Еней — В гості до звірят (Нагуєвичі + зоопарк "Лімпопо")
Еней

В гості до звірят (Нагуєвичі + зоопарк "Лімпопо")

В ГОСТІ ДО ЗВІРЯТ

Івано-Франківськ – Нагуєвичі – Меденичі – Івано-Франківськ

 
Зоопарк Лімпопо

У програмі туру: Державний історико-культурний заповідник "Нагуєвичі": садиба батьків письменника, музей І. Франка, скульптурна композиція "І. Франко і світова література", художньо-меморіальний комплекс "Стежки Івана Франка"; зоопарк «Лімпопо».

0800 год. - виїзд з Івано-Франківська до села Нагуєвичі Дрогобицького району, де на нас чекає Державний історико-культурний заповідник «Нагуєвичі» – батьківщина  Івана Франка. До комплексу заповідника входять:
• меморіальний (літературний) будинок І. Я. Франка, розташований на зеленій галявині, має два поверхи. В будинку розповідається про життя і творчість письменника, знаходиться багато картин, на яких зображений Іван Франко та є ілюстрації до його творів. Зліва від будинку розташований пам'ятник І. Франка та рельєфи із зображеннями класиків світової літератури. По праву сторону розташований хрест, викуваний батьком Івана Франка, в честь скасування панщини у 1848 році в українських землях Австрійської імперії.
• музей-садиба батьків Івана Яковича Франка, розташована навпроти меморіального будинку, через дорогу, яка відтворена за етнографічним нарисом письменника «Моя вітцівська хата» ще у 1981 році. До садиби входять хата, кузня Якова Франка — батька письменника, стодола, кузня, пасіка та незрівняний яблуневий сад.
• художньо-меморіальний комплекс «Стежки Івана Франка» - третя частина заповідника. Стежкою можна побачити фігури персонажів творів І. Франка, а також нею можна дійти до галявини казок, а в глибині ліску знаходиться урочище «Ярина» із цілющим джерелом та капличкою, куди часто любив приходити Каменяр.

Нагуєвичі запам'ятаються Вам привітними людьми, які з повагою ставляться до свого Видатного Земляка!

При в'їзді до села Нагуєвичі можна побачити напис: «Вас вітає Франкова Земля», від чого дух перехоплює ще дужче та ти розумієш, що доторкнешся не тільки до видатної історичної пам'ятки, а власне і сам побуваєш в цій історії!!!

Після екскурсії вільний час для обіду на свіжому повітрі у альтанках.

Далі на нас чекають звірята зоопарку «Лімпопо».

"Лімпопо" – найбільший зоопарк у Львівській області. На даний час тут проживає більше 300 тварин, що представляють сотні різних видів світової фауни.Територія зоопарку складає більше 3 гектар. На території зоопарку розташоване кафе, літній дворик, майданчик для дітей та сувенірна лавка.

Орієнтовний час повернення до м. Івано-Франківськ о 19:00 год.
 

Вхідні квитки:

• 2 музеї І.Франка – 10 грн./ дор., 4 грн./ дит. (заг. екскурсія з групи – 20 грн.);
• зоопарк «Лімпопо» – 50 грн./ дор., 30 грн./ діти (5-15р.)

 

Оцініть матеріал!
(3 голосів)
  • Друк
  • Email
Увійти

Зареєструватися


JoomShaper