Еней — Неймовірна Гуцульщина
Еней

Неймовірна Гуцульщина

kryvorivnia1

НЕЙМОВІРНА ГУЦУЛЬЩИНА

Програма туру: виїзд з Івано-Франківська (08:00) – Яремче – Верховина – Криворівня – Івано-Франківськ

0800 виїзд з Івано-Франківська.

Переїжджаємо до міста Яремче: огляд водоспаду «Пробій» та відвідування сувенірного ринку.

Далі нас чекає Верховина – столиця Гуцульщини. Оглядова екскурсія з відвідуванням джерела, яке «горить». Музей «Тіні забутих предків», тут ви дізнаєтесь історію відомого фільму та будете мати змогу сфотографуватися в гуцульському одязі. Наступна цікава екскурсія-концерт в музеї Романа Кумлика.

Переїжджаємо до с. Криворівня.

У селі Криворівні, в самому серці Українських Карпат, є церква Різдва Пресвятої Богородиці, перша згадка про яку датується 1719 роком і яка є пам’яткою архітектури державного значення. Особливість даного храму в тому, що за ці три століття, незважаючи на всі випробування, він ніколи не був закритим і в ньому завжди звершувались Богослужіння. Церковні відправи у Криворівні відвідували Іван Франко, Михайло Грушевський, Володимир Гнатюк, Яків Головацький та багато інших визначних постатей української культури.

А також ви побачите справжню хату-гражду (по бажанню).

 

У вартість входить:

  • проїзд автобусом;
  • супровід екскурсовода;
  • страхування на час подорожі.

Додатково оплачується:

  • додаткове харчування;
  • хата-музей «Тіні забутих предків» - дорослі-15 грн.; діти-7грн.;
  • екскурсія-концерт в музеї гуцульського побуту та музичних інструментів Романа Кумлика (загальний і студентський – 15 грн., діти – 10 грн.);
  • хата-гражда - дорослі - 10 грн., діти 5 грн.
Оцініть матеріал!
(49 голосів)
  • Друк
  • Email

Коментарі  

 
#3 Огорьївна 18.06.2015, 08:08
Дякую агенції Еней за чудову екскурсію. Продумана програма екскурсії, цікаво подана інформація. Рада тому, що звернулася до агенції , а не поїхала сама. Втратила б багато часу, а побачила б вполовину менше, так як знаю цю місцину не досить добре. Надалі також планую мандрувати з цим агентством. Спланований маршрут, найцікавіші місця, захоплені екскурсоводи. Одним словом-рекоменд ую!
Цитата
 
 
#2 Ольга11 10.06.2015, 11:55
Ось де справжній колорит. Просто неначе потрапляєш в інший світ. Наступного разу візьму з собою всю родину, нехай всі відчують цю неймовірну атмосферу гуцульщини. А ще надзвичайно гарна природа. Не хотілося ввечері повертатися додому.
Цитата
 
 
#1 Іван 31.05.2015, 15:11
Був в Івано-Франківсь ку в гостях у друга і він покликав мене на цю екскурсію. Я спочатку відмовлявся, але він мене умовив, мовляв, треба побачити що таке "гуцульщина" своїми очима. І я не пошкодував! Приголомшливо красиво, цікаво, пізнавально! Дивовижні враження і спогади.
Цитата
 
Увійти

Зареєструватися


JoomShaper