Еней — Проща до Люрду
Еней

Проща до Люрду

Проща до Люрду
 

Львів - Будапешт - Відень - Новенто ді Пяве - Ля Саллет - Лурд - Ніцца - Монако - Генуя - Хевіз - Львів

 

 

1 день. ЛЬВІВ - БУДАПЕШТ

7:00 год. Виїзд зі Львова. Переїзд в Будапешт.

Ввечері пропонуємо Прогулянку по Дунаю на кораблику (20 €) - під час екскурсії перед Вами відкриється панорама, яка вважається частиною Всесвітньої культурної спадщини: 9 мостів через Дунай, фортечна гора з Королівським палацом, а також набережна у святковій ілюмінації.

Поселення в готель. Нічліг.

2 день. БУДАПЕШТ – ВІДЕНЬ

7:00 Сніданок. Вільний час в Будапешті.

Рекомендуємо екскурсію до Відня (45 €). Приїзд до столиці Австрії до Відня.

Св. Літургія в церкві Святої Варвари.

Оглядова екскурсія по Відні, місту музики і великих музикантів, місто чарівне і прекрасне ... Його по праву називають серцем Європи. Як колишня столиця Австро-Угорської імперії, Відень вражає своєю величчю і розкішшю, своєю чарівністю і теплотою ... Це незвичайне місто! Вузькі середньовічні вулички, широкі імперські площі ... Кільцевий Бульвар, Ратуша, Парламент, Віденська опера і, звичайно ж, собор святого Стефана - духовного символу історії та долі Австрії.

Вільний час. 

Рекомендуємо екскурсію в "Скарбницю Габсбургів" (факультативно - ексурсія з гідом + вхідний квиток - 25 €). Віденська імператорська скарбниця, розташована в палаці Хофбург, зберігає безцінні державні та історичні реліквії Священної Римської та Австро-Угорської імперій. Вона веде походження від середньовічної фамільної скарбниці династії Габсбургів і містить одну з найбільш значущих світових колекцій. Корона Священної Римської Імперії, яка мало не стала володінням Наполеона, Корона Австрійської Імперії, якою так ніхто і не коронувався. Хто не чув про спис долі, напевно, самого містичного предмета в історії і найбільшого скарбу християнської цивілізації.

Повернення в Будапешт. Ночівля.

3 день. БУДАПЕШТ - НОВЕНТО ДІ ПЯВЕ

Сніданок.

Переїзд в Новенто ді Пяве.

Поселення. Ночівля.

  

4 день. НОВЕНТО ДІ ПЯВЕ – ПАДУЯ -  ЛЯ САЛЕТТ

Сніданок. Переїзд до Падуї.

Прибуття до Падуї. Відвідини Базиліки Святого Антонія, в якій зберігаються мощі та реліквії з земного життя Святого. Спільна молитва біля мощей Св. Антонія. Опісля відвідини Кафедрального Собору Святої Юстини, де зберігаються мощі Св. Євангелиста Луки. Вільний час.

Нічний переїзд в Ля Салетт.

5 день. ЛЯ-САЛЕТТ

Приїзд до Ля Салетт, де в 1846 році у Французьких Альпах двом дітям явилась Богородиця, її першими словами були “Підійдіть до мене діти, не бійтесь я тут щоб сказати вам велику новину” Богородиця просила їх розповсюдити по всьому світу прохання про відмову від гріха та навернення до її сина. З цього часу маленьке село Ля Салетт стало всесвітньо відомим місцем паломництва. Споглядаючи на невимовну красу гір, вдихаючи чистого гірського повітря через щиру молитву на місці де явилась Марія ми очищуємо свої душі, приймаючи до серця слова сказані дітям. У цьому відпустовому місці ми відправимо Літургію, ознайомимось з історією та змістом об’явлення Марії, візьмемо участь у вечірній процесії зі свічками. Поселення в готелі. Ночівля.

