Еней — Зимове Закарпаття
Еней

Зимове Закарпаття

zhaivoronok

ВІДПОЧИНЬ ПО-ЗАКАРПАТСЬКИ

(термали та вино)

Програма туру: виїзд з Івано-Франківська (07:00) – Мукачево – Берегово – Івано-Франківськ

0700 год. виїзд. виїзд з Івано-Франківська.

Першим нас чекає замок Паланок. Він являється головною пам'яткою в м. Мукачево (14-17 ст.), і стоїть на горі вулканічного походження висотою 68 м. та займає площу 13 930 кв. м. Замок Паланок – це яскравий зразок середньовічної оборонної архітектури.

Після цікавої екскурсії по замку ми переїжджаємо до м. Берегово, яке славиться своїми термальними джерелами. Тут нас чекає купання в термальних басейнах. Після хорошого плавання всіх запрошуємо на справжній смачний закарпатський бограч, приготовлений на багатті, та цікаву екскурсію-дегустацію винними погребами, де ми дізнаємось як робиться справжнє закарпатське вино і продегустуємо 12 видів вин.

Після всього побаченого і спробуваного з гарним настроєм повертаємось до м. Івано-Франківська.

 

У вартість входить:

  • проїзд автобусом;
  • супровід екскурсовода;
  • страхування на час подорожі.

Додатково оплачується:

  • термальний басейни «Жайворонок»- 120 грн./2 год.; діти ростом до 1,5м - 60 грн., до 1,5м - безкоштовно
  • бограч – 30 грн./особа;
  • дегустація вин – 70 грн./особа.
Оцініть матеріал!
(112 голосів)
  • Друк
  • Email

Коментарі  

 
#2 Світлана 10.07.2015, 10:33
Враженння від туру просто не передати словами.Моя невелика сім'я залишилась задоволеною. Під час екскурсії відкрили для себе дещо нове. А також зробили багато цікавих фото. Термальні басейни - це чудо яке необхідно спробувати. Справжні закарпатські вина - смакота. За всих цих чудес здивувала гарна ціна. Просто дякую ТурФірмі "Еней" за гарно підібраний тур.
Цитата
 
 
#1 Богдана 12.06.2015, 09:34
Екскурсія була захоплююча. Я вперше побувала у справжньому замку і відчула себе принцесою. Отримала задоволення й від купання у термальних басейнах. Дуже розслабляє. Чоловіку сподобалася дегустація закарпатських вин, а мені знаменитий бограч. Додому приїхали з чудовими враженнями й бажанням повернутися туди знову.
Цитата
 
Увійти

Зареєструватися


JoomShaper