Еней — Екскурсія Теребовля, Збараж, Тернопіль для школярів
Еней

Екскурсія Теребовля, Збараж, Тернопіль для школярів

збараж екскурсія

ТЕРНОПІЛЬЩИНА ДЛЯ ШКОЛЯРІВ

ІВАНО-ФРАНКІВСЬК-ТЕРЕБОВЛЯ-ЗБАРАЖ-ТЕРНОПІЛЬ-ІВАНО-ФРАНКІВСЬК

0700 год. виїзд з Івано-Франківська.

Переїзд до Теребовлі.Теребовля- одне з найдавніших міст України, вперше згадується під 1097. Наприкінці XI ст. було центром удільного Теребовлянського князівства, до якого входили землі південносхідної Галичини, Поділля, Буковини. Після спорудження у 1366 замку Теребовля загарбана Польщею, ввійшла в число її прикордонних укріплень.

В 1594 фортецею оволодів селянський ватажок Северин Наливайко. У часи визвольної війни 1648–1654 місто стало одним з центрів боротьби проти польського панування на галицькому Поділлі. Зазнало спустошливих нападів татарських і турецьких завойовників. Під час останньої навали 1688 був зруйнований замок.

ВАСИЛІЯНСЬКИЙ МОНАСТИР, XVI ст. відомий як «Підгірянський» або «Угорницький». Мав оборонний характер. До наших часів збереглися лише руїни: дві вежі з бійницями, мури будівель. Один з найцікавіших оборонно-монастирських комплексів Поділля періоду пізнього ренесансу.

ЗАМОК, 1631р. знаходиться на важкодоступній горі над рікою. Стіни замку досягають до 4–5 м товщини. Збереглися руїни. МОНАСТИР КАРМЕЛІТІВ, 1635–1639. Мав оборонний характер. Він належить до споруд ренесансно-бароккової архітектури.

Збараж. Давнє містечко розкинулось за 17 кілометрів на північний схід від Тернополя. Тут розташований один із найкраще збережених (відновлених) замків Тернопілля. Його варто відвідати тому що не завжди зустрінеш в одному місті красивий костел, дивовижний парк та замок, в якому розміщуються цікаві музейні експонати. Перша згадка про місто датується 1211 роком в Галицько – Волинському літописі. У Збаражі знаходиться перлина архітектури та історичний скарб Тернопільського краю - Збаразький замок. Він є сучасним туристичним об‘єктом, в якому збережений історичний колорит середньовіччя. Сьогодні в замку розміщені виставкові зали з тематичними експозиціями, виставками, картинною галереєю, музейними відділами. Навколо замку розташований чудовий парк з алеями. Окрім замку та парку біля нього, цікавими для туриста є монастир Бернардинів та церква Успіння Пресвятої Богородиці, які є пам'ятками архітектури національного значення.

1500 год.-1730год. час для купання в аквапарку «Алігатор» (м.Тернопіль)

Орієнтовний час повернення до м. Івано-Франківськ 2100год.

Вх.квитки:

- Збаразький замок - діти - 10 грн., дорослі - 20 грн.

- Аквапарк «Алігатор» (2 год) – діти – 90 грн., дорослі – 130 грн.

 

Вартістьтуру 49 осіб = 6500 грн.*

*В зв’язку з нестабільною ціною на пальне, при замовленні туру прохання уточнювати вартість.

  • Друк
  • Email
Увійти

Зареєструватися


JoomShaper