Еней — Екскурсія в Непал, екскурсія в Тибет
Еней

Екскурсія в Непал, екскурсія в Тибет

awesome-tibet-wallpaper-1920x1200
 

Катманду - Бхактапур - Дулихел - Джангму - Шигадзе - Лхаса – озеро Ямдрок ЦХО - Гянтзе - Тінгрі (підніжжя Евересту) - Ніялам - Катманду

 

Тривалість: 13 днів / 12 ночей

Дати заїздів: 20.10.2014 - 01.11.2014;  17.11.2014 - 29.11.2014

Крайній термін подачі документів - 26.09.2014! та  27.10.2014!

Вартість програми 1/2 DBL від 1689 дол. США !!!

SNGL від 2039 дол. США !!!

 

Дана програма відмінно поєднує в собі огляд двох країн: Непалу і Тибету (частина Китаю)!

У програмі туру знайомство з храмами, засніжені вершини Гімалаїв, гірські перевали і мальовничі священні озера, дві стародавні столиці загадкових гірських країн і їх неймовірні краєвиди!

Даний варіант підійде для тих, хто давно мріяв потрапити в Тибет і побачити Еверест, а Непал зможе скрасити Вашу подорож і навіть здивувати!

 

Програма туру

День 1

Прибуття в КАТМАНДУ - столицю Непалу, в країну древньої культури, унікальних пам'яток і рідкісної за красою природи. Зустріч в аеропорту, трансфер в готель. (Увага: груповий трансфер зустрічає учасників, що прибувають в Катманду рейсами з 7 до 10 ранку. Якщо Ваш рейс прибуває раніше чи пізніше, ми зустрінемо Вас індивідуальним трансфером, за додаткову плату).

Після невеликого відпочинку екскурсія до найдавнішої буддистської ступи Сваямбуднатх, на якій зображені звернені на всі чотири сторони світу очі Аді Будди (споконвічного Будди). Це один з найстаріших і найкрасивіших храмових комплексів долини Катманду і один з найдавніших буддистських храмів світу. Ступа побудована в найсприятливішому з точки зору астральних сил місці, на вершині зеленого пагорба, звідки відкривається мальовнича панорама Катманду. Ніч в готелі.

 

День 2

Сніданок в готелі.

Екскурсії до Старої палацової площі; до храму Кастамандап (одне з найдавніших дерев'яних будівель в світі, з яким і пов'язане походження назви непальської столиці); в будинок-храм Богині Кумарі; храмовий комплекс Пашупатинатх, який знаходиться на березі священної річки Багмати. Храм присвячений одній з інкарнацій Шиви - в образі Пашупати (Покровителя тварин). На території комплексу - священні лінгами, печери йогів. Ми побачимо обряди ритуального обмивання у водах річки, жертвопринесення і кремації.

Екскурсія до буддистської ступи Боуднатх - однієї з найдавніших (VI століття) і великих в світі, є центром тибетського буддизму в Непалі. Навколо ступи побудовано декілька храмів і монастирів, які можна відвідати під час богослужінь. Ніч в готелі.

 

День 3

Сніданок в готелі і здача номера.

Переїзд в місто Дуліхел (1700 м.). По дорозі екскурсія в місто Бхактапур, що знаходиться в 14 км. від центру Катманду. Місто, засноване в 9 ст., Краще за інших зберегло свій первозданний вигляд і є справжнім музеєм під відкритим небом. Населення близько 70 тис.чол. Його неповторну архітектуру можна відчути пройшовши до королівських покоїв Палацу «55 вікон», старовинними вуличками і площами, побувавши у храмі Ньятопола, Байравнат і на колишній головній площі міста Дьятатрея, де знаходяться індуїстські монастирі 15в. і знамените різьблене вікно Павлина. Дуліхел багато століть був важливим торговим центром на стародавньому торговому шляху між Непалом в Тибетом. З незапам'ятних часів люди Непалу їздили в Тибет, щоб принести додому сіль і золото. Крім того, тибетці щороку зі своїми стадами овець йдуть в Непалі під час Dashain - найбільшого індуїстського фестивалю. Ніч в гестхаузе.

 

День 4

Переїзд Дуліхел (1700 м.) - Джангму (2300 м.).

Переїжджаємо через кордон Непалу і Тибету - Джангму, який є митним містом. На висоті 2300 метрів над рівнем моря, Джангму має м'який і вологий субтропічний клімат, який є рідкістю для Тибету. Ніч в гестхаузе.

 

День 5

Переїзд Джангму (2300 м.) - Шигадзе (3900 м.), 10-12 годин.

Переїжджаємо в Шигадзе (3900 м.), друге за величиною місто Тибету, розташоване у мальовничій зеленій долині. Наш шлях лежить через Гімалаї, ми перетинаємо найвищі гори світу з півдня на північ. Фантастичні гірські серпантини, об'ємні пейзажі, снігові вершини і круті перевали. Цей день наповнений пригодами і екстремальними враженнями! Ніч в готелі Шигадзе.

