Еней — Золоте Поділля: Меджибіж - Вінниця - Умань
Еней

Золоте Поділля: Меджибіж - Вінниця - Умань

ЗОЛОТЕ ПОДІЛЛЯ: МЕДЖИБІЖ - ВІННИЦЯ - УМАНЬ

Програма туру:
1 день.
07:00 Виїзд з Івано-Франківська.
12:00 Прибуття в  Меджибіж – екскурсія по фортеці, відвідування музею  жертв голодомору. Обід. (за додаткову плату)
15:00 Переїзд у Вінницю.
18:00 Поселення в готелі. Вечеря. Час для відпочинку.
20:30 Ми відвідаємо найбільший в Європі плавучий світломузичний фонтан, що встановлений на річці Південний Буг. Його висота 60 м, а ширина — 140 м. Фонтан, який входить в десятку найбільш видовищних фонтанів світу чекає Вас у Вінниці. 
21:30 Повернення в готель. Вільний час. Ночівля.
2 день.
07:00 Виселення з  готелю. Сніданок.
08:00 Виїзд в Умань.
11:00 Екскурсія в Софіївський парк.
15:00 Обід. (за додаткову плату)
16:00 Виїзд в Івано-Франківськ. Прибуття орієнтовно в 23:00 – 24:00.

1 день 

Меджибіж. Місто на злитті річок Південний Буг і Бужок відоме по свій Україні завдяки своїй фантастичній фортеці (XVI-XIX ст.), мальовничі вежі та оборонні стіни якої видно зі всіх усюд. Вражають і розміри замку, його площа становить 4 га, а довжини стін від 85 до 130 метрів. В середині фортеці збереглися руїни палацу Сенявських та костелу (1586 р.). Місто є великим паломницьким центром хасидів, адже саме тут жив і помер засновник хасидизму Баал Шем Тов (БеШТ). 

Музей жертв голодомору (Меджибіж). Музейна експозиція, присвячена пам'яті жертв Голодомору 1932-1933 р.р. в Україні, була відкрита Президентом України Віктором Ющенко 4 жовтня 2008 р. Прості образи сільського буття створюють виразну картину трагічних тридцятих років ХХ століття. Це широкий пласт мистецького бачення України тих часів. В експозиції представлені 1600 експонатів, понад 500 одиниць документального матеріалу, сотні фотодокументів. Загалом на побудову експозиції використано 650 тисяч гривень бюджетних коштів та 311 тисяч гривень коштів благодійників Концепція музею – це боротьба старого і нового та результати цієї жахливої боротьби. Автор концепції – народний художник України Микола Мазур. Цілісна художньо-просторова композиція умовно поділена на шість образів сільського життя – зі своїм умовним визначенням: «Колективізація», «Депортація», «Чорні дошки», «Закон про п'ять колосків», «Голодомор», «Молитва за Україну». За цей час експозицію побачило більше 110 тисяч відвідувачів з різних країн світу. Свої враження вони залишили у «Книзі відгуків». Музей став осередком дослідження трагедії Голодомору в регіоні. Щорічно, спільно з Хмельницьким інститутом МАУП, в листопаді місяці проводиться Всеукраїнська науково-теоретична конференція «Голодомор 1932-1933 років в Україні: причини, соціально-психологічні наслідки, правова оцінка».

Вінниця. Гарне місто на березі Південного Бугу, окрасою якого є Свято-Преображенський собор (ХVIII ст.), дерев’яна Свято-Миколаївська церква (1746 р.), палац Грохольського (1770-ті р.) з парком та мальовнича водонапірна вежа. Справжньою Меккою є Національний музей-садиба видатного вченого, геніального хірурга, анатома, педагога і громадського діяча Миколи Івановича Пирогова. До музею належать будинок в якому жив Пирогов, музей-аптека, меморіальний парк та церква-некрополь, де покоїться набальзамоване тіло великого вченого. Майже сім мільйонів людей з 169 країн світу відвідали музей Пирогова. Тепер він чекає на Вас!

Також ми відвідаємо найбільший в Європі плавучий світломузичний фонтан, що встановлений на річці Південний Буг. Його висота 60 м, а ширина — 140 м. Фонтан, який входить в десятку найбільш видовищних фонтанів світу чекає Вас у Вінниці.

2 день 

У старовинному українському місті Умані є мальовничий, гідний великого подиву, куточок, який цілком справедливо здобув право називатися чудом України, перлиною України. Такою перлиною є дендрологічний парк Софіївка Національної Академії наук України - видатне творіння кінця XVIII-початку XIX ст., поема з каменю, води, зелені, архітектурних споруд і скульптур. Парк, що розкинувся на площі близько 170 га, і сьогодні вражає відвідувачів своєю неповторною красою та загадковою романтичністю. Парк Софіївка був створений власником міста Умані польським магнатом Станіславом Щенсним (Феліксом) Потоцьким як подарунок красуні-дружині, гречанці Софії Вітт-Потоцькій. Автором топографічного й архітектурного проекту і керівником будівництва парку було призначено талановитого польського військового інженера Людвіга Метцеля, а безпосередньо виконали всі роботи в парку народні майстри-умільці Уманщини. Місце для будівництва Софіївки було вибране дуже вдало: невеликий струмок, здавна прозваний Багном (пізніше річка Кам'янка), столітні дуби, яруги і природні джерела кришталево чистої води, нагромадження кам'яних брил. З 1796 до 1802 року копали ставки, підземну річку, споруджували водоспади й водограї, прокладали алеї, переносили велетенські гранітні брили, створювали з граніту та гіпсу художні прикраси для архітектурних споруд. В парку висаджували дерева місцевих порід і екзотичні рослини, завезені з різних країн світу. Прикрасили парк мармуровими статуями грецьких богів та богинь, філософів та поетів, виготовленими скульпторами Італії та Франції. Уманські умільці створили в долині свою невелику Елладу, батьківщину красуні дружини Потоцького.

На сьогодні — це місце відпочинку. Щорічно його відвідують близько 500 тисяч людей. Це пам'ятка краєвидового типу світового садово-паркового мистецтва кінця XVIII — першої половини XIX століть. Тут росте понад 2000 видів дерев і кущів (місцевих і екзотичних).

 

ВАРТІСТЬ ТУРУ (2017 р.):  

група 25 осіб  = 24 000 грн.;

група 34 особи  = 30 000 грн; 

У вартість входить: проїзд комфортабельним автобусом, супровід гіда-екскурсовода, екскурсійне обслуговування в музеях, ночівля, страхування на час подорожі.

Додатково оплачуються: харчування (2 обіди - 2 х 100 грн., вечеря - 85 грн.)  і вхідні квитки в музеях.

Вартість вхідних квитків:

 • вартість вхідного квитка на територію Державного історико-культурного заповідника «Межибіж»*
  для дорослих – 25 грн.
  для дітей, учнів і студентів (при наявності студентського квитка) – 10 грн.
  для дітей дошкільного віку в супроводі дорослих – вхід безкоштовний.
  * вхідний квиток надає право відвідувачам оглянути територію замку, його споруди, в т.ч. Лицарську вежу, музейні зали та етнографічну експозицію з фондів Вінницького краєзнавчого музею «Скарби Подільського краю» та «Музей пам'яті жертв Голодомору 1932-1933 років на Хмельниччині»
  *** послуги з фото-відео зйомки надаються за окрему плату.

 • дендропарк “Софіївка” в Умані (дорослі та студенти – 40 грн./особа, діти шкільного віку – 25 грн./ос., дошкільнята – б/к).


Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)
 • Друк
 • Email
Увійти

Зареєструватися


JoomShaper