Еней — Гарячі тури в Болгарію
Еней

Гарячі тури в Болгарію

 

Гарячі тури в Болгарію

Відпочинок та розваги в Болгарії за доступними цінами!

 

Болгарія - це європейська держава, яка користується величезною популярністю в туристів. Курорти Болгарії пропонують хороші умови і демократичні ціни, тому багато українців надають перевагу відпочивати в цій країні. Наше туристичне агентство Енейтур пропонує найкращі турпоїздки та привабливі ціни на відпочинок в Болгарії, тому звертайтеся до наших менеджерів-консультантів і вони гарантовано підшукають для Вас гарячі тури в Болгарію.

Найкращі готелі Болгарії, а ще приватні апартаменти представлені по всій протяжності берегової лінії в Болгарії. У кожну пору року ви можете насолоджуватися морськими видами в комфортних номерах, а ще прогулюватися вздовш моря і почуватися здоровим і радісним, вдихаючи морське повітря. Болгарія славиться гарною туристською інфраструктурою і всім важливим для такого, щоб ваш відпочинок був проведений відмінно і забавно. Це стосується, як юного покоління відпочиваючих, так і людей дорослого віку.

Дістатись до Болгарії можна не лише літаком, а й на автобусі. Другий варіант вийде звичайно ж вигідніше, тому наша агенція також для зручності клієнтів надає послуги автобусного чартера до Болгарії з Івано-Франківська, детальніше ТУТ. В будь-який курорт Болгарії виїжджають наші затишні автобуси, внаслідок цього Ви абсолютно не прогадаєте, у разі якщо вирішите дістатися до готелю в Болгарії на даному транспорті. Крім такого, досить часто українці подорожують в Болгарію на власному авто, що розкриває перед ними неймовірні можливості для ознайомлення з різними культурними та історичними цінностями цього краю під час свєї відпустки.

Клімат в Болгарії досить лагідний. Приміром, на популярних у всьому світі курортах Золоті піски і Варна є невеликий чорноморський клімат протягом усього туристичного сезону. Це сприяє швидкому нагріванню води в морі до комфортної температури.

Інфраструктура Болгарії на найвищому рівні. В цій країні сподобається і хлопцям і дівчатам, школярам і студентам, сім'ям і закоханим, так як тут вони зможуть знайти чисельність просторів для відпочинку та інтенсивних розваг. У випадку якщо ви їдете в Болгарію з малою дитиною, то її можна сміливо залишити на піклування няні або ж завести в дитячу кімнату, яка є в будь-якому готелі. Що ж стосується анімації, то вона поки ще нижче турецького, але точно ваші малюки нудитися не стануть і їм кожен день стане забавою.

Якщо Ви вирішите придбати гарячі путівки до Болгарії, то приємною несподіванкою для Вас стане полегшений порядок отримання туристичної візи в Болгарію. Вам не буде необхідно давати довідку з банку або ж схвалювати свій економічний стан, досить надати найменший згорток документів і віза стоятиме у вашому паспорті. На російській мові в Болгарії розмовляє буквально будь-яка людина, а впровадження кирилиці на вивісках і оголошеннях зробить Вам практично ніяких додаткових проблем для усвідомлення, куди і де і що. Дана ж особливість властива і для районних готелів, персонал яких безтурботно розмовляє на російській мові, тому кожне Ваше побажання стане виконуватися швидко і без якихось затримок, пов'язаних з нерозумінням. Щодо релігії, то гігантська частина населення держави (¾) вважається православною, внаслідок цього Ви зможете не переживати, що у вас можуть виникнути деякі проблеми в слідстві іншого сповідання.


Основна маса готелів Болгарії працюють за системою «тільки сніданки». За додаткову оплату ви зможете домовитися про обід і вечерю або ж будете харчуватись в ресторанах і кафе, яких на курорті налічується сотні. Болгарська кухня мало чим відрізняється від української, внаслідок цього Вона повинна Вам сподобатися. Прихильникам міцних напоїв варто спробувати чудові болгарські вина і горілку-ракію, пляшечку якої можливо прихопити як сувенір з собою в Україну.

  • Друк
  • Email
Увійти

Зареєструватися


JoomShaper