Еней — Гарячі тури в Грецію
Еней

Гарячі тури в Грецію

Гарячі тури в Грецію

Незабутній відпочинок в Греції, розваги екскурсії і чудові враження

 

Греція - вражаюча держава, в якій будь-який мегаполіс заповнений міфами і легендами. Втім відвідувати такі райські куточки Європи лише з метою спішного знайомства з легендами і традиціями, буде неправильно. Тому краще всього завчасно спланувати відпустку таким чином, щоб отримати можливість в повному розмірі насолодитися неперевершеною культурою, яка розкриється в спілкуванні з громадськістю, у знайомстві з державними стравами та іншими важливими моментами.

Місцезнаходження

Відпочинок в Греції дозволяє побувати на одному з відомих Балканських півостровів, який розташовується на південному сході Європи. Держава включає до свого складу острови Середземного, а ще Егейського і Іонічного морів, омиваючись з усіх боків морями. Гігантська частина районних мешканців, з яких більше 98%, сповідує православ'я, втім, тут живуть мешканці, сповіданням яких вважається мусульманство, іудаїзм, католицизм. Більш відомими курортами в країні прийнято вважати Крит, Родос, Пелопоннес. Деякі тури в Грецію часто обирають для зупинки в духовний центр держави, в ролі якого виступають Афіни - мегаполіс, який є столицею країни.

Ціни на тури в Афіни порадують Вас доступністю, а духовність вразить інтелект і душу великою кількістю храмів, музеїв, а ще оригінальних і ексклюзивних будівельних споруд. Перлиною головного міста прийнято вважати Античний Акрополь, у південній частині якого розташовується оригінальне святилище олімпійського бога Зевса. У сучасному Державному Археологічному музеї Ви зможете помилуватися гарною колекцією старовинних реліквій.

Для своїх численних постояльців в місті є великий вибір різних видів відпочинку. Між ними варто відзначити запальні дискотеки в нічних клубах, цілодобові ринки, що знаходяться на вулиці Афінас, а ще можливість помилуватися світломузичною виставою з горбка Пникс. Безумовно Вас порадують найкращі курорти в Греції власним, відповідно м'яким кліматом, який робить погоду взимку теплою і вологою, а літо - гарячим і сухим. Купальний сезон в країні доступний вже на початку травня, а закінчується лише тільки в кінці жовтня.

Святкові дні та кухня

Дешеві гарячі тури в Грецію дають можливість приїжджим туристам прийняти роль у святкуванні класичних релігійних свят, які вважаються характерними і для безлічі європейців. Між ними варто відзначити «День ситого черева», що святкується 26 січня, - бенкет, що дозволяє наїсться до упаду, не відмовляючи собі ні в чому. Також пляжний відпочинок і розваги в Греції на морі запам'ятаються не тільки прекрасним піском під ногами і ніжним сонцем, але й можливістю попробувати велику кількість різних страв.

Багато готелів Греції радують своїх гостей і прекрасними стравами національної кухні, в які прийнято додавати оливкове масло і величезну кількість різних трав і прянощів. Класичними стравами тут прийнято вважати сувлаки, цацики, долма. Величезною популярністю користуються різні рибні страви, а ще страви, в яких застосовуються різні види сирів, починаючи від Мецовон і фети, а закінчуючи Манурі і Касеріо. При цьому ресторани безумовно здивують Вас доступними для нас цінами.

Отже, замовивши гарячий тур в Грецію, зможете переконатися в тому, що голодним Вас в цій чудовій європейській державі буквально не залишать. Майже всі постояльці численних курортів в сигнал власної подяки в обов'язковому порядку залишають обслуговуючому персоналу великодушні чайові, які, як правило, становлять 10% від загальної суми Вашого замовлення. Більша частина подорожуючих не упускає можливості купити в Греції й велике різноманіття продуктів та речей, між яких, як хутряні або ж шкіряні вироби і будь-які подарунки, які можна презентувати приятелям або ж найближчим. До речі, в якості унікального презенту Ви можете купити грецькі фісташки, найсмачніша оливкова олія, а ще маслини, оливки, прянощі і спеції.

  • Друк
  • Email
Увійти

Зареєструватися


JoomShaper