визначних пам’яток міста. Найвизначнішою пам’яткою є нездоланий Дубненський замок (1492р.), який складається з оборонних валів і бастіонів, палаців Острозьких (XVI ст.) та Любомирських (XVIІІ ст.). В місті можна оглянути колишній костел монастиря бернардинів (1627р.), Луцьку браму (XVI ст.), монастир кармеліток (XVIІ ст.), Спаську церкву (1643р.) та синагогу (ХІХ ст.).

  Луцьк. Сучасна столиця Волині, яку іноді за велику кількість храмів називають “Волинським Римом”, є одним з найцікавіших міст України. Окрасою міста є Верхній замок (1340-1384рр.) з трьома збереженими вежами В’їздною (Любарта), Стировою (Свидригайла) і Владичою, а також залишками фундаментів церкви Івана Богослова (ХІІІ ст.). В місті також можна оглянути церкву св. Покрови (XV ст.), кафедральний костел св. Петра і Павла (1610р.), лютеранську кірху (1907р.), Хтестовоздвиженську церкву (XVІІ ст.), колишню синагогу (1626р.) та церкву св. Трійці (1752р.) А на десерт Вас чекає “луцький будинок з химерами” художника Миколи Голованя, який прикрашений химерними скульптурами, візерунками і викликає щире захоплення в усіх гостей міста.

У вартість входить: проїзд комфортабельним автобусом, супровід гіда-екскурсовода, екскурсійне обслуговування в музеях, страхування на час подорожі.

Додатково оплачуються: вхідні квитки в туристичних об’єктах та харчування.

Вартість вхідних квитків:

- Дубненський замок (загальний, пенсійний – 10 грн./особа, студентський, учнівський – 6 грн./особа);
- Луцький замок (загальний, пенсійний – 10 грн./особа, студентський, учнівський – 5 грн./особа).
Оцініть матеріал!
(54 голосів)
  • Друк
  • Email
Увійти

Зареєструватися


JoomShaper