Еней — Княжий Галич (з пікніком)
Еней

Княжий Галич (з пікніком)

КНЯЖИЙ ГАЛИЧ (з пікніком)

Івано-Франківськ (09:00) – Крилос – Галич – Шевченкове – Галицький нац. природний парк – Івано-Франківськ

 

Центр Галицько-Волинського князівства, давні храми, фортеці, панорами Дністра, Ви зможете побачити завітавши на одноденну автобусну екскурсію “Княжий Галич”

На Вас чекають: 

Крилос. Це центральна частина княжого Галича, столиці Галицько-Волинського князівства, яке дало назву Галичині та галичанам та зараз належить до Національного-історичного заповідника “Давній Галич”. З княжих часів залишилися могутні вали та фундаменти Успенського храму (1157 р.), також варто оглянути Василівську каплицю (1500 р.), Митрополичі палати (XVIII ст.), церкву Успіння Пресвятої Богородиці (XVI ст.), Княжу криницю з цілющою водою та Музей архітектури і побуту Прикарпаття.

Галич. На місці сучасного Галича в княжу добу знаходився торговий порт, а зараз місто зустрічає нас церквою Різдва (XIII-XVІ ст.), Старостинським замком (XIV ст.) та караїмським кладовищем (XVIII ст.). В цьому місті був написаний Галицько-Волинський літопис (ХІІІ ст.) та одна з найдавніших пам’яток староукраїнської писемності Русі-України - Галицьке Євангеліє (XIV ст.).

Шевченкове. В цьому маленькому селі в межах княжого Галича знаходиться унікальна пам’ятка України і найстаріша пам’ятка регіону - церква святого Пантелеймона (1194 р.).

Галицький національний природний парк. Тут можна оглянути еколого-освітній, туристичний комплекс з дендропарком, екзотаріумом, експериментальними ботанічними ділянками та музеєм "Природа Землі Галицької".

Далі вільний час на пікнік. Ви також зможете насолодитись природою національного парку та чистим повітрям, а в спеціально відведеному місті самостійно спекти на кострі сосиски та поласувати ними.
 

У вартість входить:

• проїзд комфортабельним автобусом по маршруту;
• супровід гіда-екскурсовода;
• екскурсійне обслуговування;
• страхування на час подорожі.

У вартість не входить:

• вхідні квитки на екскурсійні об’єкти:
• музей караїмської культури в Галичі - 10 грн./ дор., - 5 грн./ дит.;
• церква святого Пантелеймона - 2 грн./ дор., - 1 грн./ дит.;
• музей “Природа Землі Галицької” Галицького нац. парку - 25 грн./ дор., - 12 грн./ дит.;
• “Музей історії давнього Галича” в Крилосі - 10 грн./ дор., - 5 грн./ дит.;
• харчування (пікнік) та особисті витрати.

 

Оцініть матеріал!
(49 голосів)
  • Друк
  • Email

Коментарі  

 
#3 ОЛЯ 09.07.2015, 07:37
Особливо вразив дендропарк і екзотаріум,, можливо тому, що я дуже люблю природу і гарненькі куточки України. Дуже багато вражень, багато побаченого. Храмі, каплиці, церкви, музеї - і це все за один день. Надзвичайна екскурсія.. Княжий галич - це дійсно казка наяву.
Цитата
 
 
#2 Любов 05.07.2015, 10:20
Я обрала дану екскурсію з метою побувати у місцях, де були написані Галицько-Волинс ький літопис і Галицьке Євангеліє, оскільки вивчаю давню українську літературу. Залишилася дуже задоволеною. Я дійсно відчула атмосферу й дух того часу. Екскурсія виявилася насиченою й пізнавальною. Хотілося б ще й своїх студентів сюди привезти. Неймовірно сподобалося!
Цитата
 
 
#1 Сергій 08.06.2015, 11:24
Відразу хочу попередити - програма туру дуже насичена! Тому, коли збирався в цей тур, я відразу знав, що фізичного відпочинку чекати не варто. Зате скільки вражень... Не пошкодував жодного разу - краса просто приголомшлива! Враженнями зарядився, напевно, на місяці вперед.
Цитата
 
Увійти

Зареєструватися


JoomShaper