6 день. ЛЯ САЛЕТТ - ЛЮРД

Переїзд до Люрду. Люрд - квітуче французьке містечко, яке в 50-их роках налічувало 14,000 жителів – стало загальновідоме світові у другій половині ХІХ-го століття, коли на його околицях, з волі Божої, сталося одне з найбільш відомих об’явлень Матері Божої за всі часи християнської історії. Поселення в готелі, вечеря, участь у нічній процесії зі свічками, нічліг.

7 день. ЛЮРД – НІЦЦА

Сніданок. Божественна літургія  у єдиній в Люрді золотокупольній українській церкві.

Купіль в цілющій воді. Вільний час.

Піша хода на Вервицю.

Нічний переїзд в Ніццу.

8 день. НІЦЦА

Приїзд в Ніццу. Ніцца - втрачений і заново набутий російська рай, вічне свято, прикмета добробуту. Свого часу тут любили бувати Дюма, Ніцше, Аполлінер, Флобер, Віктор Гюго, Жорж Санд, Стендаль. Ви побачите Англійську набережну - Променад-дез-Англе (PromenadedesAnglais), широкий бульвар, що виходить на бухту, що простягнувся на 7 км уздовж всього міста. Не залишиться без Вашої уваги і російський православний Собор Святого Миколая, побудований в 1912 р в парку вілли Бермон, колишньої власності родини Романових, члени якої провели в Ніцці не одну зиму.

Вільний час. Поселення. Ночівля.

  

9 день. НІЦЦА  –  МОНАКО  –  ГЕНУЯ  -  ХЕВІЗ

Сніданок.

Рекомендуємо поїздку в рай на Землі, або карликову державу Монако (40 € / 30 €). Шлях лежить в князівство Монако, найменшу суверенну державу в світі, перетнути яке пішки можна всього за кілька годин. У місті Монте-Карло знаходиться знамените однойменне казино, оточене розкішними готелями і парком.
Також запрошуємо Вас відвідати парфумерну фабрику «Фрагонард» і запастися враженнями, запахами і запашними спогадами, яких вистачить на цілий рік.

Переїзд в Геную. Н ас зустрічає «Вільнолюбна Генуя» - батьківщина великого мореплавця Христофора Колумба і генія скрипкової музики Нікколо Паганіні. Тут знаходиться собор Сан-Лоренцо, який був збудований в ІІІ ст.. св. Лаврентієм, який прийняв мученицьку смерть в римську епоху.

Нічний Переїзд в Угорщину.

10 день. ХЕВІЗ - НАДЬКОНІЖА

Переїзд в Угорщину на озеро Хевіз. Купання в термальному озері Хевіз. (вхідний квиток 8 євро). Озеро Хевіз - єдине з найвідоміших і древніх курортів Угорщини. Він знаменитий своїм природним тепловодним озером, єдиним в Європі. Температура води влітку 31 градус, взимку - 26 градусів, що дозволяє купатися у відкритому озері цілий рік. Джерело дає на добу 86 млн. літрів теплої, багатої мінеральними речовинами води, завдяки чому вода озера повністю оновлюється за 72 години.

Переїзд в м. Надьконіжа та поселення в готелі.

Вільний час. Ночівля.

11 день. НАДЬКОНІЖА – ЛЬВІВ

Сніданок.

Переїзд у Львів.

Вартість 390 €

У вартість поїздки входить: 7 нічлігів у готелях, 7 сніданків, переїзд автобусом єврокласу, супровід духівника та керівника групи, екскурсії згідно програми.

У вартість поїздки не входить: Послуги візового центру та страхівка - 35 євро + 20 євро. Для пенсіонерів, учнів та студентів до 21 року - 20 євро.

Додаткова інформація

  • Ціна:: 390 €
  • Днів/ночей:: 9
  • Дата:: уточнюйте
  • Друк
  • Email
Увійти

Зареєструватися


JoomShaper