Еней — Новорічне Закарпаття 2018! --- 2 дні / 1 ніч
Еней

Новорічне Закарпаття 2018! --- 2 дні / 1 ніч

zamok wenbornov 3

Новорічне Закарпаття 2018!

Івано-Франківськ – Мукачево – Невицьке – Ужгород – Берегово – Івано-Франківськ

2 дні / 1 ніч

1 день

06:30 год. виїзд з Івано-Франківська. Переїзд до Закарпаття.
Відвідування елегантного мисливського замоку-палацу графів Шенборнів, який знаходиться в урочищі Берегвар на околиці Чинадієво в селі Карпати, що в 10 км від Мукачево. Австрійський архієпископ Л.Ф.Шенборн у 1728 р. отримав в подарунок від імператора Карла VI землю а районі Мукачево. Нові власники обрали мальовниче урочище Берегвар для проведення полювань та побудували дерев'яний мисливський замок. У 1890 р. Е. Ф. Шенборн збудував на його місті чудовий кам'яний замок-палац.
З 1946 року і по сьогоднішній день це санаторій «Карпати». Замок оглядаємо зовні.

Переїзд в Мукачево.
Екскурсія до замку Паланок. Древній замок Паланок видно, з якого б ви боку не наближалися до Мукачева. Овіяний легендами і бойовою славою, він увінчує своїми могутніми фортечними спорудами одиноку гостроверху сопку на довколишній рівнині. Мукачівський замок – визначний воєнно-архітектурний пам'ятник середньовіччя.

Вільний час.
Далі переїзд до Невицького замку. Напівзруйнований замок не може вразити пишністю. Проте старовинні стіни здатні оповісти не одну цікаву історію тим, хто вміє слухати.

Переїзд в Ужгород. Вечеря. Ночівля в хостелі.

2 день

Сніданок. Виселення з готелю.
Оглядова екскурсія по м. Ужгороду. Місто Ужгород, назване на честь річки Уж, має унікальне географічне розташування, давню історію та неповторний шарм.
Тут Ви побачите дивовижну архітектуру, прогуляєтеся мальовничими провулками старовинного міста.
Один з головних предметів гордості ужгородців - стародавній замок, який височіє в східній частині міста і помітний практично зі всіх куточків.

Переїзд в Берегове. Відвідування термальних басейнів. Термальне джерело в Берегово на території готелю «Жайворонок», сучасний і комфортний комплекс відпочинку з унікальним на території України єдиним критим басейном з термальними водами.

Вільний час. Обід. Дегустація вина!

Виїзд в Івано-Франківськ.

 

Вартість туру під запит

 

Оцініть матеріал!
(0 голосів)
  • Друк
  • Email
Увійти

Зареєструватися


JoomShaper