Еней — Кора навколо священної гори Кайлас
Еней

Кора навколо священної гори Кайлас

гора кайлас
 

Пекін - Лхаса - озеро Яндроуюнг - ЦХО - Гьянтце - Шікадзе - Сага - гора Кайлас - озеро Манасаровар

Тривалість: 14 днів / 13 ночей

Дата заїзду: 30.10.2014 - 12.11.2014

Крайній термін подачі документів - 06.10.2014!

Вартість програми - 1/2 DBL 1598 дол. США !!!

SNGL 1885 дол. США !!!

 

У даній програмі Ви зможете ознайомитися зі столицею Тибету - Лхасою, побувати в багатьох храмах і палацах, які вважаються священними, і насолодитися неймовірно красивою природою!

Але найзагадковіше і цікаве - це Кора - так званні, внутрішнє очищення душі, що міняє життя людини.

Кора навколо Кайласа, пройдена зі світлими думками, покращує карму людини, несе прощення гріхів і можливість початку нового життя. А кора, пройдена в день повного місяця, вважається ідеальним періодом для позбавлення від шкідливих звичок, усамітнення, самоаналізу та оцінки минулих вчинків, або ж будівництва планів на майбутнє.

 

2014 - рік Коня - найсприятливіший для паломництв в горі Кайлас і найважливіший, оскільки вважається, що Будда Шак'ямуні народився саме в цей рік.

Кора, пройдена в рік Коня, зараховується за цілих 13! Хочете стати учасником паломництва року? Приєднуйтесь!

 

Програма туру:

День 1 Прибуття в ПЕКІН.

Зустріч в аеропорту та групової трансфер в готель 3*.

(Увага: груповий трансфер зустрічає учасників, що прибувають до Пекіна рейсами з 7 до 10 ранку. Якщо Ваш рейс прибуває раніше чи пізніше, ми зустрінемо Вас індивідуальним трансфером, за додаткову плату).

Харчування: самостійно.

 

День 2  Висота 3650 м.

Сніданок в готелі і здача номера.

Трансфер в аеропорт. Переліт Пекін-Лхаса. Прибуття в Лхасу - центральне місто Тибету (3650 м. над рівнем моря), "місто небожителів" - адміністративний центр і головний священне місто в Тибеті. По дорозі з аеропорту в місто можна насолодитися високогірними пейзажами і видами тибетських сіл, а також видом на найвищу в світі річку Ялуцзанбу. Дорога займе близько години.

Після прибуття в місто, розміщення в готелі 3*, акліматизація в умовах високогір'я. Харчування: сніданок (або breakfast box, замовлення з вечора самостійно).

 

День 3 Висота 3650 м.

Сніданок в готелі.

Після сніданку туристи відвідають Зимовий палац Далай-лам багатьох поколінь - Палац Потала. Палац будувався з 641 р по 17 в. У палаці 999 розкішних кімнат. Звідси відкривається чудова панорама Лхаси. Потала є історичним, архітектурним, політичним і релігійним центром Тибету. Захоплюють своєю архітектурою чудові зали Червоного і Білого Палаців, безліч каплиць, криті тераси резиденції Далай Лами. На території палацу в храмі Пхакпа Лхакханг знаходиться священна для буддистів статуя Авалокитешвари. Тут же розташовується особистий монастир Далай Лами, релігійна школа, келії ченців, скарбниця і комори приміщення.

Відвідування одного з найдавніших храмів Лхаси (17 ст.). Сюди приходять прочани з усіх куточків Тибету, щоб поклонитися священній статуї Шак'ямуні, привезених в Лхасу в X ст. В храмі 14 окремих молитовних приміщень, присвячених Цзонкапе, засновнику секти Гелуг-ба, Авалокитешварі (одному з головних проявів Будди), знаменитому вчителю (гуру) Ламі Римпоче.

Кора навколо монастиря по вулиці сувенірів Баргхор, що володіє тибетської, непальської та індійської специфікою. Після обіду відвідаємо Інститут Тибетської медицини, де познайомимося з історією, сучасністю і чудесами тибетської медицини. За бажанням можна пройти безкоштовну діагностику. Ніч в Лхасі.

 

День 4  Висота 3650 м.

Сніданок в готелі.

