Еней — В гості до трембітаря
Еней

В гості до трембітаря

В ГОСТІ ДО ТРЕМБІТАРЯ

Програма туру: виїзд з Івано-Франківська (08:00) - Верховина (екскурсія) - гора Швейково - Яремче - Івано-Франківськ.

Пропонуємо Вам чудову мандрівку по Карпатах.

 
Маршрут "У гості до трембітаря" розпочинається від пам’ятного знака в місті Верховина: "Ось і Жаб’є, Гуцульська столиця…". Екскурсія в минуле Гуцульщини та історія сьогодення.

Далі маршрут продовжується на присілок Швейково. Стежка лягає через струмки та перелази. Перший пагорб - гора Швейково, - відкриває нам панораму центру Верховини, вид на гору Магурка (1024м. над р.м.) та Чорногірський хребет. Панорама захоплююча. На висоті 700 м. над р.м. біля ошатної дерев’яної хати, нас зустрічає в гуцульській одежі грою на трембіті трембітар. Звук трембіти, який ввібрав в себе і чари гір і Карпатську незвідану силу громовиці заворожує всіх. Гостинно запрошує він гостей до хати-музею, де відтворено старовинний побут гуцулів. Музей багатий на гуцульський одяг та гуцульські музичні інструменти.

Всім цікава розповідь про трембіту, яка є символом Гуцульщини, та початком всіх свят та фестивалів на Верховинщині. А найбільше наш трембітар заворожує всіх грою на багатьох гуцульських інструментах, які є в його колекції: трембіті, дудці, цимбалах, теленках, флоярах, дримбі, скрипці та дає можливість попробувати всім бажаючим зіграти на тому чи іншому інструменті. 

Після екскурсії кожен бажаючий може вдягнутися в національний одяг та сфотографуватися на фоні Верховини, гори Магура, Чорногірського хребта чи під смерічками з грибочками на царинці. Маленьким відвідувачам теж цікаво, бо вони грають, вдягаються в маленьких гуцуликів, а ще розглядають та годують кроликів, козочку – це їм найцікавіше. І вражень їм вистачає надовго.

Після відпочинку та отримання цілої купи позитивних емоцій в трембітаря, піднімаємось вище по горі Швейково. Дорога лягає смерековим плаєм. Цілющі пахощі лісу не залишають нікого байдужими до Карпатської краси. На вершині гори Швейково (920 м.), у всіх просто захоплює дух від побаченої краси: відкривається панорама всієї Верховини, частина села Ільці, Красник, а за Магурою село Замагора, г.Кринта.

Похід верхами, чарівні і неповторні краєвиди, розповіді про стежки, плаї, горби та людей нашого краю, легенди про гори, про О. Довбуша та відважних опришків не залишають нікого байдужими до краси Верховини, землі Карпатської, землі синіх гір та кришталевих потоків до талановитих і працьовитих людей цього казкового краю.

За бажанням, пропонуємо відвідати музей "Тіні забутих предків" та Музей Гуцульської Магії з відвідуванням таємничого місця сили, визначеного гуцульськими мольфарами.

На зворотній дорозі - відвідування Яремче: водоспад "Пробій".

 

У вартість входить:

  • проїзд комфортабельним автобусом,
  • супровід гіда-екскурсовода,
  • екскурсійне обслуговування в музеях,
  • страхування на час подорожі.

Додатково оплачуються: вхідні квитки в туристичних об’єктах:

  • музей "Трембітаря" — 20 грн./особа;
  • музей "Тіні забутих предків"  дорослі - 15 грн., діти - 7 грн.;
  • музей Гуцульської Магії - 20 грн./особа.
Оцініть матеріал!
(68 голосів)
  • Друк
  • Email
Увійти

Зареєструватися


JoomShaper