Еней — Писанкове Прикарпаття: Коломия - Шешори - Пістинь
Еней

Писанкове Прикарпаття: Коломия - Шешори - Пістинь

ПИСАНКОВЕ ПРИКАРПАТТЯ:

КОЛОМИЯ - КОСІВ - ПІСТИНЬ - ШЕШОРИ

Програма туру: виїзд з Івано-Франківська (08:00) - Коломия - Косів - Пістинь - Шешори - Івано-Франківськ

Екскурсія у Коломию, під час якої ми оглянемо головний проспект, міську ратушу, дерев’яну церкву XVI століття, відвідаємо музей народного мистецтва Гуцульщини і Покуття та музей «Писанка»  – єдиний в Україні, що занесений у книгу рекордів Гіннеса. Колекція цього унікального музею нараховує близько 10 тис. експонатів не тільки з усіх регіонів України, але й з Польщі, Чехії, Румунії, Франції, Канади, Пакистану, Індії, Китаю, Єгипту та Алжиру.

 

Далі ми попрямуємо столиці гуцульского ремесла - Косова. Відвідини етнографічного сувенірного ринку у Косові – найбільшого та найвідомішого у Карпатах. Тут можна купити усе: від ковдри з овечої шерсті, різних скриньок та вишиванок до фігурок з сиру, прикрас з бісеру та металу, кожухів, поясів та кераміки. Навіть самі гуцули шуткують: «Тут і чорта можна купити»...

Переїзд в Пістинь - відвідування "Маєтку Святого Миколая" який і влітку працює та приносить радість всім відвідувачам. Екскурсія по маєтку, відпочинок.

І прекрасним завершенням нашої екскурсії буде заїзд в Шешори. Шешори – мальовниче гуцульське село, яке розтягнулося на декілька кілометрів вздовж гірської річки Пістиньки. Вона відома своїми Срібними водоспадами, а Шешорський Гук – один з найгарніших у Карпатах (усі охочі зможуть лишитися тут на відпочинок та купання).  А ще можна перекусити в місцевому ресторані "Аркан", літні тераси якого нависають прямо над гірським потоком Пістиньки.

У вартість входить: проїзд комфортабельним автобусом, супровід гіда-екскурсовода, екскурсійне обслуговування в музеях, страхування на час подорожі, пікнік.

Додатково оплачуються: вхідні квитки в туристичних об’єктах та харчування.

Вартість вхідних квитків:

  • маєток святого Миколая: загальний, пенсійний, студентський, учнівський – 5 грн.
  • Національний музей народного мистецтва Гуцульщини та Покуття ім. Йосафата Кобринського (загальний і пенсійний - 20 грн., студентський - 15 грн., діти – 10 грн.);
  • музей писанки (загальний і пенсійний - 15 грн., студентський - 10 грн., діти – 5 грн.).
Оцініть матеріал!
(66 голосів)
  • Друк
  • Email
Увійти

Зареєструватися


JoomShaper