Еней — Екскурсії по Україні
Еней

 

 ekskursiji po ukrajini

Екскурсії, тури по Україні

Одне з найпопулярныших хобі, що з'явились в останні роки - це подорожі. Зараз люди мають значно більше грошей і прагнення пізнавати нове, відвідувати незнайомі місця і країни. Онлайн-щоденники і веб-сайти, на яких користувачі розповідають про власні подорожі і дільться своїми фотографіями з друзями, зараз стають популярними.

Ще не так давно українців більше заманювали зарубіжні держави, моря і океани. Авжеж, це цікаво і пізнавально. Для людини абсолютно натуральним є бажання знати, як живуть інші люди. Втім добре, те що не зникає бажання в туристів дізнатись більше і про рідну землю. З кожним роком зростає попит на екскурсії по Західній Україні, Криму та іншим регіонам.

Ситуація в Україні в усі часи була насичена яскравими заходами, про які і до цього часу говорять історичні та архітектурні пам'ятники, розкидані по всій країні. Про духовні багатства народу розповідають античні вцілілі церкви, про славні і героїчні часи - замки, про красу природи - мальовничі парки. У всіх куточках України є щось дивовижне і особливе, про що подорожуючим людям обов'язково розкажуть екскурсоводи, різні легенди і байки, а також покажуть Вам прекрасні простори нашої чарівної України, де кожен краєвид захоплюватиме дух. У Східній і Західній Україні, на Півдні і Півночі ми підготували для Вас вражаючої краси перлини історичного минулого і цікаві розповіді. Ви питаєте, що в Україні є особливого, як в Швейцарії, Атлантиді, Стоунхенджі, водоспади, гранд-каньйони або пустелі як Сахара. Ми з Вами обдаровані приголомшуючою природою, багатою територією і незвичайними людьми - з усім цим Вас познайомлять професіональні гіди та екскурсоводи. Гарантуємо хороші ціни на екскурсії по Україні, чудову компанію поїздок і велику кількість свіжої інформації.

Туроператор Еней запрошує українців та іноземних туристів в пізнавальні автобусні екскурсії до Львова, екскурсії по замках і резиденцій князів, геройським просторам Українського козацтва. Замовивши тур вихідного дня, Ви можете побувати в Українській Швейцарії, відвідати гетьманські міста, взнати таємниці Морозного Яру, пройтися по закарпатським стежинкам. Це тільки невелика частина того, що Ви зможете побачити і взнати про Україну. З цілим списком екскурсій і турів по Україні ви зможете ознайомитися в нашому каталозі "Тури по Україні". Ви самі можете переконатися, що наша держава справді спроможна, прекрасна і чудова, вона гідна того, щоб її цінували і любили.

ekskursiji po ukrajini tour in ukraine

Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)
  • Друк
  • Email
Увійти

Зареєструватися


JoomShaper