Еней — Карпатська Феєрія --- 2 дні / 1 ніч
Еней

Карпатська Феєрія --- 2 дні / 1 ніч

06-sinevir-by-Oleksii-Lebediev

КАРПАТСЬКА ФЕЄРІЯ

Івано-Франківськ – Вигода – Гошів – Вишків – Синевир – Колочава – Івано-Франківськ

2 дні / 1 ніч

 
1 день 08:00 виїзд з Івано-Франківська. 10:30 прибуття в Вигоду. 11:00 початок екскурсії "Карпатський трамвайчик".
Вигода – Карпатський трамвай. Всіх романтиків і шанувальників гір гостинно кличе до себе вузькоколійна залізниця, яка почала будуватися для транспортування лісу бароном Леопольдом Поппером в кінці ХІХ ст. Ширина колії становить 770 мм, це в два рази менше за звичайну залізничну колію. Чотирьохгодинна подорож на т.з. "карпатському трамваї" проходить надзвичайно мальовничим маршрутом по найгарніших та найекологічниших місцях Карпат. Ви зможете милуватися чарівною природою: горами, річками Мізунькою та Свічею, Мізуньськими водоспадами, вгамувати спрагу водою з гірських джерел, оздоровитися мінеральною водою "Горянка" (типу "Нафтуся"), скуштувати чай з карпатських трав у баби Ганки. Повернувшись додому, Вам ще довго ввижатимуться карпатські краєвиди та долинатиме пісня стрімких потоків із кришталевою водою.
15:30 переїзд у Гошів. Екскурсія.
Гошів. Відоме по всій Україні відпустове місце завдяки чудотворній іконі Божої Матері (1737 р.), яка знаходиться в церкві Преображення (1842 р.) Василіянського монастиря заснованого в 1570 р. на Ясній Горі в Карпатах. Всі бажаючі можуть піднятися на гору по Хресній дорозі.
17:00 переїзд в Вишків.
18:30 поселення в готелі. Вечеря. Час для відпочинку. Ночівля.
2 день 07:00 виселення з готелю. Сніданок.
08:00 виїзд на Синевір та екскурсія по Колочаві.
Синевир. Візитною карткою Українських Карпат є незрівнянної краси озеро Синевир, знане ще в народі як "Морське око", воно вабить до себе мальовничими гірськими пейзажами та чистою кришталевою водою, в якій здавна водиться благородна форель. По середині озера знаходиться невеличкий острівець, на якому зображені легендарні Синь і Вир. Озеро утворилося приблизно 10 000 років назад на висоті 989 метрів і має максимальну глибину 22 метри.
Обід.
Колочава. Одне з найгарніших сіл Закарпаття, в якому розташовано 10 музеїв, 20 пам'ятників, 50 визначних історичних місць, найвідоміші з яких музей народної архітектури та побуту "Старе село", музей залізничної справи "Колочавська вузькоколійка", музей "Церква святого Духа", чотири бункери Лінії Арпада, музей місцевих повстанців "Бункер Штаєра" та музей "Колочавський бокораш", а в корчмі "Старе село" можна почастуватися і побачити сценки із життя горян.
Одним з найпопулярніших музеїв є музей-скансен «Старе село» - перший сільський музей архітектури та побуту на Закарпатті. Відвідавши його, ви потрапите у село стародавньої Верховини, побачите кілька тисяч самобутніх колочавських експонатів, які ознайомлюють із 300-річною історією культури та побуту місцевих жителів. Історичні пам'ятки різних часів та різноманітних верств населення відтворюють спосіб життя верховинців як за соціальним статусом (бідняки, середняки), так і за видом діяльності (вівчарі, лісоруби, шевці).
17:00 Виїзд в Івано-Франківськ. Прибуття орієнтовно в 20:30.
 

ВАРТІСТЬ ТУРУ ПІД ЗАПИТ

*мінімальна група 15 осіб

У вартість входить:

• проїзд автобусом по маршруту;
• ночівля в готелі (1 ніч);
• супровід гіда-екскурсовода;
• екскурсійне обслуговування;
• страхування на час подорожі.

Додатково оплачуються: вхідні квитки в туристичних об’єктах та харчування.

Вартість вхідних квитків:

• "Карпатський трамвайчик" - 100 грн./50 грн.;
• національний парк "Синевир" - дорослі - 15 грн., діти та студенти (при наявності студентського квитка) - 3 грн.;
• Бункер лінії Арпада у В.Грабівниці (дорослі – 20 грн., діти до 10 років – 5 грн.);
• Етнографічний музей скансен «Старе село» і Музей історії залізниці “Колочавська вузькоколійка”, Філіал музею лісу і сплаву “Колочавський бокораш” (загальний, пенсіонери, студенти - 50 грн., школярі – 20 грн.);
• Музей “Церква святого Духа” (загальний, пенсіонери, студенти - 10 грн., школярі – 5 грн);
• частування і сценки з життя горян в колочавській корчмі “Старе село”, в меню входить: сало, часник, огірок, хліб, весела карпатська водичка (50 грн./особа при групі від 10 осіб).

 

Оцініть матеріал!
(13 голосів)
  • Друк
  • Email
Увійти

Зареєструватися


JoomShaper