Еней — Дельфінарій "ОСКАР" + зоопарк "ЛІМПОПО"
Еней

Дельфінарій "ОСКАР" + зоопарк "ЛІМПОПО"

dolphins

ДЕЛЬФІНАРІЙ "ОСКАР" + ЗООПАРК "ЛІМПОПО"

Дельфінарій — улюблене місце відпочинку жителів і гостей невеликого курортного містечка. І це не дивно! Адже дельфіни — добрі, пустотливі і красиві ссавці з сімейства китоподібних. Вони здатні не тільки дарувати позитивний настрій і ділитися своїм чудовим настроєм, але позбавляють стресу, хвороб, негативних емоцій!

Про цих милих і добрих істот складено чимало легенд. Дельфінарій в Трускавці не тільки познайомить глядачів з дивовижними тваринами, їх характером і звичками, але продемонструє віртуозні акробатичні номери, створені під керівництвом тренерів. Кожен, хто відвідає дельфінарій «Оскар», отримає не тільки масу незабутніх вражень і море позитивних емоцій, але зможе доторкнутися до загадкового морському світу!

Виїзд з м.Івано-Франківська о 07:20 год.

11:00-12:00 год. - шоу з дельфінами. Далі переїзд до с. Меденичі, де розташований зоопарк "Лімпопо". "Лімпопо" – це перший і на даний час єдиний зоопарк у Львівській області. В зоопарку проживає більше, ніж 300 тварин, що представляють сотні різних видів світової фауни. Територія зоопарку складає близько трьох гектарів тут розташоване кафе та літній дворик, де Ви зможете випити прохолодні напої в спекотний день та скуштувати смачні страви після прогулянки зоопарком, поряд розміщений дитячий майданчик та різноманітні атракціони. При бажанні Ваші малюки зможуть проїхатися територією зоопарку на поні або на ослику. Це місце де Ви з легкістю зможете відпочити та весело провести час.

Орієнтовний час повернення до м.Івано-Франківськ - 19:00 год.

 *вхідні квитки в дельфінарій: будні - шоу о 12:00 год. - 150 грн./особа; вихідні - шоу о 11:00 год. та о 14:00 год.- 180 грн./особа; діти до 4 років (при наявності оригіналу свідоцтва про народження) - безкоштовно; пенсіонери (при наявності пенсійного посвідчення) - 100 грн./особа.

*вхідні квитки в зоопарк "Лімпопо": дорослі - 50,0 грн./особа; діти (5-15 р.) - 30,0 грн./особа.

У вартість входить:

  • проїзд автобусом згідно програми;
  • супровід гіда;
  • страхування.

У вартість не входить:

  • вхідні квитки;
  • фото на помості з дельфіном на свій фотоапарат – 200 грн. (до 4 осіб);
  • особисті витрати;
  • харчування.

Оцініть матеріал!
(6 голосів)
  • Друк
  • Email
Увійти

Зареєструватися


JoomShaper