Еней — 3-денний сплав по Дністру
Еней

3-денний сплав по Дністру

Сплав по Дністру

с. Незвисько – с. Устечко

1 День. Зустріч на залізничному вокзалі м. Івано-Франківськ. Переїзд до с. Незвисько.

Починається сплав із села Незвисько після розміщення в таборі та інструктажу фахівця. Сплав до с. Раковець – екскурсія на Раковецький замок. Передбачена зупинка на обід. Продовження сплаву до с. Копачинці. Зупинка на вечерю та нічліг. Вечеря готується на відкритому вогнищі. Ночуємо в палатках. Можна брати гітару з собою і влаштувати вечірній концерт.

2 День. Сніданок. Складаєм табір та продовжуємо наш маршрут. Сплав до злиття ріки Дністер з річкою Стрипа. Сходження на вершину Дністровського каньйону (чудовий панорамний вид). Зупинка на обід. Продовження сплаву. Зупинка на нічліг та вечерю, вечірня ватра, ночівля в наметах.

3 День. Сніданок. Складаєм табір та продовжуємо наш маршрут. Сплав до села Устечко. Зупинка на обід. Продовження сплаву до с. Хмелева. Можливість організації екскурсії на Джуринський водоспад та Червоногородський замок (додаткова оплата 50 грн./чол. мін. 500 грн.). Переїзд до Івано-Франківська.

Сплав по Дністру

*Обов’язково з собою мати дощовики, змінний одяг(бажано мати сорочку з довгим рукавом, штани, головний убір з широкими полями) та резинове взуття, а також сонцезахисні креми, рушник, карімат, харчування.

Вартість:  1 240 грн./ос.

*Мінімальна група - 7 осіб

У вартість включено:

 робота інструкторів; прокат водного спорядження; харчування згідно з програмою (польова кухня: каша з м'ясом; нарізка: ковбаса, сир, овочі; чай.); транспорт згідно з програмою; страховий поліс (за умови надання паспортних даних не пізніше, як за три робочі дні до початку туру).

      Додатково оплачується надання спального мішка, килимка, палатки, прокат спального комплекту – 50 грн./день.

  • Друк
  • Email
Увійти

Зареєструватися


JoomShaper