Еней — Оленяча ферма та термали "Велятино"
Еней

Оленяча ферма та термали "Велятино"

Оленяча ферма та термали "Велятино"

Програма туру: виїзд з Івано-Франківська (07:15) – с. Іза (Хуст) – Велятино – Івано-Франківськ

Оленяча ферма. Одним із найвідоміших туристичних об’єктів Закарпаття є єдина в Україні ферма плямистих оленів у селі Іза, недалеко від Хуста. Численні українські туристи та гості із-за кордону приїжджають сюди аби помилуватися струнконогими красенями.

Рідкісні олені з’явились на фермі ще у радянські часи – 1987 року. Гелікоптером їх доправили сюди аж із Калінінградської області. Основна мета вирощування цих тварин – пантокрин –лікарська речовина, добута із рогів. Її застосовують при перевтомі, неврастенії, неврозах, слабкому серцевому м'язі, гіпотонії, для підвищення працездатності. У той час справа була надзвичайно прибутковою та давала великі гроші. Та в незалежній Україні сировина значно подешевшала – і оленячу ферму зробили туристичним об’єктом.

Далі переїжджаємо у село Велятино. Тут знаходиться профілактичний курорт "Теплі води Велятино". На території два великі відкриті басейни (6х12 м і 4,5х10 м) і невеликий дитячий басейн (діаметром 4 м, глибина — 80 см) з термальною водою, ванни. 
На території працює бар (квас, пиво, трав'яні чаї), ресторан швидкого харчування, піцерія, фіто-бар. Вільний час на купання - 2 години.

Орієнтовний час повернення до м. Івано-Франківськ 22:00 год.

* Додатково оплачується:

вхідний квиток в термали 100 грн./особа (2 год.)

оленяча ферма - 20 грн.

 

Оцініть матеріал!
(95 голосів)
  • Друк
  • Email
Увійти

Зареєструватися


JoomShaper