Еней — Закарпатський Вік-Енд --- 2 дні / 1 ніч
Еней

Закарпатський Вік-Енд --- 2 дні / 1 ніч

5

ЗАКАРПАТСЬКИЙ ВІК-ЕНД

Івано-Франківськ-Мукачево-Берегово-Ужгород-Невицьке-Івано-Франківськ

 

2дн/1н
 

1 День. 0800 год. виїзд з Івано-Франківська. Першим нас чекає елегантний мисливський замок-палац графів Шенборнів знаходиться в урочищі Берегвар на околиці Чинадієво, що в 10 км від Мукачево. Австрійський архієпископ Л.Ф.Шенборн у 1728р. отримав в подарунок від імператора Карла VI землю а районі Мукачево. Нові власники обрали мальовниче урочище Берегвар для проведення полювань та побудували дерев’яний мисливський замок. У 1890 р. Е.Ф.Шенборн збудував на його місті чудовий кам’яний замок-палац. Романтичний вид французьких замків епохи Людовіка XIV надає будівлі еклектична архітектура з домінуванням елементів неоготики та ренесансу. За основу проекту взятий астрономічний рік: 365 вікон відповідають кількості днів у році, 52 кімнати – кількості тижнів, а 12 входів – кількості місяців. Будівлю прикрашають численні башти, флюгери, яскрава черепиця, кольорові вітражі, геральдична ліпнина. А на часовій башті можна бачити родинний герб Шенборнів зі львом і короною.

Далі ми побачимо древній замок Паланок, який видно здалека. Овіяний легендами і бойовою славою, він увінчує своїми могутніми фортечними спорудами одиноку гостроверху сопку на довколишній рівнині. Мукачівський замок - визначний воєнно-архітектурний пам'ятник середньовіччя - був збудований для охорони іконтролю торгових і воєнних шляхів, що схрещувалися тут. Один із цих шляхів проходив через Верецький перевал і в сиву давнину називався Великими руськими воротами. Біля м.Мукачева він виходив у Середньо-дунайську низовину, з'єднуючи її з Східною Европою. Це був один з тих історичних шляхів, яким переселялися народи. Тут проходили, витісняючи один одного, гунни, обри, готи і багато інших народів і племен.

Після цікавих екскурсій по замках ми переїжджаємо до м. Берегово, яке славиться своїми термальними джерелами. Тут нас чекає купання в критих і відкритих термальних басейнах (з собою мати речі для купання). Після хорошого плавання всіх запрошуємо на справжній смачний закарпатський бограч, приготовлений на багатті, та цікаву екскурсію-дегустацію винними підвалами, де ми дізнаємось як робиться справжнє закарпатське вино і продегустуємо 12 видів вин. Поселення в готель. Ночівля.

2 День . 0800 год. Сніданок. Виселення з готелю. Виїзд на екскурсію «Ужгородський замок».

Цей замок Закарпаття таїть у собі багато правдивих розповідей про славні битви і легенди, перевірити які сучасникам вже не дано.

Наступна цікавинка Закарпаття – це Невицький замок, який знаходиться 12 км. від Ужгорода. Екскурсія по Невицькому замку. Цей замок овіяний різними чарівними легендами. І справді, є в цих місцях щось захоплююче і містичне.

Повернення до м. Івано-Франківська. Орієнтовний час приїзду до м. Івано-Франківська о 21:00 год.

Вартість туру під запит

*мінімальна група 15 осіб

У вартість входить:

- проїзд комфортабельним автобусом по маршруту;

- проживання 1 ніч + 1 сніданок;

- супровід гіда-екскурсовода;

- страхування на час подорожі.

У вартість не входить:

- вхідні квитки на екскурсійні об’єкти: територія замку Шенборна (загальний – 15 грн., учні – 10 грн.); замок Паланок (загальний і студентський – 40 грн., учні – 20 грн.); Ужгородський замок (загальний - 25 грн., студентський – 15 грн., дитячий – 10 грн.).

- додаткове харчування (обіди від 70 грн., вечеря – 70 грн., бограч – 45 грн.);

- купання в термальних басейнах (2 год.) - дорослий - 150 грн,; діти ростом до 1,5 м - 70 грн.;

- дегустація вин – 80 грн./особа; екскурсія без споживання вина 40 грн./особа.

Оцініть матеріал!
(30 голосів)
  • Друк
  • Email
Увійти

Зареєструватися


JoomShaper