Еней — Майстер-класи на Гуцульщині
Еней

Майстер-класи на Гуцульщині

Майстер-класи на Гуцульщині

Івано-Франківськ – Косів – Шешори – Яворів – Івано-Франківськ

08.01.2018 р.

 
Майстер-класи на Гуцульщині

 
0800
год виїзд з Івано-Франківська.

Косів. Майстер-клас по гончарству.
На майстер-класі з гончарства ви можете ознайомитися з усіма секретами гончарного виробництва на Гуцульщині. Гончарство тут розвивалось з давніх часів. У багатьох селах Гуцульщини основним ремеслом було гончарство, що дозволило місцевим майстрам швидко розвинутись та набути свого особливого, унікального стилю. Цей стиль розвивався, утворюючи нові види техніки виготовлення та розпису. Саме Косів зберігає багаті традиції народних ремесел Гуцульщини та Карпатського краю в цілому.

Далі переїжджаємо в с. Шешори.
Село Шешори надзвичайно мальовниче та красиве, природа не обділила його нічим. Тут є і прекрасні ліси, і мальовничі гори, і водоспади.
Річка Пістинька, що протікає на території села утворює досить значні водоспади, один з них Великий Гук, найбільший водоспад в Прикарпатті. Висота його падіння сягає п'яти метрів. Свою назву він отримав через те що гучить постійно, так кажуть місцеві жителі, котрі вже звикли до свого шумного сусіда.
Сріблясті водоспади, котрі знаходяться трохи нижче по течії, також є надзвичайно красивими. Це ціла серія невеликих водоспадів що є на річці. Завдяки камінню, котре їх утворило вода здається трохи сріблястого кольору, через що водоспади й отримали свою назву. Варто побачити цю пам'ятку природи взимку, коли краплі води починають потроху замерзати утворюючи природні льодові скульптури, котрі кожен рік мають різну форму. Здається що природа тут створює свої шедеври просто для того щоб люди могли зрозуміти що її ніколи і ніхто не перевершить.

Далі по програмі «Екскурсія до майстерні ліжникарів» в с. Яворів.
В Яворові ви отримаєте майстер-клас з плетіння ліжника,познайомитеся з гуцульськими майстринями та зможете замовити ліжник власного дизайну або придбати вже готові вироби.
Ліжник — плетений руками виріб з овечої шерсті. Гуцульські ліжники використовується як ковдра, покривало, килим. Ліжник дуже теплий та має цілющі властивості. Зроблені з душею, виключно руками та за спеціальною технологією гуцульські ліжники служать не одне десятиліття та дарують цілюще тепло кожної зими. Переконайтеся в цьому і Ви!
Ми гарантуємо, що після такої поїздки ваше уявлення про Карпати, гуцульську культуру і чудеса, які можливі в цих краях, стане ще красивішим і багатшим!

Орієнтовний час повернення до м.Івано-Франківськ о 2000 год.
 

У вартість входить:

• проїзд комфортабельним автобусом по маршруту;
• супровід гіда-екскурсовода;
• екскурсійне обслуговування;
• страхування на час подорожі.

У вартість не входить:

• майстер-клас по гончарству – 20 грн./особа;
• майстер-клас по ліжниках - 45 грн./ дор., - 35 грн./ дит.;
• харчування та особисті витрати.
 

Вартість – 320 грн. / ос.

 

       ЗАМОВИТИ ЦЕЙ ТУР ОНЛАЙН       

 

ПІБ (*)
Як Вас звати?
Контактний телефон (*)

Наприклад: 0666504333

Тур (*)
Кількість дорослих осіб (*)
Вкажіть кількість чоловік
До оплати (грн.)
Введіть символи на зображенні (*) Введіть символи на зображенні
Спробуйте ще раз
Оцініть матеріал!
(0 голосів)
  • Друк
  • Email
Увійти

Зареєструватися


JoomShaper