Еней — Неймовірна Гуцульщина
Еней

Неймовірна Гуцульщина

НЕЙМОВІРНА ГУЦУЛЬЩИНА

Івано-Франківськ – Яремче – Верховина – Криворівня – Івано-Франківськ

 
kryvorivnia1

0800 виїзд з Івано-Франківська.

Переїжджаємо до міста Яремче: огляд водоспаду «Пробій» та відвідування сувенірного ринку.

Далі нас чекає Верховина – столиця Гуцульщини. Оглядова екскурсія з відвідуванням джерела, яке «горить». Музей «Тіні забутих предків», тут ви дізнаєтесь історію відомого фільму та будете мати змогу сфотографуватися в гуцульському одязі. Наступна цікава екскурсія-концерт в музеї Романа Кумлика.

Переїжджаємо до села Криворівня.

У селі Криворівні, в самому серці Українських Карпат, є церква Різдва Пресвятої Богородиці, перша згадка про яку датується 1719 роком і яка є пам’яткою архітектури державного значення. Особливість даного храму в тому, що за ці три століття, незважаючи на всі випробування, він ніколи не був закритим і в ньому завжди звершувались Богослужіння. Церковні відправи у Криворівні відвідували Іван Франко, Михайло Грушевський, Володимир Гнатюк, Яків Головацький та багато інших визначних постатей української культури.

А також ви побачите справжню хату-гражду (по бажанню).
 

У вартість входить:

• проїзд комфортабельним автобусом по маршруту;
• супровід гіда-екскурсовода;
• екскурсійне обслуговування;
• страхування на час подорожі.

У вартість не входить:

• вхідні квитки на екскурсійні об’єкти:
• хата-музей «Тіні забутих предків» - 15 грн./ дор., - 7 грн./ дит.;
• екскурсія-концерт в музеї гуцульського побуту та музичних інструментів Романа Кумлика - 15 грн./ дор., - 10 грн./ дит.;
• хата-гражда - 10 грн./ дор., - 5 грн./ дит.;
• харчування та особисті витрати.

 

Оцініть матеріал!
(49 голосів)
  • Друк
  • Email

Коментарі  

 
#3 Огорьївна 18.06.2015, 08:08
Дякую агенції Еней за чудову екскурсію. Продумана програма екскурсії, цікаво подана інформація. Рада тому, що звернулася до агенції , а не поїхала сама. Втратила б багато часу, а побачила б вполовину менше, так як знаю цю місцину не досить добре. Надалі також планую мандрувати з цим агентством. Спланований маршрут, найцікавіші місця, захоплені екскурсоводи. Одним словом-рекоменд ую!
Цитата
 
 
#2 Ольга11 10.06.2015, 11:55
Ось де справжній колорит. Просто неначе потрапляєш в інший світ. Наступного разу візьму з собою всю родину, нехай всі відчують цю неймовірну атмосферу гуцульщини. А ще надзвичайно гарна природа. Не хотілося ввечері повертатися додому.
Цитата
 
 
#1 Іван 31.05.2015, 15:11
Був в Івано-Франківсь ку в гостях у друга і він покликав мене на цю екскурсію. Я спочатку відмовлявся, але він мене умовив, мовляв, треба побачити що таке "гуцульщина" своїми очима. І я не пошкодував! Приголомшливо красиво, цікаво, пізнавально! Дивовижні враження і спогади.
Цитата
 
Увійти

Зареєструватися


JoomShaper