 

День 6

Сніданок в готелі і здача номера.

Відвідання монастиря Ташілумпо. Переїзд Шігатзе (3900 м.) - Лхаса (4050 м.), 5 годин.

З ранку відвідування монастиря Ташілунгпо (в перекладі «все щастя і благополуччя зібрано тут») - діючої резиденції Панчен-лами, другий за значимістю фігурі, після Далай-лами. Монастир знаменитий гігантської бронзової статуєю Будди Майтреи (26,7 м. У висоту). Павільйон Майтреи - справжнє Місце Сили. Затримайтеся тут. Тут добре медитувати. Майтрея - Будда Майбутнього, месія, який прийде в наш світ перед настанням царства Шамбали. Культ Будди Майтреи оспівується в напрямку гелуг-ба. Майтрея - Бог любові, радості, від нього виходить божественна позитивна енергетика. Відчуйте це на собі, постоявши перед статуєю в молитві або медитації 5-10 хвилин. Обов'язково тричі пройдіть кору навколо статуї, торкаючись лобом до задньої частини трону Майтреи. Далі рухаємося в Лхасу. Ніч в готелі.

Увечері за бажанням за додаткову плату - вітальний тибетський вечерю.

 

День 7

Сніданок в готелі.

Знайомство з Тибетом, яке починається з символу Країни Снігів - Зимового палацу Далай-лам багатьох поколінь - Палацу Потала. Його будували з 641 р. по 17 в. У палаці 999 розкішних кімнат. Звідси відкривається чудова панорама Лхаси. Відвідування одного з найдавніших монастирів-храмів Лхаси - Джокханг (17 ст.). Сюди приходять прочани з усіх куточків Тибету, щоб поклонитися священній статуї Будди Шак'ямуні, привезеної в Лхасу в 7 в. Статуя сильна тим, що була висвітлена самим Буддою за життя! Енергетика, що виходить від неї настільки потужна, що вважається великим благословенням перебувати в її полі. Кора навколо монастиря по вулиці сувенірів Баргхор, що володіє тибетської, непальської та індійської специфікою.

Після полудня відвідаємо Центр Тибетської медицини, де познайомимося з історією, сучасністю і чудесами тибетської медицини. Увечері за бажанням можна прийняти традиційні тибетські оздоровчі процедури, за дод.плату. Ніч в готелі.

 

День 8

Сніданок в готелі.

Відвідання монастиря і печерного комплексу Драк Йерпа. Це найважливіше місце сили в Тибеті, де медитували Падмасамбхава, Атиша, цар Сронцзангампо та інші святі та вчителі Тибету. В печерному комплексі Драк Йерпа Ви можете усамітнитися для медитації, згадати минулий рік, підвести підсумки і помолитися про благополуччя в році прийдешньому, відчути силу Тибету, побачити надзвичайно красивий гірський пейзаж, описаний в книгах Лобсанг Рампи, монах Рампа навчався в цьому монастирі і літав тут на повітряних зміях! Ніч в готелі.

 

День 9

Переїзд Лхаса (4050 м.) -озера Ямдрок ЦХО - Пелкхор Чоде - Гянтзе (3950 м.).

Сніданок в готелі і здача номера.

Подорож до одного з трьох Великих Священних озер Тибету Яндроуюнг-ЦХО (Ямдрок ЦХО). Це високогірне озеро Ямдрок ЦХО знаходиться на висоті 4488 метрів. Воно відоме завдяки своїм містичним властивостям, прогнозам і помахом чарівної палички. Гарне місце для глибокої медитації. Місце Сили Тибету.

Далі переїзд в місто Гьянтце (4040 м.), де відвідаємо монастир Пелкхор Чоде. Монастир Пелкор Чоде представляв собою комплекс з 15 монастирів трьох різних традицій, що само по собі є рідкістю для тибетського буддизму. Тут знаходиться найбільша ступа Центрального Тибету - ступа Кумбум. У ній п'ять поверхів, безліч кімнат, статуй і вівтарів. «Кумбум» означає «десять тисяч», оскільки тут є 10000 зображень Будд, божеств і бодхисатв. Ступа Кумбум - хороше місце для усамітнення і медитацій. Ми також побачимо зовні старовинний форт, побудований ще в 14 столітті. Форт розташований в центрі міста і ефектно вінчає скелястий пагорб висотою кілька сот метрів. Ніч в готелі.

 

День 10

Переїзд Гянтце (3950 м.) - Тінгрі (4200 м.), 4-6 годин.

Сніданок в готелі. Після сніданок переїзд в Тінгрі (4200 м.) - Тибетський містечко біля підніжжя Евересту. Тінгрі - це відправна точка для багатьох альпіністських експедицій на найвищу гору в світі. Ніч в гестхаузе.

 

День 11

Переїзд Тінгрі (4200 м.) - Катманду (1300 м.), 6-7 годин.

