Еней — Мандрівка Карпатами
Еней

Мандрівка Карпатами

МАНДРІВКА КАРПАТАМИ

Івано-Франківськ – Яремче – водоспад Гук – Буковель – Івано-Франківськ

 
Мандрівка Карпатами

0800год. виїзд з Івано-Франківська. Екскурсія містом Яремче, водоспад «Пробій», «Стежка Довбуша» (2,5 год. при хорошій погоді), сувенірний ринок.

Переїзд до Татарова. Водоспад Гук – водоспад в Українських Карпатах, на потоці Женець (ліва притока Пруту), між масивами хребтів Явірника і Хом'яка-Синяка (гірський масив Ґорґани), на території Карпатського національного природного парку. Водоспад Женецький Гук розташований на висоті 900 м над рівнем моря. Утворився у післявоєнні роки в результаті повені. Вода вільно падає з висоти 15 м. Місцеві жителі назвали водоспад Гук через шум, гул, що доноситься від нього.

Далі їдем до відомого гірсько-лижного курорту «Буковель». Огляд панорами Карпат, підіймаючись канатно-крісельною дорогою.

Вільний час.

Орієнтовне повернення до м. Івано-Франківськ 2000 год.
 

У вартість входить:

• проїзд комфортабельним автобусом по маршруту;
• супровід гіда-екскурсовода;
• екскурсійне обслуговування;
• страхування на час подорожі.

У вартість не входить:

• вхідні квитки на екскурсійні об’єкти:
• водоспад Гук - 20 грн./ дор., - 10 грн./ дит.;
• підйомник на курорті «Буковель» - 105 грн./ особа;
• тежка Довбуша - 20 грн./ дор., - 10 грн./ дит.;
• харчування та особисті витрати.

 

Оцініть матеріал!
(107 голосів)
  • Друк
  • Email

Коментарі  

 
#3 Меланія 07.07.2015, 16:33
Їздили вдвох з донечкою-школяр кою. Сподобалось навіть моїй дитині, яка на канікулах зазвичай не вилазить з Інтернету. В захваті від «Стежки Довбуша», хоч трохи і втомилися. З подивом дізналися, що канатна дорога в Буковелі працює навіть влітку. А ще ми придбали собі по вишиванці на сувенірному риночку на спогад. Екскурсія дуже інформативна, наполегливо раджу її батькам, які намагаються відірвати своїх дітей від комп’ютера або телевізора. Про красу та велич карпатської природи не буду навіть говорити. Не вагайтеся, а поїдьте самі і все побачите.
Цитата
 
 
#2 Ольга11 11.06.2015, 16:45
Кататися на канатній дорозі можна годинами, перехоплює подих, очей не відірвати від тої незвичайної краси. Мені навіть не хотілося її покидати, а залишитися і покататися ще. А водоспади, це просто диво. Дійсно можу сказати, що не обовязково їхати за кордон заради нових вражень. В наших Карпатах можна отримати емоцій сповна.
Цитата
 
 
#1 ЛЕСЯ 05.06.2015, 12:19
Дуже насичена й захоплююча екскурсія - сподобалася всій сім'ї. Саме місто Яремче і його околиці досить дивовижні. Вражаючі краєвиди, чисте гірське повітря, шум водоспаду подарували нам багато приємних емоції. Дітям особливо сподобалась прогулянка канатною дорогою. :lol:
Цитата
 
Увійти

Зареєструватися


JoomShaper