Монастир Дрепунг (секта Гелугпа-жовтошапочники). Монастир Дрепунг знаходиться в 8 км. на захід від Лхаси на горі Геньупейцзи в західному передмісті Лхаси. Це найбільший монастир Тибету, займає територію в 200 тис. кв.м., число лам і ченців в ньому часом перевищувало 10 тис. Монастир побудований в 14 столітті. на пожертви багатих сімей і землевласників. Монастир зберігає багатющу колекцію історичних реліквій, художніх творів і манускриптів. У монастирі Дрепунг встановлена ​​знаменита статуя Будди Майбутнього Майтрейи - вісника Шамбали. Паломництво в Дрепунг - важливий пункт на шляху до кори навколо Кайласа.

Унікальний за красою та енергетичного впливу печерний комплекс Драк Йерпа, знаходиться в 35 км. від Лхаси на висоті 4885 метрів над рівнем моря. Монастир Драк Йерпа був заснований в 12 столітті, на місці печерного комплексу, збереглися й донині. Саме тут свого часу проводили роки в медитації найвідоміші вчителя Тибету - Гуру Рінпоче (Падмасамбава) і Атиша, сюди ж віддалявся для медитацій найвизначніший цар Тибету - Сронгзангампо. Тут в печерах Драй Йерпи царю в медитації прийшло бачення, що він повинен буде на гірських козлах везти землю з Драк Йерпи в Лхасу, щоб засипати болото і заснувати на його місці храм Джоканг. Сронцзангампо так і зробив, в пам'ять про це в в тій печері, де відбулось бачення, на підлозі зображені краплі козлиного молока. Монастир Драк Йерпа був літньою резиденцією тантричного коледжу Г'юто. Бійок Йерпа частково постраждав за часів культурної революції, але основні павільйони збереглися і відновлюються. Нині тут постійно проживає близько 15-ти ченців. Для буддистів це одне з найсвятіших місць паломництва. Особливу цінність представляє статуя Будди Майбутнього Майтрейи в головному молельном павільйоні монастиря. Бійок Йерпу називають "коміром" серед гелугпінскіх буддистських монастирів Тибету. Паломництво в Драк Йерпу - невід'ємна частина на шляху до Священної горі Кайлас. Про монастир Драк Йерпа писав у своїх розповідях Лобсанг Рампа, він літав тут на повітряних зміях і навчався медицині Тибету.

 

День 5  Висота 3836 м.

Сніданок в готелі і здача номера.

Після сніданку, подорож до одного з трьох Великих озер Тибету Яндроуюнг - ЦХО. Яндроуюнг - ЦХО (Ямдрок ЦХО) високогірне озеро Ямдрок ЦХО знаходиться на висоті 4488 метрів. Минулого багате поселення, стратегічно розташоване на злитті кількох найважливіших торгових шляхів. Воно відоме завдяки своїм містичним властивостям, прогнозам і помахом чарівної палички.

Переїзд в місто Гьянтце (4040 м.), Де відвідаємо монастир Пелкхор Чоде. Монастир Пелкор Чоде представляв собою комплекс з 15 монастирів трьох різних традицій, що само по собі є рідкістю для тибетського буддизму. 9 з монастирів належали до Гелуг, 3 - Сакья і 3 - до нечисленної традиції Будона, чий головний монастир шалу розташовувався поруч з Шигадзе. Тут знаходиться найбільша ступа Центрального Тибету - Кумбум. У ній п'ять поверхів, безліч кімнат, статуй і вівтарів. «Кумбум» означає «тисяча», оскільки тут є 1000 зображень Будд, божеств і бодхисаттв. Що стосується статуй, то більша їх частина була пошкоджена під час Китайської Культурної Революції, але зараз відновлена​​. Ми також побачимо зовні старовинний форт, побудований ще в 14 столітті. Форт розташований в центрі міста і ефектно вінчає скелястий пагорб висотою кілька сот метрів. Він був задуманий, як головне оборонне укріплення на дорозі, що веде в Лхасу з півдня. Численні будівлі з білого каменю і зараз виробляють значне враження: високі (5-8 м.) і товсті (до 4 м.) стіни, потужні укріплення, масивні будівлі. На його території розміщувався гарнізон, що нараховує в мирний час 500 чоловік.

Переїзд в друге за значимістю місто Тибету ШІКАДЗЕ (3836 м.). Прибуття та поселення в готелі 3*. Відпочинок.

 

День 6  Висота 4460 м.

Сніданок в готелі і здача номера.