Рано вранці виїзд через перевал Лалунг-Ла (5124 м.) в невелике містечко Ніялам. З дороги, яка огинає територію величезного національного парку Сагарматха, добре видний Еверест (8848 м.). По дорозі можливі зупинки: біля храму, побудованого на місці печери Міларепи; на перевалах і в невеликих тибетських селищах. Реальне життя тибетців, фантастичні пейзажі - все це Вам належить побачити. Переїзд до непальських-тибетської кордоні КОДАР через Джангму. Після оформлення документів, переїзд в Катманду. Ніч в готелі.

 

День 12

Сніданок в готелі.

Вільний час для здійснення покупок і останніх прогулянок по древньому місту. Ніч в готелі.

 

День 13

Сніданок в готелі.

Груповий трансфер в аеропорт. Виліт. (Увага: груповий трансфер розвозить учасників, що вилітають з Катманду рейсами з 6 до 11 ранку. Якщо Ваш рейс вилітає в інший час, ми можемо відвезти Вас в аеропорт додатковим індивідуальним трансфером, за додаткову плату).

За бажанням, можна залишитися ще на кілька днів у Непалі для огляду визначних пам'яток або полетіти ще на 5-7 днів до Індії для відвідування Золотого Трикутника або відпочинку на морі.

 

Вартість програми (ціна в USD на 1 чол.)

 

При наборі групи:

 

2 людини = 2729 

3 людини = 2148 

4 людини = 1892 

5 і більше осіб = 1689 

 

Доплата за одномісне розміщення (можливо тільки в готелях по програмі) = 350

 

У вартість туру включено

 • Розміщення в готелі в Катманду, Лхаса, Шікадзе, Гьянтце 3*, в стандартних двомісних номерах зі сніданком.

 • Розміщення в інших містах по маршруту в гестхаузи.

 • Харчування згідно з програмою (тільки сніданки в готелях, в інших пунктах без харчування, можна замовляти на місці).

 • Вхідні квитки в зазначені пам'ятки та музеї.

 • Послуги російськомовного гіда-екскурсовода в Тибеті і Непалі.

 • Зазначені трансфери по програмі.

 • Оформлення дозволу на відвідини Тибету (нетермінове) і проходження перевалів по всьому маршруту. Стандартно (7 днів) пересилання оригіналу дозволу в Непал.

 • Запрошення на візу КНР з Непалу.

У вартість не включено

 • Міжнародний авіапереліт.

 • Віза в Китай (для такого туру відкривається саме в Непалі) - 85 дол. США на людину (обов'язкова оплата разом з туром!).

 • Мультивіза в Непал, оформляється самостійно по прильоту в Непал (вартість близько 40 дол на людину).

 • Страховка.

 • Обіди та вечері в Катманду і в Тибеті (близько 20-30 $ з людини в день).

 • Оплата за дозвіл на фото і відео зйомку в храмах і монастирях.

Увага!

Точна вартість на тур буде підтверджена за запитом, в залежності від загальної кількості осіб в групі і буде перерахована, якщо група збільшиться.

При заїзді в Тибет з Непалу всі індивідуальні візи КНР (туристичні, студентські, робочі, бізнес або сімейні) анулюються на користь групової візи КНР під тур по Тибету. Будьте уважні!

 

Для оформлення візи в Китай з Непалу з собою необхідно взяти:

1) закордонний паспорт, копія закордонного паспорта;

2) 2 кольорові фото 3,5 x 4,5;

3) страховку та її копію;

4) авіаквиток або роздруківку електронного авіаквитка (якщо купували On-line, обов'язково візьміть картку, з якої оплачували).

 

Страждаючим серцево-судинними захворюваннями заборонено подорож до Тибету.

Перед відправленням в Тибет, прохання кожному туристу ознайомитися з інформацією про заходи безпеки в Тибеті і підписати відповідний документ (висилається при бронюванні).

Допускається зміна програми, на розсуд гіда, без скорочення загальної кількості екскурсій.

Крайній термін вказаний для надання кольоровий копії закордонного паспорта та міжнародного квитка.

 

Список необхідних речей

 • Непромокаючий взуття (підійдуть гірські або військові черевики, краще купити в рідній країні і трохи розносити до поїздки, в Тибеті можуть бути проблеми з розмірами)

 • Максимально теплий спальник (максимально комфортно в спальнику на критичну температуру -20 або -10). (Спальник можна взяти в оренду в Лхасі за 20 $.)

 • Головний убір, рукавички, пов'язка на обличчя

 • Справжні сонцезахисні окуляри, які захищають від ультрафіолетового випромінювання

 • Крем від сонця з максимальним фактором захисту

 • Ліки для особистого використання: від застуди, від отруєння, від проносу, лейкопластир (для мозолів).

 • Улюблені продукти харчування в дорогу, наприклад, консерви, шоколад, сухарики.

Список не обов'язкових речей, які можуть стати в нагоді і які можна купити в Лхасі

 • Ліки від гірської хвороби

 • кисень

 • Друк
 • Email
Увійти

Зареєструватися


JoomShaper