Еней — Спортивно-оздоровчий табір Перлина
Еней

Спортивно-оздоровчий табір Перлина

Спортивно-оздоровчий табір Перлина

СПОРТИВНО-ОЗДОРОВЧИЙ ТАБІР "ПЕРЛИНА"

 

"Перлина" розташована на півдні України в Миколаївській області в безпосередній близькості від м. Очаків, в п. Чорноморка (60 км. від м.Миколаєва і 150 км. від м.Одеси). Це унікальний кліматичний курорт з багатими ресурсами мінеральних вод і лікувальних грязей. Поєднання степового і морського повітря, що містить солі брому і йоду, є цілющими. Повітряний басейн відрізняється особливою чистотою, стабільний і постійно насичене речовинами, цілюще впливають на організм людини. Територія озеленена і упорядкована, межує з територією аквапарку "Аттіка" - одне з найбільш вразливих місць для відпочинку і оздоровлення не тільки дітей, а й дорослих! "Перлина" приймає гостей з 1 травня по 31 вересня, загальна місткість 700 місць.

Пляж. У ДСОК «Перлина» свій обладнаний піщаний пляж, протяжністю 800 м, дно пологе, глибина набирається плавно. Відстань від комплексу до моря 100 м. Пляж обладнаний тіньовими навісами, волейбольним і гандбольним майданчиком, кабінками для переодягання, літнім душем, туалетом. Гаряча вода з 7:00 до 23:00. Купання в морі організовано під наглядом рятувальників, плаврука, вожатих, представників адміністрації та медперсоналу.

Дозвільна програма. 
У вільний від тренувань час діти беруть участь в дозвільної програмі табору. Основна ідея дозвіллєвої програми: дитина в таборі - це яскрава особистість і індивідуальність, «зірка», відповідно, загін - це сузір'я, табір - просто галактика.
Програма включає в себе: загонові заходи, загальнотабірні свята і шоу, дискотеки, проведення вікторин, конкурсів, фестивалів, спортивних змагань та чемпіонатів на першість табору. Трансляція світових спортивних подій на великому екрані.
У таборі працюють клуби за інтересами: хореографія, плавання, образотворче мистецтво і декоративно-прикладне мистецтво, скелелазіння.
З дітьми працюють вожаті, вихователі та організатори масових заходів з розрахунку 1 вожатий на 15-20 дітей. Педколектив табору співпрацює з керівниками груп, тренерами у щоденній організації тренувального процесу, повноцінного відпочинку та безпеки дітей. У нічний час працюють нічні вихователі, які забезпечують порядок і безпеку в корпусі.

 

Спортивні споруди:

 • басейн 25 м ( 25 * 14 * 1,4 )

 • універсальна майданчик з синтетичним покриттям 35 * 43

 • універсальна майданчик з дерев'яним покриттям 22х43

 • баскетбольний майданчик ( плитка), зал з татамі

 • волейбольний майданчик (пісок), бігова доріжка вздовж нижньої набережної

 • атлетичний містечко, силовий зал: гантелі, штанга, гирі

 • скалодром, хореографічний зал ( 6,5 * 5).

Варіанти розміщення:

 • 6 чол в номері вигоди на 4 номери

 • 4-5 чол в номері зручності на 2 номери

 • 4-5 чол в номері зручності в номері

Харчування: 3 -х разове для дорослих, 5 -ти разове для дітей

Послуги: парковка, кафе, екскурсії, трансфер від ж / д станції м. Миколаєва та м. Одеси, сауна, пральня.

 • Друк
 • Email
Увійти

Зареєструватися


JoomShaper