Екскурсія в монастир Ташилунпо, де в колишні століття проживали Панчен Лами. В даний час в монастирі, що належить до Секті Гелупта, навчається 800 ченців. На території храмового комплексу збереглися могили всіх Панчен Лам і 13-го Далай Лами. У головному храмі знаходиться старовинна статуя Будди Майбутнього Майтреи, висотою 26 м. 

Переїзд в місто САГА. Прибуття. Розміщення в гестхаузе.

 

День 7  Висота 4550 м.

Здача номера.

Переїзд Сага-Дарчіа (підніжжя Кайласа). Священна гора Кайлас (6714 м.) Віруючі чотирьох релігій - індуїсти, буддисти, джайністи і прихильники Бон - вважають цю надзвичайну гору «серцем світу», «віссю землі», місцем зіткнення космічних сфер. Зі схилів цієї гори беруть свій початок великі річки Індії - Ганг, Брахмапутра, Інд, Калі Гандаки. В цьому центрі можливий прорив рівнів і набуття сакральних знань.

Підготовка до кори. Гід допомагає паломникам найняти носильників, коней або яків для майбутньої завтра кори.

Ніч в Дарчіа в гестхаузе.

 

День 8 Висота 4890 м.

Кайлас, кора, день 1:

Тарбоче, Монастир Чуку гомпа, Будинок щасливого каменю, Західне особа Кайласа, монастир Дірапук, Північна сторона Кайласа.

Шлях починається рано вранці від Дарчіа (4800 м.). Шлях лежить вздовж західного схилу Кайласа.

Проходимо через велике флагове поле Тарбоче. Якщо в містечку Сер-Шунга відхилитися на захід, пройти через річку, то можна відвідати монастир Чуку Ґомпа, в якому збереглися три великі коштовності: стародавня ритуальна ракушка, біломармуровий Будда, мідний чан, в якому вода кипіла без вогню. 13 кор навколо цього монастиря зараховуються за одну зовнішню кору. Будинок щасливого каменю, Західне особа Кайласа. Попросивши благословення на кору, починаємо шлях до монастиря Дірапук Ґомпа, де збереглася медитационную печера Майстри Міларепи. (4910 м.). Північний схил Кайласа. У перший день ми долаємо 15 км., близько 6-8 годин в дорозі. Ніч в гестхаузе.

 

День 9 Висота 4630 м.

Кайлас, кора день 2.

Монастир Дірапук, повз Долини смерті, цвинтар Шівацал, перевал Зеленої тари, озеро Гаурікунд, Топор карми, монастир Зутул Пук.

Другий день кори найскладніший фізично 18 км., близько 7-9 годин шляху, Вам належить подолати перевал Дорма-ла (5500 м.). Перетинаємо скелястий перевал, потрібно бути обережними, щоб не оступитися, дорога усипана величезними каменями. Паломники залишають на перевалі свої одягу чи особисті предмети в знак закінчення минулого періоду свого життя з надією на нове життя. Подолавши перевал, спускаємося до монастиря Зутул Пук (4910 м.). Тут знаходяться найважливіші медитаційні печери Міларепи, де Великий Учитель розмірковував про політ на Кайлас.

Ніч в наметах або в монастирському притулку, по обстановці.

 

День 10  Висота 4550 м.

Кайлас, кора день 3.

Спуск 15 км., близько 4-5 годин шляху. Дорога лежить по мальовничій долині Баркха, по дорозі можемо поміркувати про пройдену корі. Повернення в Дарчіа.

Переїзд на озеро Манасаровар - саме священне, шановане і відоме озеро у всій Азії. Разом з горою Кайлас озеро Манасаровар є місцем паломництва, залучаючи релігійних людей з Індії, Тибету та інших навколишніх країн. Щоб позбутися гріхів, люди купаються в озері і п'ють його воду. За легендою, озеро Манасаровар було першим створеним у свідомості Брахми об'єктом. Послідовники буддизму також вважають, що Манасаровар є легендарним озером Анаватапта, де королева Майя зачала Будду. По дорозі проїжджаємо Мертве озеро ракшаси-тал.

В цей день можна прийняти гарячу ванну в природних лікувальних джерелах Чу (вартість 50 юанів з людини, за бажанням). Ніч в гестхаузе у монастиря Чу на березі озера.

 

День 11 Висота 4460 м.

Переїзд в місто САГА. Ночівля в гестхаузе.

 

День 12  Висота 3836 м.

