Еней — Святий Почаїв та Кременець
Еней

Святий Почаїв та Кременець

СВЯТИЙ ПОЧАЇВ ТА КРЕМЕНЕЦЬ

Івано-Франківськ (07:00) – Почаїв – Онишківці – Кременець – Івано-Франківськ

 

Дорогі брати і сестри у Христі!
Запрошуємо Вас, Ваших друзів, родину відвідати святі місця в Україні, де зійшла Божа благодать і є християнські святині. Там Ви зможете отримати Боже благословення, оздоровити тіло і душу, принести в свою родину мир і радість!
 
Почаїв.
Відома в усьому православному світі Святоуспенська Почаївська Лавра підноситься над Кременецькими горами, та притягує до себе вже за десятки кілометрів. Вражають довершеністю форм бароковий Успенський собор (1771-1783 р.), Собор святої Трійці (1906-1912 р.) та 64-метрова дзвіниця (1861-1871 р.) та якій є дзвін вагою 11,5 тонн. З усього світу приїжджають паломники в Почаїв щоб побачити три визначні святині християнства: відбиток стопи Богородиці, ікону Пресвятої Богородиці та нетлінні мощі ігумена Іова. Велику кількість людей зцілила вода з чудотворного джерела. Цікавим для духовного збагачення є також Святодухівський скит.

Онишківці. Джерело святої Анни, яке знаходиться в цьому селі – місце паломництва християн для духовного і фізичного зцілення. Температура води у джерелі завжди є сталою - 9 градусів. Вважається, що якщо увійти в воду басейну три рази, то можна оздоровитися від важких недуг.

Кременець. Одне з найгарніших міст України приготувало для Вас велику кількість природних та історичних пам’яток. Над містом височить Замкова гора (397 м), з мальовничими руїнами замку, з якої відкривається чудова панорама міста, яке розташоване на мальовничих горах. Привертають увагу величні будівлі єзуїтського колегіуму (1731-1753 р.), завдяки якому Кременець заслужено вважався “Волинськими Афінами”. Зачаровують туристів Миколаївська церква (XVI ст.), Богоявленський монастир, костел Миколая (ХІХ ст.), ботанічний сад, будинки-близнюки (XVII-XVIII ст.). В Кременці знаходиться чудовий музей великого польського поета Юліуша Словацького, який тут народився і провів свої дитячі роки.
 

У вартість входить:

• проїзд комфортабельним автобусом по маршруту;
• супровід гіда-екскурсовода;
• екскурсійне обслуговування;
• страхування на час подорожі.

У вартість не входить:

• квитки на екскурсійні об’єкти:
• кременецький замок - 10 грн./ дор., - 5 грн./ дит.;
• харчування;
• особисті витрати.

Оцініть матеріал!
(96 голосів)
  • Друк
  • Email

Коментарі  

 
#4 Макс 15.08.2015, 15:55
Дуже люблю святі місця і намагаюся при будь-якій нагоді відвідувати церковні святині. Почаїв - це мабуть найбільш сильна в плані духовності місцевість, тут почуваєш себе очищеним. А після відвідин зявляється сенс життя, воно ніби сповнюється новою енергією. Всім раджу відвідати Почївську лавру та отримати заряд енергії.
Цитата
 
 
#3 Ольга21 06.07.2015, 14:05
Все хотіла знов відвідати Почаїв, бо колись ще в школі в шостому класі нам туди возили, але тобі дуло зовсім інше сприйняття. Відвідала Почаїв, помолилась, увібрала в себе цілющу енергетику. Вміс раджу туди хоч раз за життя з'їздити.
Цитата
 
 
#2 Леся Воолодимирівна 16.06.2015, 13:59
Досить цікава й захоплююча поїздка. Давно хотіла побувати в Почаєві. Місце дійсно святе - перебування тут наповнює цілющою енергіетикою. А купання, незважаючи на холодну воду, додає сил. Не менш сподобався і Кременець - екскурсовод зробив все можливе, щоб ми насолоджувались не тільки очима, а й поповним наші знання з історії України))
Цитата
 
 
#1 Ганна 25.05.2015, 13:34
Хочемо висловити нашу подяку за прекрасний тур до православної святині - Почаєва.
Комфортний автобус, цікаві розповіді екскурсовода протягом всієї поїздки, а головне, паломництво до Лаври та цілющого джерела.
Цитата
 
Увійти

Зареєструватися


JoomShaper