Еней — Фортеці: Кам’янець-Подільський та Хотин
Еней

Фортеці: Кам’янець-Подільський та Хотин

ФОРТЕЦІ: КАМ'ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКИЙ ТА ХОТИН

Івано-Франківськ – Кам'янець-Подільський – Хотин – Івано-Франківськ

 

07:00 год. виїзд з Івано-Франківська.

На Вас чекають незабутні враження від екскурсії по старовинних фортецях, визначних пам’ятках історії, культури та архітектури 14-20ст., можливість повернутися в минуле створять своїм впливом на Вас стара фортеця (ХІІІ-ХVІІІ ст.), катедральний костел Петра і Павла (XVI ст.) поруч з яким знаходиться мінарет зі скульптурою Богоматері, найстаріша ратуша в Україні (XV ст.), прогулянка вулицями старого міста, де Ви зможете насолодитися красою, що гармонійно створена природою і людиною. Ви будете мати унікальну можливість здійснити круїз на теплоході по наймальовничіших куточках річки Дністер. Та відвідати Хотинську фортецю – одне із Семи чудес України.

Кам’янець-Подільський. Фантастичне місто, яке належить до найгарніших міст світу завдяки мальовничому каньйону річки Смотрич та величезної концентрації архітектурних пам’яток. Кам’янець визнаний одним з чудес України і є третім за кількістю пам’яток в Україні.

Кам'янець-Подільська фортеця – одне із Семи чудес України. Археологічні дослідження свідчать, що фортеця існувала ще в Х-ХIII століттях. Спочатку вона являла собою типову староруську дерев'яну оборонну споруду. Стіни та башти були в основному дерев'яними і лише частково кам'яними. Залишки давньоруських укріплень знайдені у різних частинах замку. З кам'янецьким замком пов'язано багато історичних подій та відомих імен. У 1711 році його відвідав Петро І, який дав високу оцінку фортифікаційним спорудам. Легендами оточена знаменита Папська башта, яку також називають Кармелюковою. Свою останню назву башта отримала у XIX ст., коли в ній було ув'язнено Устима Кармелюка.

У 1000-літньому місті Хотині, на березі Дністровського водосховища, розташувалася Хотинська фортеця – одне із Семи чудес України. Розташування на цьому шляху, поблизу зручної переправи через тоді ще судноплавний Дністер, і визначило майбутню долю Хотина. Він стає торговим містом і фортецею, яка гарантувала безпеку торгівлі та захищала південно-східні рубежі держави. Місто було «ласим шматком» для багатьох завойовників. Не раз Хотин ставав ареною кривавих битв. Невипадково тут, на березі Дністра, у другій половині ХІІІ століття за наказом короля Данила Галицького на місці старої дерев'яної фортеці виросла кам'яна, яка стала одним із найпотужніших укріплень Східної Європи. Впродовж наступних століть фортецю неодноразово перебудовували та укріплювали всі наступні володарі Хотина і Хотинської землі: молдавські господарі, польські королі, турецькі султани.

Орієнтовний час повернення до м. Івано-Франківськ 22:00 год.
 

У вартість входить:

• проїзд комфортабельним автобусом по маршруту;
• супровід гіда-екскурсовода;
• екскурсійне обслуговування;
• страхування на час подорожі.

У вартість не входить:

• квитки на екскурсійні об’єкти:
• Кам'янець-Подільська фортеця - 30 грн./ дор., - 20 грн./ дит.;
• Хотинська фортеця - 40 грн./ дор., - 20 грн./ дит.;
• харчування;
• особисті витрати.

Оцініть матеріал!
(56 голосів)
  • Друк
  • Email

Коментарі  

 
#4 саша 02.10.2015, 14:48
Дякую за неймовірні враженя. Екскурсія дуже цікава екскурсовод вічливий розказав багато цікавих і захопливих історій загалом все чудово
Цитата
 
 
#3 Iгор 28.06.2015, 15:39
Їздили з родиною. Просто фантастичні місця - і так затишно усюди! Кам'янець-Подiл ьський взагалi справив враження якогось іграшкового міста - не віриться, що все те є насправді. Особливо хочу подякувати нашому ескурсоводу Ірині - розповідає дуже цікаво.
Цитата
 
 
#2 Марк 15.06.2015, 09:17
Ох, дві мої улюблені фортеці на Західній Украні. Моя перша подорож до цих мальовничих місь була саме з вашою агенцією, все на вищому рівні! Завдяки екскурсоводу дізнався багато нових дивовижних фактів, все недорого та дуже обширно. Тепер щороку відвідуємо різноманітні фестивалі і етнічні свята.
Цитата
 
 
#1 Саша 27.05.2015, 06:24
Дякую за чудовий вихідний в Кам'янці та Хотині.

Комфортабельний автобус, все чітко сплановано, і загалом захоплива та цікава екскурсія. А який супроводжучий! знає стільки історій, легенд та розповідей.
Цитата
 
Увійти

Зареєструватися


JoomShaper