Еней — Зимовий тур в Карпати!
Еней

Зимовий тур в Карпати!

Зимовий тур в Карпати!
izky foto

День 1 Зустріч групи на вокзалі Івано-Франківська.
Оглядова екскурсія по Івано-Франківську.
Столиця Прикарпаття, найбільше місто Галичини, прогресивне європейське місто зі стародавньою історією – це все Івано-Франківськ! Ми прогуляємося по старовинним вуличкам, побачимо цікаву архітектуру, почуємо легенди та факти з історії міста...
(Міська ратуша, що на площі Ринок, Кафедральний собор Покрови Пресвятої Богородиці, Музей мистецтв Прикарпаття, Кафедральний собор Святого Воскресіння та інше).
Переїзд в Яремче. Пізній обід.
Поселення в готель
.
День 2 Сніданок. Виселення.
Варіант 1 Переїзд у Буковель.
Кращий гірськолижний курорт України, який має найбільш розвинену інфраструктуру серед гірськолижних курортів. Тут можна покататися не лише на лижах, а й на снігових плюшках, санах. Піднятися підйомником на оглядову площадку.
Вартість підйомника 105 грн. повний квиток, 75 пільговий.
Діти та дорослі різного віку можуть насолоджуватися захоплюючим катанням на сноутюбі. Для катання на сноутюбі не потрібно особливих навичок чи фізичної підготовки.
Вартість даного розваги також досить демократична:
Один спуск обійдеться в 25 грн.;
Якщо оплачувати за годину, то вартість дорівнюватиме 150 грн.
Абонемент на 2:00 ще вигідніше — 250 грн.
Варіант 2 Переїзд у Верховину:
Екскурсія в музей «До трембітаря» Вхідний квиток 20 грн.
Вам розкажуть про походження гуцулів, їх життя, побут, обряди, традиції, заграють та проведуть майстер клас на різних музичних інструментах.
Відвідування музею Гуцульської магії. Вхідний квиток 20 грн. Знахарiв i ворожбитiв у Карпатах здавна називають мольфарами. Кажуть, такі люди не тільки вміють зцілювати травами, заклинати недуги примiвками-замовляннями, але й володіють дивовижною здатністю керувати силами природи: спиняти дощ, відвертати град та розганяти хмари. Аби їхні імена не були забуті в одній із туристичних садиб Верховини відкрито музей гуцульської магії. До речі, цього літа, у колишньому Жаб'ю, це чи не найпопулярніший об'єкт, відвідуваний туристами.
На звороті: Катання в Яблуниці. Високогірне селище Яблуниця розташоване на висоті 960 метрів над рівнем моря, пропонує відчути зимовий відпочинок сповна. Зима тут помірно холодна, морози можуть досягати -15°С, а сніг іноді лежить до травня. Насамперед сюди, на невеличкий курорт між Яремчею (20 км) і Буковелем (4 км), приїжджають заради гірськолижного спорту – в Яблуниці діють 6 червоних та синіх трас («Чешка», «Корова», «Коза», «Львівська», «Кооперативна», «Бліни»), а також 5 парно-бугельних витягів (передбачено окремий витяг для початківців). Загальна довжина трас – близько 4 км. Також працюють пункти прокату спорядження, сноубордів і саней.
Повернення в готель. Вечеря
.
День 3 Сніданок. Виселення з готелю.
Варіант 1 Екскурсія до водоспаду Женецький Гук —
водоспад молодий: утворився внаслідок повені у післявоєнні роки. Вода в ньому спадає з висоти 15 метрів. Навесні під час сходження снігів та після злив у інші при року він виглядає якнайкраще: вода, окрім основного потоку, тонкими нитками струменить згори по скелі, породжуючи довкола ще декілька міні водоспадів.
Варіант 2 Переїзд в Маняву.
"Український Афон" – так здавна шанобливо називали лише один монастир – Манявський Скит. І нині паломники та туристи, які часто навідують святиню, користуються цим гучним словосполученням. Та не всі знають правдиву історію, яка пов'язує нашу святиню зі Святою Горою.
Переїзд в Івано-Франківськ. О
бід.

 

Вартість туру під запит 

 

У вартість входить:

• транспортне обслуговування;

• екскурсія по Івано-Франківську;

• проживання 2 ночі;

• харчування (сніданок та пізній обід);

• супровід екскурсоводами;

• страхування на час подорожі.

У вартість не входить:

• вхідні квитки на екскурсійні об’єкти;

• додаткове харчування та особисті витрати.

 

  • Друк
  • Email
Увійти

Зареєструватися


JoomShaper