Еней — Гарячі тури в Єгипет
Еней

Гарячі тури в Єгипет

 

Гарячі тури в Єгипет

Гарячі тури в Єгипет - блискучі і цікаві розваги по малій вартості.

 

Коли ми чуємо назву цієї держави, перед очима з'являється пустеля де протікає мальовничий Ніл. А ще величаві і таємничі піраміди, що мчаться вперед колісниці з войовничими фараонами, жорсткі божества з головами тварин і незвичайні незграбні фігури рабів, які обробляють поля або ж несуть на плечах великі кошики.

Все те, що ми в дитинстві читали в підручнику, все це можливо побачити і потрогати власними руками, купивши гарячий тур до Єгипту.

Кожен камінь в Єгипті - історія

Історія. Тут нею дихає кожна піщинка. Будь-який мандрівник, що приїжджає в Єгипет, має відвідати ці простори і побачити відомі піраміди яких охороняє величавий сфінкс в рівнині Гізи. І храми Луксора, палац королеви Хатшепсут, який відмінно залишився до наших днів. І рівнину повелителів - простір поховання фараонів, де і була виявлена гробниця Тутанхамона. І історичний музей Каїра, де експонуються оригінальні всесвітньо знайомі значення: мумія фараона Рамзеса П, мумія, легендарна личина і безліч інших прикрас з поховання Тутанхамона.
Античність поблизу с нашим часом.

Цікаво, що археологи і в наш час продовжують відшукувати в Єгипті античні артефакти. У трьохстах км. від Каїра не так давно було розкопано поховання третього століття до н.е. Там відмінно збереглися мумії, монети, гіпсові маски та цінний багаж.
Пустеля, перетворена в сад.

Люди подорожують до Єгипту, щоб доторкнутися до давньої історії... Тут, в пустелі, перетвореної на райський сад, знаходяться одні з найпопулярніших і прекрасних курортів світу. Купивши гарячий тур в Єгипет з України, Ви можете переконатися в цьому на власні очі.

Ви здивуєтеся буйством незвичайних рослин і квітів, фонтанів і басейнів, а дизайнерське оформлення ландшафту таке, що не зможна не захопити Вас.

Чудо підводного світу в Єгипті

Досить мальовничі узбережжя Середземного і Червоного морів, які омивають землі Єгипту. Але ще більше приголомшує пишність підводного світу Червоного моря.
Тому що вода в ньому досить прозора і тепла, звіриний світ моря дуже багатий і різноманітний. Не можна залишитися байдужим до прекрасних коралів, яких тут більше 200 видів, і рибки різних видів, яких в Червоному морі більше 1000 видів, корали навпростець близько берега або ж понтона. Корали рахуються державним надбанням Єгипту і кожне їхнє ушкодження, а ще спроба вивезення карається законодавством.

Обов'язково купіть гарячий тур в Єгипет і поплавайте між коралами з маскою. Подорожуйте на катері на далекі коралові острови і поспостерігайте там за добросердними морськими черепахами, великими рибами і зловісними муренами. Червоне море - диво природи! Тому й тягне людей під воду. Подивіться на водяний світ зсередини! Повірте, не пошкодуєте!
Пустеля також заповіт.

Пустеля, як щось абсолютно незнайоме й чуже європейцям. Це чудова можливість познайомитися з нею ближче, відправившись в подорож на позашляховиках в бедуїнське село, або елементарно прокотитися на верблюдах і відчути себе мешканцем пустелі. Ще зможете поганяти по пустелі на квадроциклах або поскакати на конях, а також насолоджуватися сонячним заходом, який в пустелі вражаюче мальовничий.

Курорти Єгипту.

Найбільш популярними курортами Єгипту рахуються Шарм Ель Шейх і Хургада. Втім в останні роки стали розвиватися і завойовувати власного туриста курорти як Таба, Макаді Бей, Сафага, Ель Гуна та інші. Будь-який з них хороші зі своєї точки зору і містять свою ексклюзивність та особистість.

Зимою в Єгипті - літо.

Як чудово замінити сиру сльотаву осінь і прохолодну вітряну зиму на податливе тепло пляжу, ласку моря, красу квітучого саду та історичні цікаві місця єгипетського курорту. Влітку Єгипет також чекає Вас. Екскурсії треба обирати коли не дуже спекотно. В гарячий тур летіти комфортно.

Ваші розваги будуть захоплюючими і цікавими. Всі примхи душі за Вашим бажанням. Обов'язково купіть гарячий тур до Єгипту з комфортним для Вас вильотом з мегаполісу: Києва, Львова, Одеси, Харкова, Дніпропетровська для насолоди спілкування з природою і культурою чудової держави.

  • Друк
  • Email
Увійти

Зареєструватися


JoomShaper