Еней — Святий Почаїв + Кременець
Еней

Святий Почаїв + Кременець

СВЯТИЙ ПОЧАЇВ + КРЕМЕНЕЦЬ

Програма туру: виїзд з Івано-Франківська (07:00) - Святодухівський скит (огляд) - Почаївська лавра - Онишківці (екскурсія та купання) - Кременець - Івано-Франківськ.

Дорогі брати і сестри у Христі!
Запрошуємо Вас, Ваших друзів, родину відвідати святі місця в Україні, де зійшла Божа благодать і є християнські святині. Там Ви зможете отримати Боже благословення, оздоровити тіло і душу, принести в свою родину мир і радість!

Почаїв. Відома в усьому православному світі Святоуспенська Почаївська Лавра підноситься над Кременецькими горами, та притягує до себе вже за десятки кілометрів. Вражають довершеністю форм бароковий Успенський собор (1771-1783р.), Собор святої Трійці (1906-1912р.) та 64-метрова дзвіниця (1861-1871р.) та якій є дзвін вагою 11,5 тон. З усього світу приїжджають паломники в Почаїв щоб побачити три визначні святині християнства: відбиток стопи Богородиці, ікону Пресвятої Богородиці та нетлінні мощі ігумена Іова. Велику кількість людей зцілила вода з чудотворного джерела. Цікавим для духовного збагачення є також Святодухівський скит.

Онишківці. Джерело святої Анни, яке знаходиться в цьому селі – місце паломництва християн для духовного і фізичного зцілення. Температура води у джерелі завжди є сталою - 9 градусів. Вважається, що якщо увійти в воду басейну три рази, то можна оздоровитися від важких недуг.

Кременець. Одне з найгарніших міст України приготувало для Вас велику кількість природних та історичних пам’яток. Над містом височить Замкова гора (397м), з мальовничими руїнами замку, з якої відкривається чудова панорама міста, яке розташоване на мальовничих горах. Привертають увагу величні будівлі єзуїтського колегіуму (1731-1753р.), завдяки якому Кременець заслужено вважався “Волинськими Афінами”. Зачаровують туристів Миколаївська церква (XVI ст.), Богоявленський монастир, костел Миколая (ХІХ ст.), ботанічний сад, будинки-близнюки (XVII-XVIII ст.). В Кременці знаходиться чудовий музей великого польського поета Юліуша Словацького, який тут народився і провів свої дитячі роки.

У вартість входить: проїзд автобусом по маршруту, супровід гіда-екскурсовода, екскурсійне обслуговування.

Додатково оплачуються: вхідні квитки, харчування.

Вартість вхідних квитків: Кременецький замок (загальний - 5 грн./особа, студенти і діти – 5 грн./особа).

Оцініть матеріал!
(96 голосів)
  • Друк
  • Email
Увійти

Зареєструватися


JoomShaper