Еней — Карпатський Трамвайчик та Гошівський монастир
Еней

Карпатський Трамвайчик та Гошівський монастир

монастир

КАРПАТСЬКИЙ ТРАМВАЙЧИК ТА ГОШІВСЬКИЙ МОНАСТИР

Програма туру: виїзд з Івано-Франківська (08:00) – Гошів (огляд монастиря) – Вигода (карпатський трамвай) – Івано-Франківськ

 Гошів. Відоме по всій Україні відпустове місце завдяки чудотворній іконі Божої Матері (1737 р.), яка знаходиться в церкві Преображення (1842 р.) Василіянського монастиря заснованого в 1570 р. на Ясній Горі в Карпатах. Всі бажаючі можуть піднятися на гору по Хресній дорозі.

 Вигода

Центр спадщини Вигодської вузькоколійки – пропонує гостям переглянути інтерактивну експозицію, що розповідає про місцеву природу та зокрема лісову екосистему Карпат, місцеву історію – розвиток лісової та деревообробної промисловості довкола Вигоди, виникнення Вигодської вузькоколійки, етнографію, народні ремесла тощо.
В цьому універсальному місці, вірніше, у крамниці центру, ви зможете задовольнити свою потребу в Карпатських сувенірах, путівниках та краєзнавчих книжках.
На сьогодні в українських Карпатах немає місця, схожого на Центр спадщини Вигодської вузькоколійки. Навряд чи знайдеться музей чи візит-центр з таким різноманіттям інтерпретаційних засобів місцевої природи та етнографії. До прикладу, реалістичний паротяг, на якому можна майже по-справжньому проїхатися давнім маршрутом Вигодської вузькоколійки, чи багатомовні фільми, присвячені темам дерева від деревообробки до традиційних ремесел або ж ‒ історії вузькоколійки від витоків до сьогодення.

Карпатський трамвай. Всіх романтиків і шанувальників гір гостинно кличе до себе вузькоколійна залізниця, яка почала будуватися для транспортування лісу бароном Леопольдом Поппером в кінці ХІХ ст. Ширина колії становить 770 мм, це в два рази менше за звичайну залізничну колію. Чотирьохгодинна подорож на т.з. “карпатському трамваї” проходить надзвичайно мальовничим маршрутом по найгарніших та найекологічниших місцях Карпат. Ви зможете милуватися чарівною природою: горами, річками Мізунькою та Свічею, Мізуньськими водоспадами, вгамувати спрагу водою з гірських джерел, оздоровитися мінеральною водою “Горянка” (типу “Нафтуся”), скуштувати чай з карпатських трав у баби Ганки. Повернувшись додому, Вам ще довго ввижатимуться карпатські краєвиди та долинатиме пісня стрімких потоків із кришталевою водою.

У вартість входить: проїзд автобусом по маршруту, супровід гіда-екскурсовода, страхування на час подорожі, квиток на трамвайчик.

У вартість не входить: особисті витрати, харчування.

Вартість вхідних квитків: 

- Центр спадщини Вигодської вузькоколійки: 50 грн. - дорослий; 30 грн. - студенти; 25 грн - діти 6 - 14 років.

Оцініть матеріал!
(36 голосів)
  • Друк
  • Email

Коментарі  

 
#1 Віта 12.07.2015, 16:39
Наші родичі, до яких ми завітали, знаючи що чоловік пропрацював на Укрзалізниці 17 років, зробили нам подарунок замовивши екскурсію саме на Карпатський трамвайчик. Чесно кажучі, приємно вражена професійним рівнем гіду, дуже приємна людина. Що важливо, так це турбота про кожного члена єкскурсійної групи (мені після травми важко дого сидіти в автобусі, то мені запропонували найзручніші місця). Дякую!
Цитата
 
Увійти

Зареєструватися


JoomShaper