Еней — Стежками Карпатської ворожби, або загадкова Верховина
Еней

Стежками Карпатської ворожби, або загадкова Верховина

СТЕЖКАМИ КАРПАТСЬКОЇ ВОРОЖБИ,

АБО ЗАГАДКОВА ВЕРХОВИНА

Програма туру: виїзд з Івано-Франківська (07:00) - Верховина (екскурсія) - Яремче - Івано-Франківськ.

Верховина. Здавна Гуцульщина славилася своїми гірськими чарівниками,  мольфарами та таємничістю. Легенди про гуцулів та їх край і досі вражають, зачаровують та ваблять. Пропонуємо і Вам відвідати цей окутий чарівністю край, щоб відчути його магію на собі.
Розпочинається наш екскурс від пам’ятного знака в місті Верховина: "Ось і Жаб’є, Гуцульська столиця…". Екскурсія в минуле Гуцульщини та історія сьогодення. Культура, побут, мова,  кухня,  флора та фауна Карпат, національні традиції та обряди. Ви дізнаєтесь все про гуцульські обереги, їх магію та зможете їх придбати. А ще, Верховина - це край мінеральної води, різної за властивостями, яку Ви зможете набрати прямо з джерела.

Одним із символів щастя, сімейного благополуччя і удачі здавна вважалася підкова. Екскурсія до верховинського коваля дасть Вам можливість самостійно зробити собі підкову і вона стане Вашим помічником від безсоння, сприятиме появі грошей у будинку, принесе у дім здоров'я, любов, удачу та гармонію у відносинах, підкова оберігає власника автомобіля від аварій та інших неприємностей на дорозі. Але такі властивості має тільки магічна підкова, а от як зробити підкову магічною розкаже Вам верховинський коваль. Кажуть, щоб підкова "працювала", вона повинна бути недоторканною, тому вішають її дуже високо над входом.

Пропонуємо також смачний обід з гуцульських страв.

На зворотній дорозі - відвідування Яремче: водоспад "Пробій", сувенірний ринок.

 

У вартість входить: проїзд комфортабельним автобусом, супровід гіда-екскурсовода, екскурсійне обслуговування в музеях, страхування на час подорожі.

Додатково оплачуються: харчування, вхідні квитки в туристичних об’єктах.

Вхідні квитки:

- верховинський коваль – 20 грн/особа;

- виготовлення підкови - 80 грн.;

- обід - від 50 грн.

Оцініть матеріал!
(57 голосів)
  • Друк
  • Email
Увійти

Зареєструватися


JoomShaper