Еней — Магія Різдвяного Львова
Еней

Магія Різдвяного Львова

Магія Різдвяного Львова

Івано-Франківськ – Львів – Івано-Франківськ

08.01.2018 р.

 
Магія Різдвяного Львова

 
Виїзд з Івано-Франківська - 8:00.

Різдво у Львові – найяскравіший час у житті древнього міста. Національні традиції і колорит Ви побачите як в оздобленні міста, так і в стилі народних гулянь.
Вирушаємо подорожувати по святковому Львову. Розпочинаємо екскурсію з огляду історичної частиниміста, що внесена до світової спадщини ЮНЕСКО (Собор Святого Юра, Високий Замок).

Собор Св. Юра. Головна святиня українських греко-католиків. Бароковий собор з дзвіницею, палац митрополитів, будинки капітулу, ворота зі скульптурами та ін. Всередині храму знаходяться копія Туринської Плащаниці, чудотворна ікона Теребовлянської Богородиці, мощі святих: Святого Миколая, Святого Валентина, Святого Апостола Петра. Незвичайна австрійська архітектура XVIII століття, оздоблення собору викликає непідробний захват.

Високий замок – найвища гора Львова, що домінує над містом. Гору називають колискою міста. Зійшовши на цю гору, оглядаємо місто з висоти пташиного польоту. Звідси видно Старе місто з Ратушею в центрі, будинки знаних львів'ян, храми збудовані у різних стилях.
Далі вирушаємо на пішохідну екскурсію "Різдвяний Середньовічний Львів". Сьогодні Львів виглядає особливо святково – різдвяні ліхтарики, колядки, сувеніри. Тут Різдво можна помацати, понюхати і навіть спробувати на смак. Під час екскурсії ви побачите найцікавіші місця Львова: знаменитий Львівський оперний театр, Вірменський квартал, площу Ринок і ратушу.

Епіцентром зимових святкувань у Львові стає традиційний Різдвяний Ярмарок! Це місце зустрічі мешканців та гостей міста, які великою львівською родиною святкують Різдво Христове! Це фестивалі, концерти, етновечірки просто неба, різноманітні народні забави, а також панорама найкращих сувенірів і різдвяних смаколиків! Ярмаркове містечко облаштовують у центрі Львова, на проспекті Свободи і площі Ринок. Це понад 150 стилізованих і прикрашених дерев'яних будиночків, які вже стали традиційною окрасою міста на час Різдвяних свят!
Різдво у Львові – красивий і яскравий відпочинок, наповнений чудовими враженнями!

Орієнтовний час повернення в м. Івано-Франківськ – 20.00.
 

У вартість входить:

• проїзд комфортабельним автобусом по маршруту;
• супровід гіда-екскурсовода;
• екскурсійне обслуговування;
• страхування на час подорожі.

У вартість не входить:

• харчування;
• особисті витрати.

Вартість – 400 грн. / ос.

 

       ЗАМОВИТИ ЦЕЙ ТУР ОНЛАЙН       

 

ПІБ (*)
Як Вас звати?
Контактний телефон (*)

Наприклад: 0666504333

Тур (*)
Кількість дорослих осіб (*)
Вкажіть кількість чоловік
До оплати (грн.)
Введіть символи на зображенні (*) Введіть символи на зображенні
Спробуйте ще раз
Оцініть матеріал!
(0 голосів)
  • Друк
  • Email
Увійти

Зареєструватися


JoomShaper