Еней — Княжий Галич (з пікніком)
Еней

Княжий Галич (з пікніком)

КНЯЖИЙ ГАЛИЧ (з пікніком)

Програма туру: виїзд з Івано-Франківська (09:00) – Крилос – Галич – Шевченкове – Галицький національний природний парк  – Івано-Франківськ.

Центр Галицько-Волинського князівства, давні храми, фортеці, панорами Дністра, Ви зможете побачити завітавши на одноденну автобусну екскурсію “Княжий Галич”

На Вас чекають: 

Крилос. Це центральна частина княжого Галича, столиці Галицько-Волинського князівства, яке дало назву Галичині та галичанам та зараз належить до Національного-історичного заповідника “Давній Галич”. З княжих часів залишилися могутні вали та фундаменти Успенського храму (1157 р.), також варто оглянути Василівську каплицю (1500 р.), Митрополичі палати (XVIII ст.), церкву Успіння Пресвятої Богородиці (XVI ст.), Княжу криницю з цілющою водою та Музей архітектури і побуту Прикарпаття.

Галич. На місці сучасного Галича в княжу добу знаходився торговий порт, а зараз місто зустрічає нас церквою Різдва (XIII-XVІ ст.), Старостинським замком (XIV ст.) та караїмським кладовищем (XVIII ст.). В цьому місті був написаний Галицько-Волинський літопис (ХІІІ ст.) та одна з найдавніших пам’яток староукраїнської писемності Русі-України - Галицьке Євангеліє (XIV ст.).

Шевченкове. В цьому маленькому селі в межах княжого Галича знаходиться унікальна пам’ятка України і найстаріша пам’ятка регіону - церква святого Пантелеймона (1194 р.).

Галицький національний природний парк. Тут можна оглянути еколого-освітній, туристичний комплекс з дендропарком, екзотаріумом, експериментальними ботанічними ділянками та музеєм "Природа Землі Галицької".

Далі вільний час на  ПІКНІК. Ви також зможете насолодитись природою національного парку та чистим повітрям, а в спеціально відведеному місті самостійно спекти на кострі сосиски та поласувати ними.

 

У вартість входить: проїзд комфортабельним автобусом, супровід гіда-екскурсовода, страхування на час подорожі.

Додатково оплачуються: вхідні квитки в туристичних об’єктах та харчування(пікнік).

Вартість вхідних квитків:

  • музей караїмської культури в Галичі (загальний, пенсійний і студентський - 10 грн., учні - 5 грн.);
  • церква Пантелеймона (загальний, пенсійний і студентський - 2 грн., учні - 1 грн.);
  • музей “Природа Землі Галицької” Галицького національного парку: загальний, студентcький - 25 грн., пенсіонери і учні - 12 грн.;
  • “Музей історії давнього Галича” в Крилосі (загальний і пенсійний - 10 грн., студентський і учнівський - 5 грн.).
Оцініть матеріал!
(49 голосів)
  • Друк
  • Email
Увійти

Зареєструватися


JoomShaper