Еней — Волинська Казка --- 2 дні / 1 ніч
Еней

Волинська Казка --- 2 дні / 1 ніч

ВОЛИНСЬКА КАЗКА 2 дн / 1 н

Тараканів – Дубно – Луцьк – Клевань – Івано-Франківськ


екскурсія в таракнів

Подорож до краю давніх храмів, фортець, лісів, озер, веселих і оригінальних людей!

1-й день. 08:00 год – виїзд з Івано-Франківська.

Тараканів. У 1885-1890рр. в Тараканові російською царською армією був збудований величезний оборонний форт, який пережив дві світові війни, але і досі вражає своїми розмірами та цікавими легендами. Три поверхи споруди є над землею, а три під землею, збереглися залишки казарм, переходів, тунелів, які викликають захоплення в багатьох поколінь туристів. (З собою потрібно мати ліхтарики).

Дубно. Дубенський історико-культурний заповідник включає в себе 29 визначних пам’яток міста. Найвизначнішою пам’яткою є нездоланий Дубненський замок (1492р.), який складається з оборонних валів і бастіонів, палаців Острозьких (XVI ст.) та Любомирських (XVIІІ ст.). В місті можна оглянути колишній костел монастиря бернардинів (1627р.), Луцьку браму (XVI ст.), монастир кармеліток (XVIІ ст.), Спаську церкву (1643р.) та синагогу (ХІХ ст.).

Приїзд в Луцьк. Поселення в готель. Вільний час.

2-й день. Сніданок. Виселення з готелю. Екскурсія.

Луцьк. Сучасна столиця Волині, яку іноді за велику кількість храмів називають “Волинським Римом”, є одним з найцікавіших міст України. Окрасою міста є Верхній замок (1340-1384рр.) з трьома збереженими вежами В’їздною (Любарта), Стировою (Свидригайла) і Владичою, а також залишками фундаментів церкви Івана Богослова (ХІІІ ст.). В місті також можна оглянути церкву св. Покрови (XV ст.), кафедральний костел св. Петра і Павла (1610р.), лютеранську кірху (1907р.), Хтестовоздвиженську церкву (XVІІ ст.), колишню синагогу (1626р.) та церкву св. Трійці (1752р.) А на десерт Вас чекає “луцький будинок з химерами” художника Миколи Голованя, який прикрашений химерними скульптурами, візерунками і викликає щире захоплення в усіх гостей міста.

Далі нас чекає Тунель кохання. Розташований романтичний Тунель кохання в селищі міського типу Клевань, за 24 кілометри від Рівного. Селище розташувалося на річці Стубла. Воно дуже старе та згадується в літописах іще 1113 року. Тим, хто захоплюється українським краєзнавством, буде цікаво побачити руїни Клеванського замку 1475 року та костел Благовіщення із дзвіницею 1630 року. Також варто завітати в церкву Різдва Христового 1777 року.\

Орієнтовний час повернення до м. Івано-Франківськ о 20:00 год.

ВАРТІСТЬ ТУРУ ПІД ЗАПИТ

*мінмальна група 15 осіб

У вартість входить: проїзд комфортабельним автобусом, супровід гіда-екскурсовода, ночівля в готелі, сніданок, страхування на час подорожі.

Додатково оплачуються: вхідні квитки в туристичних об’єктах та харчування.

Вартість вхідних квитків:

- Дубненський замок - (загальний, пенсійний – 10 грн./особа, студентський, учнівський – 6 грн./особа);

- Луцький замок - (загальний, пенсійний – 10 грн./особа, студентський, учнівський – 5 грн./особа);

- Тараканівський форт -загальний, пенсійний – 10 грн./особа, студентський, учнівський – 6 грн./особа).

 

дубно клевань 

Оцініть матеріал!
(139 голосів)
  • Друк
  • Email
Увійти

Зареєструватися


JoomShaper