Переїзд Сага-Шікадзе. Ночівля в готелі 3 * в Шікадзе.

 

День 13

Сніданок в готелі і здача номера. Трансфер в аеропорт Лхаси. Переліт Лхаса-Пекін. Зустріч в аеропорту. Трансфер в готель 3*, поселення. Відпочинок.

 

День 14

Сніданок в готелі.

Груповий трансфер в аеропорт. Виліт. (За бажанням, можна залишитися ще на кілька днів у Пекіні для огляду визначних пам'яток).

(Увага: груповий трансфер розвозить учасників вилітають з Пекіна рейсами з 6 до 11 ранку. Якщо Ваш рейс вилітає в інший час, ми можемо відвезти Вас в аеропорт додатковим індивідуальним трансфером, за додаткову плату).

 

У вартість туру включено

 • Розміщення в готелі Пекіна, Лхаси та Шікадзе 3*, в стандартних двомісних номерах зі сніданком.

 • Розміщення в інших містах по маршруту в гестхаузи або спеціальних притулках (Не гарантується двомісне розміщення та наявність зручностей в номері).

 • Харчування згідно з програмою (тільки сніданки в готелях Пекіна, Лхаси та Шікадзе, в інших пунктах без харчування, можна замовляти на місці).

 • Вхідні квитки в зазначені пам'ятки та музеї.

 • Послуги російськомовного гіда по всьому маршруту!

 • Зазначені трансфери по програмі.

 • Оформлення дозволу на відвідини Тибету (нетермінове) і проходження перевалів по всьому маршруту. Стандартно (7 днів) пересилання оригіналу дозволу в Пекін.

 

У вартість не включено

 • Міжнародний авіапереліт.

 • Авіаквитки Пекін-Лхаса-Пекін - 880 дол. США на людину (обов'язкова покупка внутрішнього перельоту разом з туром!).

 • Страховка.

 • Чайові гіду та водієві (у зв'язку з фізичним складністю маршруту в Тибеті, радимо залишати кожному по 12-16 дол. США / с групи / в день).

 • Чайові в Пекіні за бажанням.

 • Яки і носильники на Корі, за бажанням, вартість від 32 до 65 дол за 1 одиницю в день. В період свят ціна може змінюватися.

 

Увага !

Страдаючим серцево-судинними захворюваннями заборонено подорож до Тибету.

Перед відправленням в Тибет, прохання кожному туристу ознайомитися з інформацією про заходи безпеки в Тибеті і підписати відповідний документ (висилається при бронюванні).

Допускається зміна програми, на розсуд гіда, без скорочення загальної кількості екскурсій.

Крайній термін вказаний для надання вже готових документів (копія паспорта та скани вже готової візи в Китай) а також бронювання даного туру.

 

Список необхідних речей:

 • Непромокаючий взуття (підійдуть гірські або військові черевики, краще купити в рідній країні і трохи розносити до поїздки, в Тибеті можуть бути проблеми з розмірами);

 • Максимально теплий спальник (максимально комфортно в спальнику на критичну температуру -20 або -10). (Спальник можна взяти в оренду в Лхасі за 20 $.);

 • Головний убір, рукавички, пов'язка на обличчя;

 • Справжні сонцезахисні окуляри, які захищають від ультрафіолетового випромінювання;

 • Крем від сонця з максимальним фактором захисту;

 • Ліки для особистого використання: від застуди, від отруєння, від проносу, лейкопластир (для мозолів);

 • Улюблені продукти харчування в дорогу, наприклад, консерви, шоколад, сухарики.

 

Список не обов'язкових речей, які можуть стати в нагоді і які можна купити в Лхасі:

 • Альпіншток (можна взяти в оренду в Лхасі за 10 $).

 • Ліки від гірської хвороби.

 • Кисень.

 • Гірський одяг (утеплені гірські куртки можна купити в Лхасі за 50 $).

 • Диктофон.

 • Блокнот, ручка (поїздка непроста як фізично, так і енергетично. Перед відправленням на Кайлас ми проводимо важливу зустріч, де відповідаємо на всі питання і даємо рекомендації. Після зустрічі багато що забувається через гірської хвороби, великої кількості інформації і вражень. В Шляхи добре повертатися до таких записів. Під час поїздки приходить багато думок та ідей, які будуть забуті після повернення додому, дуже важливо зберегти інформацію).

 • Друк
 • Email
Увійти

Зареєструватися


JoomShaper